Відгуки

  1. Анастасия Руденко ★☆☆☆☆

    Їжа в цьому місці огидна, чай на смак наче його заварювали 7 разів, та ще й чашки брудні. Страви несвіжі й виглядають так, ніби їх готували абияк. Сервіс недружній, скоріше навпаки — відчуваєш себе небажаним гостем. Однозначно не рекомендую це місце навіть для того, щоб просто ненадовго зайти й посидіти. 1/10

  2. Vita Gabuda ★★★★★

    Місце де можна смачно і бюджетно поїсти. Звісно, страви на любителя, але вибрати є з чого.

  3. Dmytro Mitiuk ★★★☆☆

    Плюси: достатній вибір блюд, адекватні ціни, в цілому норм смак Мінуси: неуважний персонал (забули додати лимон в чай, переплутали гарнір, ще й довго і не дуже якісно його замінили

  1. Aleksandr Posylaev ★★☆☆☆

    Столовка хуже совковой, хотя конечно не исключаю, что мне просто "повезло", но большая порция окрошки, не понятно на чём сделанная, имела вкус разбодяженного водой майонеза с добавлением пропавших огурцов и картошки, ризотто по вкусу вареная пластмасса, лишь овощи гриль можно было есть не боясь отравиться. Вишенка на торте - сельдь под шубой без сельди и с прокисшим майонезом. То что салаты закрыты пищевой плёнкой - большой минус, быстро пропадают. Круглый столик, за которым пытался поужинать, с утра мечтал быть убранным от крошек и волос. Не удивляйтесь шумной школоте или бурсачам просиживающим просто так в зале.

  2. Антон 23 ★★★☆☆

    Зручний інтер'єр. Ціни адекватні. Страви здебільшого смачні. Касири та лінія роздачі цілковито ігнорує мовний закон, часто грають суто російські пісні. Туалет-дірка в полу - це сором у 2021.

  3. Лук'яненко Артем ★★★★★

    Невелике кафе в Росте на 2-му поверсі, зі стійкою і високими стільцями біля вікна, з панорманим видом на проспект Гагаріна. Можна недорого пообідати, в меню завжди смачна різноманітна їжа, є бар, розливне пиво і міцний алкоголь, непоганий кави і десерти, суші і піца. Приємний ввічливий персонал.

  1. Мария Попович ★★☆☆☆

    Жіночка, що серверує та набирає супи не носить маску (на підборідді = не носить). Також у ту ж зону допускається інша людина з розпущеним чорним волоссям в також без маски. Не апетитно. На зауваження реагували, але через секунду все стало як і було.

  2. Марiя Попович ★★☆☆☆

    Жіночка, що серверує та набирає супи не носить маску (на підборідді = не носить). Також у ту ж зону допускається інша людина з розпущеним чорним волоссям в також без маски. Не апетитно. На зауваження реагували, але через секунду все стало як і було.

  3. Максим Ободовский ★★★★☆

    Перше що хотілося б відмітити - це великий вибір страв. До споживання готові перші, другі, салати, десерти та напої, тільки потрібно розігріти в мікрохвильовці. До цього ще додамо страви (окремо в меню) які готуються тут - піца та суші ( бачив як їли інші відвідувачі). Меню окремо є на кожному столі, є бар та алкогольні напої. Меню на асортимент та наявність не вивчав. Особисто для мене це місце щоб швидко та недорого поїсти. І тут хочу відмітити, що одна і та сама страва буває різною, як на смак так і за наповненням. Загалом чисто, але на стільцях трапляються плями. Загалом приходять всі вікові категорії, дошкільнята також присутні.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Food Court Vilka?

Food Court Vilka знаходиться за адресою Аерокосмічний проспект, 165, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Food Court Vilka?

Зв'язатися з Food Court Vilka можна за номером телефону +38 (057) 344-44-44

Як можна дістатися до Food Court Vilka?

Дістатися до Food Court Vilka можна за посиланням

Advertisements