Відпочивала дві ночі в цьому прекрасному номері і є чим поділитись) загальне враження- чудове, ще обовʼязково повернусь) Декілька мінусів: не вистачає полички в душі для шампуня, немає міні-косметики, тільки мило з дозатором, вікно з ванни не закрите жалюзі, тому в нічний час за вами можуть наблюдати, прибирання на другий день не було, рушники не замінили, смітник не почистили, папір новий не поставили, довелось просити. В самій кімнаті було чисто, комфортно, але присутня надмірна вологість через близьке розташування струмка. Ще з мінусів можу додати, що не було одноразових капців, оскільки потрібно розуватися при вході в будинок та йти до номеру босоніж. Безкоштовно можна закинути в прання тільки якщо знімаєте номер на три дні. Тому довелось оплачувати два рази по 100 грн за кожне прання, виймати та розвішувати на сушку для полотенець, яку самостійно нереально підключити до розетки, треба просити персонал. Також суттєвий мінус - коли немає світла, то немає й води,бо насоси працюють від світла. Можна попросити включити генератор Звукоізоляція - її немає, сусіди зверху наче катали по підлозі шари вночі Плюси: Постільне було чистим, в номері все охайно, унікальні приліжкові тумбочки, гарний балкон, на якому можна випити зранку каву, смачні сніданки, брала два рази сирнички - вони неймовірні, зроблені з домашнього сиру, кава смачна з домашнім молоком, суп з фрикадельками теж був ситний. В ванній теж все було чисто, без волосся, хороший потужний фен. Зручне місце розташування- близько як до водоспаду Шипіт, так і до підйомника
Фотогалерея
Відгуки
-
Mary I ★★★★★
-
Marya Kozachuk ★☆☆☆☆
Вцілому гарне розташування, класна природа, будинок знаходиться прямо над річкою. Непогані номери, чисті, але не до кінця продумані для комфортного проживання, бо і так зійде. Усе гарне враження від місця та будинку перекреслює ставлення персоналу до жильців. Вцілому з тобою ввічливо спілкуються, але раз по разу тобі "прилітають" дивні претензії від персоналу і ти постійно відчуваєш, ніби в очі з тобою ввічливо спілкуються, а позаочі тебе хуєсосять. Наприклад, в послугу прання речей, яке коштує 100грн входить самостійне забирання мокрих речей і розвішування на сушарці в коридорі, повз яку проходять інші жильці будинку, а також претензія від управляючої "а чого ви одразу не забрали свої мокрі речі із пральної машини". Також в послуги персоналу входять обговорення твого раціону, а також непрохана думка наскільки то всьо не корисно, бо так вони по телевізору чули. І я дійсно хотіла залишити гарний відгук, і напевно би я не писала всі негативні нюанси, бо всяке буває, ніхто не ідеальний, але огидна поведінка управляючого просто перекреслила усі гарні враження від цього місця. Управляючий просто шокував нас своєю маргінальною поведінкою. Після нашого виселення, ми домовились, що залишимо свої речі на деякий час на зберігання і пізніше повернемося за ними. Коли ми повернулись, то чоловік сходу почав на нас стартувати та виганяти з приміщення, бо на його думку ми знаходимось у приміщенні довше ніж 5хв і ми занадто вживаємо їхньою "гостинністю". Ніякого ввічливого спілкування, конструктивного діалогу взагалі не було , до нас сходу мовили, як до якихось волоцюг, які випадково зайшли в чужий будинок - це просто якесь дно. Тобто з тобою ввічливо спілкуються рівно до моменту виселення, а якщо бабки далі не платиш, то тобі можна в обличчя тупо хамити. Скажу так, можете поїхати та відпочити в цьому готелі, природа тут гарна, але майте на увазі, що ваш відпочинок буде залежати від настрою персоналу. Персоналу, у якого гостинність завершується рівно в момент виселення з номеру. Дуже раджу власнику будинку змінити управляючих, бо увесь гарний бізнес може зруйнувати елементарне хамство неосвіченого персоналу, тим паче, що я далеко не перша, хто пише про проблему із персоналом.
