Радянське кафе в кращому ностальгійній стилі. Борщ, картопля пюре і котлети це їх коник Туалет і інтер'єр ... Чи не отруїтися і досить смачно
Фотогалерея
Відгуки
-
Александр Хромов ★★★★☆
-
Roman Gromov ★★★★☆
Хороша кухня. Грузинські страви на висоті! Було дуже смачно
-
Виталий Б ★★★☆☆
"Жасмин" - це історія ... Відвідуємо даний заклад напевно з далекого 2007 року, ще коли він перебував в іншій будівлі. Після "переїзду" трохи зменшилася площа приміщення, і це став підлозі розливайка. Добре це чи погано? Особисто мені - нейтрально, бо всі заклади потрібні (навіть такого типу, особливо джентельменів з обмеженими бюджетами). Кухня (4,5 з 5) - звичайна їдальня, де за 50-70 грн можна пообідати. Страви домашньої кухні - будь ласка, все що стосується ресторанних вишукувань - я б не ризикнув. Червоні риби, вуха поза сезоном, і т.д - будьте розумні. Замовте супчик, борщ або картопельку - і буде Вам щастя. Інтер'єр (3 з 5) - хто був у Жасмін, туалет там "заліковий". Якщо звичайно, для "місцевих" і для мене нічого страшного, то для залітних айтішника ... можна залишитися заїкою (ще й датчик руху поставили). З плюсів - потихеньку роблять ремонт, нові столики. Але потрібно починати з сан.узла, це показник. Завжди !!! Кста, таке розміщення кухні, я розумію що воно обумовлено компактністю, але так не можна. Це головний козир проти Вас. Персонал - ну до пари "закладу". Особливо привіт кухарям, вони просто втілення радянських стереотипів)))) Це як би в плюс. Оцінка - 3 з 5. Чесно, я б поставив 5-ку, але це буде мінімум нечесно. Звичайна кафешка, для поїдання пюрешкі з котлеткою під 100 гр, і партії в карти з колегами по "снаряду". З найкращими побажаннями. P.S закрийтеся на 3 дні, і зробіть туалет.
-
Andrii ★★★★★
Затишній заклад для організації корпоративних банкетів. Смачна їжа.
-
Євген Сергієнко ★★★★★
Гарно готують, добрий дружній колектив
-
Anastasiia Kolisnik ★☆☆☆☆
Заклад застряг у 70-х роках. Якщо доплатити 20-30 гривень такі ж страви можна поїсти у добрих закладах поблизу, але зовсім з іншим рівнем обслуговування, кухнею та обслуговуванням. Ремонту не було з моменту будівництва, а від виду туалету хочеться заплакати. Я вважаю, що у такому місті, як Харків, з активною конкуренцією, не розвиватиме заклад недозволено.
-
Алеся Елагина ★★★★☆
Приміщення прикрашена картинами із зображення жасмину. Кафе підходить для великого застілля. Смачно готують. Офіціанти ввічливі. Є місця збоку на вулиці, на відкритому повітрі, біля кафе. Меблі масивні , дерев'яні . Два зали для відвідувачів. Є великий телевізор, показують танці шоу, музичні канали, фільми, спортивні ігри (українські канали). Мені дуже сподобалося відвідування цього кафе. Гарно!
-
Тетяна Пашкіна ★★★☆☆
Кафе в самому кінці будинку, в непримітному місці, скромний інтер'єр, половини написаного в меню немає в наявності. Їжа в стилі столовсько-домашній. Ціни дійсно низькі, але в рахунку вони інші, ніж меню. Картопля з 10 грн зросла до 15, сік подорожчав з 7 до 9. Різниця невелика, але прикро, що вважають простофилів. Коли запитали про різницю у ціні, нам терміново повернули 5 грн. і порвали рахунок. Так кумедно.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ЖАСМИН?
ЖАСМИН знаходиться за адресою проспект Науки, 25, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону ЖАСМИН?
Зв'язатися з ЖАСМИН можна за номером телефону +38 (057) 341-05-96
Як можна дістатися до ЖАСМИН?
Дістатися до ЖАСМИН можна за посиланням