Відгуки

  1. Oleksandra Stalexxx ★★☆☆☆

    Продавці не виконують закон про мову. Не можуть організувати роботу кас так, щоби клієнти не сварилися. Хамське, байдуже відношення до роботи. Брудні переодягальні.

  2. Сlear Sun ★★★☆☆

    Велика площа, а асортимент кульгає. Навіть підліткам не заходить цей магазин, оскільки якість товару, на жаль, не на висоті. Зимових речей ще нема. З верхнього одягу в жіночому відділі нема на що дивитися.

  3. Наталья Шапка ★☆☆☆☆

    Перший раз відвідала магазин в момент розпродажі. Людей було багато, речі виглядали не дуже, тому я по-швидкому пішла звідти. Вирішила повернутися вже після розпродажу, коли надійде нова колекція. І ось цей момент настав. На полицях вже нова осіння колекція, думала, можна що-небудь придатне підібрати собі. Але немає. Як тільки заходиш в магазин складається враження, що ти потрапила в секонд хенд. Речі все м'яті, і дуже поганої якості. При тому, що це нова колекція і ціни на все пристойні. Навряд чи я туди повернуся навіть за тим, щоб просто подивитися.

  1. Анна Горобец ★☆☆☆☆

    Грубіянка дамочки, які стоять в примірювальній зоні. На прохання одягнути маску, я промовчала, але коли дівчатка почали не коректно звертатися в мою сторону, я не витримала !!! Я пояснила, що коли підійду на касу одягну маску, у мене алергія! Зараз цвіте амброзія, слизова роздратована, я духами мінімально користуюся, так ось, я відійшла від теми, на мою відповідь посипалися не надто коректні висловлювання, на кшталт довідку покажіть і так далі !!! Моєму обуренню немає меж, я сама працюю в сфері обслуговування і якби я хоч з одним гостем так поговорила, мене б звільнили в перебігу 15 хвилин !!! По всіх магазинах Нікольського, тільки тут мені зробили зауваження з приводу маски, тільки коректно просили одягнути біля каси !!!! Але з усього цього мене вбила грязюці в примірочних, мало того, що я потім стала хвилин десять, так ще й переодягатися неможливо, антисанітарія повна, при цьому ми турбуємося про масці !!! Спочатку наведіть у себе порядок !!! Фууу, перший раз в цьому магазині і таке враження !!! Замовляла на сайті і напевно продовжу

  2. Karl Laqerfeld ★☆☆☆☆

    Дивні у нас люди ... Ось люблять ширвжиток. Не знаю, що тут купувати ... Хіба що дитячі речі. А так, наприклад, худі тут коштує приблизно 900 грн. Якість на вигляд препаршівое. Особисто я краще додам гривень 400 - 600 і куплю на розпродажі Gant, Pepe Jeans або Benetton. Хоча кожному своє ...

  3. connoisseur ★☆☆☆☆

    Дуже хамський персонал. Речі поміряти неможливо. Начепили штани пломбою до горловини кофти і таким чином запропонували поміряти дитині. Вперше з таким стикаюся. Так само нам запропонував в хамській формі хлопець-консультант поміряти купальник з пломбою між топом і трусами. Більше сюди ні ногою! Так само дуже брудні роздягальні !!!! Футболка торкнулося статі дитини і так і пішли в брудному! Килимка під ноги так само немає!

  1. Valerie N ★★★★☆

    Потрапити можна лише в першій половині дня, бо потім величезні черги. Касири не обслуговують Українською і не носять уніформу.

  2. Serhii Horodilov ★★☆☆☆

    Стояти в чергах, а примірювальну і на касу доведеться півгодини. У самих примірювальних не забираються від слова взагалі. Якість речей +/- на рівні.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса H&M?

H&M знаходиться за адресою вулиця Григорія Сковороди, 2a, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону H&M?

Зв'язатися з H&M можна за номером телефону +38 (057) 766-06-70

Як можна дістатися до H&M?

Дістатися до H&M можна за посиланням

Advertisements