Відгуки

  1. Александр Близнюк ★★★★★

    Був сьогодні в магазині LC Waikiki, що знаходиться в Нікольському в м.Харків за адресою вул. Григорія Сковороди, 2а. Хочу відмітити, що все дуже охайно виглядає, персонал ввічливий і привітний. Вам допоможуть знайти все, що зацікавить і терпляче вислухають будь яке прохання. Речі складені охайно, в магазині прибрано, в примірювальних чисто, зручно, достатньо місця. Асортимент речей доволі непоганий, кожен собі щось знайде, тим паче ціни приємно вражають. А якщо потрапити на акції, то здається, що аналогічних пропозицій можна взагалі не знайти в усьому ТРЦ. Але і в бочці меду завжди знайдеться ложка дьогтю… Не знаю як в них в інші дні, бо буваю там не часто, але принаймні сьогодні там було дуже спекотно. На грані з некомфортним перебуванням в залі магазину. Не знаю з чим це повʼязано, і чи працюють кондиціонери на всю потужність, чи навпаки напруги бракувало через постійні відключення електроенергії, але факт залишається фактом. Довго в магазині походити не вийшло, бо *вибачте, одразу пітнієш і не дуже комфортно себе почувати. З цим стикнувся сьогодні не я один, бачив як жінці було навіть погано, і вона складно через це дихала і приймала якісь пігулки. Загалом, дуже рекомендую цей магазин, але людям, які відповідальні за температурний режим в приміщеннях - однозначно треба щось робити і вирішувати цю проблему. Це може стати неприємною плямою на білосніжній репутації магазину. Всім миру!

  2. Віталій Галицький ★★★★★

    Купував 4 речі задоволений як слон і не дорого!!!!! Рекомендую!

  3. Анастасия Федченко ★☆☆☆☆

    Сьогодні була в магазині,обслуговування жахливе!!!!Більше 5 речей не можно,що це за правила???? Підіймають голос,речі пообіцяли віднести на касу,мы приходимо на касі речей нема,це один з моїх улюблених магазинів,але Сьогодні обслуговування жахливе!!!!Зіпсували настрій!Після цього не хочу більше заходити у цей магазин в Нікольскому!!!!

  1. Тетяна Бондаренко ★☆☆☆☆

    Сьогодні відвідала магазин на -3 поверсі. Таке враження, що потрапила у дорогий секонд хенд. Асортимент розгледіти неможливо, все навішано хаотично, щоб щось знайти треба «копатися». Дуже не приємне враження. Відсутність хоч якогось естетичного смаку у адміністрації.

  2. Ira ★☆☆☆☆

    Чому на восьмому році війни я як громадянка України змушена чути від усіх трьох касирів виключно російську: «Подходите, оплачивайте, свободная касса»?? Працівники навіть не намагаються перейти на українську! Ви порушуєте закон країни в якій ведете бізнес!

  3. Валерія Єрмольонок ★★★★★

    Хороший магазин з відносно недорогими речами. Великий асортимент, можна знайти позиції на будь-який смак. Хочу зазначити, що, незважаючи на величезний потік людей, в примірочних чисто і затишно, на відміну від багатьох інших магазинів в цьому ТЦ.

  1. Сергій Рудницький ★☆☆☆☆

    Краще добирайте персонал, будь ласка І перевіряйте, чи є у них взагалі хоча б якась освіта

  2. Анна ★☆☆☆☆

    значить так, шановне вайкікі. шо це у вас за касою? сьогодні, близько 7ми хлопець в чорній футболці, бейджу я не бачила, мало того шо повільно працює і української не знає, так ще не питавши чи треба пакета поклав одну футболку в пакет...коли я сказала, що можна будь ласка дати без пакету підняв пакет на рівень голови, щоб моя футболка випала, після слів "оно уже в пакєтє вопше". що взагалі ви собі дозволяєте?? я не то шо ні разу більше не зайду, я скажу всім, щоб оминали цю помийку з хамами.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса LC Waikiki?

LC Waikiki знаходиться за адресою вулиця Григорія Сковороди, 2а, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону LC Waikiki?

Зв'язатися з LC Waikiki можна за номером телефону +38 (067) 658-63-12

Як можна дістатися до LC Waikiki?

Дістатися до LC Waikiki можна за посиланням

Advertisements