Якщо йти і дивитися то наче виглядає приємно. Але всередині вже заляпані шпалери і наче ти в якійсь забігаловці. Не рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Slavik Riabchenko ★★★☆☆
-
Василь Юраш ★★★★★
Нам сподобалось. Хороше обслуговування, смачно та недорого, а ще дуже зручне розташування.
-
Comp ★★☆☆☆
Дорого, душно, в залі постійно сильний запах кухні, одяг провонявся. Не смачно. Салат не помастили. Сидить троє офіціантів, двоє з них втикають у сматфонах, а одна (мабуть наймолодша) бігає вся в милі по закладу. Заклад не рекомендую.
-
Анастасия Сарапина ★☆☆☆☆
Вигідне розташування в парку розваг. На цьому плюси закінчилися. Завищені ціни. Повільний персонал, такий час очікування в спеку просто неприйнятно. Замовляли мохіто, маленькі пластикові стаканчики (0,33), льоду взагалі затиснули (він був теплий), трубочки брали своїми немитими руками після грошей (хоча вони повинні бути запечатаними, тим більше в карантин). З морозивом зовсім біда: ріжки зберігаються під прилавком в якомусь лотку, нічим не накриті (зауважимо, що це все на вулиці), благо, що ні голими руками за них беруться, а через серветку ..) Відвідувати цей заклад чи ні вирішуйте самі, але я сюди точно більше не повернуся і нікому не пораджу.
-
Дар'я Солоділова ★☆☆☆☆
Якщо чесно, селище відвідування ресторану, не можу навіть тверезо оцінити їжу. Кафе знаходиться у величезному парку, після відвідин якого хочеться ситно і швидко поїсти. Але коли ми прийшли і замовили на 3 людини 3 напою але до них претензій немає. Замовили 3 супу які чекали 1.5 години, другий час зі столу поруч вже 2 рази змінювалися люди. І в підсумку отримали звичайний сум де було передано кубиками м'ясо, локшина і юшка. Усе. Ще замовили шаурму яку чекали вже 2 години. Будинки ідентичну можна скрутити за 5 хв, ну це не важливо. У підсумку я не можу навіть адекватно оцінити меню. Адже їла я все в пориві бажання прибрати голод. Адже крім час очікування в ресторані ми гуляли по парку кілька годин. 1 зірка ⭐
-
Роман Гловацкий ★☆☆☆☆
Хотіли купити воду, коли продавчиня побачила купюру в 500 грн, то сказала, що немає решти. Ми запропонували розрахуватися карткою, на що отримали відповідь, що термінал відсутній. Пішли до іншого кафе на території парку.
-
Роман Гловацький ★☆☆☆☆
Хотіли купити воду, коли продавчиня побачила купюру в 500 грн, то сказала, що немає решти. Ми запропонували розрахуватися карткою, на що отримали відповідь, що термінал відсутній. Пішли до іншого кафе на території парку.
-
Olexandr Shtanko ★★★★☆
Взимку трохи прохолодно. Думаю, що потрібно для комфорту дати плед. Їжа смачна, обслуговування на рівні!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Безе?
Безе знаходиться за адресою Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Безе?
Зв'язатися з Безе можна за номером телефону +38 (099) 664-25-92
Як можна дістатися до Безе?
Дістатися до Безе можна за посиланням