Доброго дня. Цікавий тут сервіс, хотів купити банку пива,прийшов до каси черги не було, але прийшов мужчина і розраховується за паливо,думаю може квапиться але за ним прийшов другий мужчина і теж розраховується за паливо, я почав говорити ,що я не просто тут стою але касир мені сказала ,що ті хто заправляється ідуть без черги. Маю водійського стажу більше тридцяти років і працюю водієм великої машини але такого ще не чув. Висновок такий, якщо ти некупляєш тону палива, ти не людина і будеш стояти біля каси пів дня.
Фотогалерея
Відгуки
-
Віктор Романюк ★☆☆☆☆
-
Петро Кайденко ★★☆☆☆
Був на цій АЗС кілька разів. Дуже зручно, що тут є ресторан можна спокійно перепочити та поїсти в дорозі. 16.09.25 я залишився дуже задоволений кухня була смачна, страви свіжі й добре приготовані, залишились приємні враження, тому вирішив зайти ще раз 20.09.25 і замовив ті ж самі страви. Але на жаль, другий досвід був зовсім інший їжа була вже не така смачна, не відповідала попередньому рівню. Дуже прикро, бо очікував на таку ж якість, як і раніше. Хотілося б більшої стабільності у кухні, адже місце справді зручне!
-
Yaryna Yuskiv ★★☆☆☆
Неприємне і дуже повільне обслуговування. А ще, це більше для турів з автобусом пишу, що тільки 2 туалети, якщо плануєте зупинятися, розраховуйте, що це на довго. Дівчина зі світлим волоссям непогана, старалась швидко прийняти замовлення + ще зробити каву, але жінка з чорним каре робила все дууже повільно, вона стояла на видачі, на касі мені сказали сказати їй і вона нам видасть, вона дуже повільно робила ходдоги, коли я розумію що вона тільки робить ходдоги і вже навіть тим людям, що замовляли за нами, я їй кажу вийдайте, будь ласка, сендвічі і сирник, вона каже «потрібно почекати з кухні» я подумала ну може готують свіжі, а на вітрині муляж, але підійшла до каси знову і дівчина сказала, що ні, це з вітрини беруть, я підходжу до видачі не встигаю договорити, мені з наїздом відповідають «почекайте», тоді я договорю що це з вітрини і на що я маю чекати, вона завернула очі забрала чек, перечитала і мовчки видала сендвічі. Які доволі були сухі. А ще на вітрині стояло желе «мохітто» яке зверху було повністю покрите пліснявою, я розумію , що це типу муляж, але як таке можна залишити на вітрині, це ж ну точно відібʼє бажання замовляти, на касі звернула увагу і дівчина одразу забрала і подякувала, що я сказала, але просто пишу, щоб перед відкриттям перевіряли вітрини і не залишали такого. З плюсів смачна кава з морозивом і непоганий сирник)
-
Ирина Красотулька ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування. Мало того що хамлять, так і лінь зробити каву в апараті на барі, всіх відправляють на апарат біля туалету бо багато людей і сильно перепрацьовуватись не хочуть. Мені здається що якщо закінчилась вода в апараті "так як говорять касири" то не є проблемою її залити, а не футболити 100 людей
-
Афанасьєв ★☆☆☆☆
Сьогодні мав дуже неприємний досвід на вашій заправці. Коли підійшов до каси після дівчини, яка була переді мною, касирка (на жаль, не знаю імені) абсолютно проігнорувала мене, хоча я поклав усі товари на касу. Замість цього вона почала вирішувати якісь питання з іншим клієнтом, який щойно підійшов, навіть не звернувши на мене жодної уваги. Ні "зачекайте, будь ласка", ні елементарного ввічливого пояснення. Склалося враження, що якщо ти молодший — тобою можна знехтувати. Це прикро і абсолютно неприпустимо в обслуговуванні клієнтів. Врешті-решт, я просто залишив покупки і пішов, бо поспішав на автобус. Прошу звернути увагу на якість обслуговування персоналу. Поважне ставлення — це основа будь-якого сервісу. Але напевно не від цієї завищеної персони.
-
Паша Гарінець ★★★★☆
Хороша заправка, але тільки білоруське паливо, в теперішній час пора переорієнтацію робити на інші джерела.
-
Наталия Пахивка ★★★★★
Для пасажирів місце зупинки супер: WC, кава, перекус, для водіїв теж саме + заправка
-
Олександр Перець ★☆☆☆☆
Приїхали сім‘єю з довгої дороги, вирішили зайти перекусити, з порога попросили залишити особисті речі на вулиці, з своєю водичкою не можна, замовили поїсти і теплі напої, після чого почули в свій адрес «ми не на вокзалі» і це після того як ми поклали їм в казну чи не малу суму за весь наший час перебування і не дивлячись на те що у салаті попалась їжа з пліснявою. Просимо ставтесь до ваших клієнтів з повагою
-
Dimitros SJ ★★★★★
Найкраще співвідношення ціна/якість!
-
Anton Ligotskyy ★☆☆☆☆
Якщо їдете власним авто, то рекомендую проїхати далі. Тут зупиняються великі автобуси, є ймовірність довго вистоятись в черзі до туалету. Щодо кухні і обслуговування. Жах. Суцільна непонятка. Хто за що відповідає??? Хаос! Замовив сніданок - дали не той. Хто винен? Напевно я...На видачі кажуть всі питання на касу. Стою з чеком і не знаю що робити. Не хочеться ще 15 хв. чекати на свій. Каву отримати, так тут також треба щоб касирка дала відмашку, бо мій чек це взагалі не доказ, що я заплатив. Хаос!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса UPG?
UPG знаходиться за адресою вулиця Лавківська 1-Ж, 89600 Мукачево, Закарпатська область, Україна
Який номер телефону UPG?
Зв'язатися з UPG можна за номером телефону +38 (080) 050-00-64
Як можна дістатися до UPG?
Дістатися до UPG можна за посиланням
Високогірна сироварня Izki