Відгуки

  1. Оля Соловей ★★☆☆☆

    Враження наче це місце тримається на спогадах людей , морозиво саме звичайне але якщо не зважати на високу ціну та те що шоколадна глазур жахлива , як трішки самого дешевого какао плюс вода та цукор , ти очікуєш що це буде смачна поливка та пружні вершки , а в кінці це все мильна бульбашка сформована на спогадах окремих людей , може колись тут і було смачно але зараз це місце в яке ви один раз прийдете , не зможете помити руки бо кран в коридорі не працює , зайдете ,зустрінете тьотю яка може і володіє сервісом але в стилі того що був актуальний років 60 тому , поїжте це все дійство і більше навряд чи захочеться пережити совєтскій пломбірний атракціон

  2. Egoistka ★★★★★

    Не була в Глорії років 20,і проходячи мимо зайшла,нічо не змінилось, інтер'єр бажає Відновлення,аж кричить,но морозиво,також не змінилось,дуже смачно і класна порція

  3. Анна Д ★★★★☆

    Якщо скучили за атмосферою яка була років 30 назад,то вам сюди.Мені здається що нічого з того часу не змінилося:ні сам зал,ні продавчиня,ні морозиво))можливо тільки розмір порції став менше та зʼявилася сучасна кавоварка) В асортименті морозиво,фруктові салати та напої. На смак кава звичайна,морозиво теж,тільки вершки не хімічні,як зараз усюди .Подача як раніше,з топленим шоколадом та горішками.Посуд чистий,що досить важливо,продавчиня охайна та ввічлива,самообслуговування,оплата тільки готівкою!!є туалет.

  1. Mykola Chyslin ★☆☆☆☆

    Може для когось з цим місцем і пов'язані ностальгійні спогади, але аж настільки дешевий інтер'єр і настільки погана кава - це занадто.

  2. Николай Черняк ★★★★★

    Як завжди морозиво смачне не один десяток років...

  3. Dmytro Bernstein ★★★★☆

    Морозиво за класичним авторським рецептом, незмінним вже принаймні 20 років. Інтер'єр може занадто класичний, але сюди приходять перш за все за смачним морозивом, можливо за спогадами. Бажаю більше відвідувачів та процвітання цьому закладу.

  1. Lyudmyla Bulychova ★★★★★

    Найкраще морозиво!

  2. Sergey Chernoval ★★★★★

    Смачне морозиво, смаком із дитинства. Раджу усім бажаючим. Приємного смаку)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Глорія?

Глорія знаходиться за адресою вулиця Григорія Сковороди, 21/23, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Глорія?

Зв'язатися з Глорія можна за номером телефону +38 (057) 758-77-90

Як можна дістатися до Глорія?

Дістатися до Глорія можна за посиланням

Advertisements