-
Володимир Вахрушкін ★☆☆☆☆
КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ даний готель. По-перше, згідно до фото на сайті у нас склалося враження, що є балкон, а по факту його не було, і це ввело нас в оману. Також в описі зазначалось, що в номері є ліжко та диван. По факту ми спали на розкладному дивані, від якого болить спина, а в якості додаткового спального місця на підлозі просто лежав матрац…матрац на підлозі, серйозно?! В номері жодної приліжкової тумби чи столика - тобто де зберігати власні речі, власників не турбує. Вентиляція в номері можлива лише через вікно, на якому немає сіток, тому або годуйте комарів, або задихайтесь в непровітрюваному номері. У санвузлі - непрацююча сушарка рушників, і виправляти це ніхто не збирався, тому увесь відпочинок ми насолоджувались вологими рушниками. Так, нам пішли назустріч і ми змогли домовитись на 2 ночі з 8 зняти комфортніший номер з доплатою, і так, там умови були кращими. І ще одна місцева «зручність»: коли йде сильна злива, то в будинку ви не можете користуватись водою, бо в будинку така система водопостачання. І якихось альтернатив вам не запропонують. А ось по-друге: якщо ви чекаєте гостинності, то це слово місцевим "управляючим" невідоме. Загалом, ти відчуваєш себе винним, коли питаєш чи просиш про щось. Так ось, шановні управляючі, послугу або не надають (відмовляють), або надають і не звинувачують у тому, що ти про це попросив! Я би порекомендував господарям готелю серйозно подумати про те, щоб найняти адекватний персонал замість двох мізантропів, які ледве стримують невдоволення від того, що хтось до них поселяється, та ще й про щось просить. Наприклад, перше прання, яке було безкоштовним: ввечері я його віддав, а зранку отримав звинувачення, що, виявляється, я його не забрав через півгодини. Чай, який стояв на кухні, і який я посмів для себе заварити - замість того, щоб ввічливо повідомити, що за нього треба платити, отримав звинувачення, що як так я посмів взяти чай. Нарешті, вишенька на "тортику": ми виселились з номеру, попередньо домовившись, що залишимо валізи на зберігання і продукти у холодильнику, бо потяг у нас був ввечері. Коли ми повернулись забрати речі і продукти з холодильнику, то управляючий готелю накинувся на нас зі звинуваченнями. Пряма мова: "Що ви собі дозволяєте? Ваш час проживання закінчився, а ви тут як у себе дома?!" Ми пояснили, що прийшли просто забрати свої речі і перекласти продукти у зручну тару. На що почули у відповідь: "Ну так, спочатку на кухні шаритесь, потім собі ще чай заварите, а потім підете в туалет і душ. Вам пора на вихід, можу вам допомогти в цьому." Це був максимально огидний спіч, який перекреслив усі позитивні враження від відпочинку. І якщо спочатку я думав не писати про побутові незручності, то після цієї ситуації вважаю необхідним написати про все, бо таке відверто жлобське ставлення недопустиме в сфері гостинності. У підсумку - замість приємного й душевного відпочинку після виснажливої роботи - стрес і неприємні спогади.
-
Олександр Вікторович ★★★★★
Провели п'ять днів відпочинку в цьому шале. Розміщення, номери, обслуговування на вищому рівні. Все дуже чисте, акуратне. Люди привітні і усміхнені. Всі дуже задоволені. Рекомендую, затишно і зручно.
-
Віктор Келічавий ★★★★☆
Проживання в сім'ї
-
Елизавета Ересько ★★★★★
Відпочивали тут всією сім'єю 4 дні. Все дуже сподобалося, дуже приємні і гостинні господарі. Кожен день замовляли сніданок у господині і не пошкодували, дійсно дуже смачно!
-
Віталій Урбан ★★★★★
Гарний домік тільи скільки лісу там вирубали.Жаль
-
Марія Миронець ★★★★★
Чудове місце для відпочинку. Уважні до побажань відвідувачів. Смачна кухня.
-
O N ★★★★★
Приємні та привітні власники. Гарне розташування (не далеко від водоспаду). Навколо ліс, струмок і затишно (сторонніх нема). Як будемо мати можливість(та "час" Л... зрозуміє) приїдемо ще обов'язково. Зауважень нема. Є дві, маленькі пропозиції: 1) поличка в самій душовий кабіні 2) маленькі, додаткові подушки (2-3 штучки)
-
Орест Вагіла ★★★★★
Будиночок прямо біля річки, яка витікає з водоспаду Шипіт (6 хв), відчуття ніби живеш біля моря і чуєш шум води . Хатка посеред ялинок, тому дуже затишно! Дрова на мангал входять в ціну, що приємно. Дуже стильна хатка, чистенька ! З собою беріть усе, бо на кухні лиш посуд. Таке як олія ,оцет, приправи, цукор не включено...
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Pos Pylypets?
Pos Pylypets знаходиться за адресою 90011 Пилипець, Закарпатська область, Україна
Який номер телефону Pos Pylypets?
Зв'язатися з Pos Pylypets можна за номером телефону +38 (050) 881-31-51
Як можна дістатися до Pos Pylypets?
Дістатися до Pos Pylypets можна за посиланням
Високогірна сироварня Izki