Відгуки

  1. Oleg Mosiyevich ★★★★★

    Відвідую декілька разів на тиждень. Затишна кав'ярня біля парку. Смачна кава, особливо фільтр, великий асортимент десертів. Можливо слід було б додати якісь сендвіч/легкий перекус. Ціни середні, не завищені. Всередині є швидкий інтернет, вбиральня і зручні місця. Акож великим плюсом ж наявність настільних ігор. Молодь дуже часто збирається пограти. Ззовні є столики, щоб можно було посидіти за філіжанкою кави з видом на парк. Також є живі квіти за якими доглядають. Персонал завжди привітний. А на контент в інсті можно залипнути, дуже класно. Велика Подяка власникам за таке чудове місце.

  2. Светлана Касьяненко ★☆☆☆☆

    Добрий день,я хочу звернутись до адміністрації з приводу поводження баристи і жахливого смаку кави. Я купила каву на Стадіонному проїзді у вашій кавʼярні коли я спробувала мене занудило думаю ок може не розпробувала АЛЕ КАВА ПІЗДЕЦЬ ЯКА КИСЛА я зайшла і спитала які зерна в каві на що сказали арабіка думаю оооок я мала досвід роботи баристою і впевнена що скоріше за все проблема в молоці,бо арабіка ніколи мені так не кислила. Бариста нічого не запропонувавши просто «проігнорувала» мене скажем так. Я пішла вилила каву,але тут я чую як мене починають обговорювати. Дякую вам і вашому «якісному» обслуговуванню за витрачені кошти на вітер та жахливу каву сподіваюсь я після неї не отримаю отруєння.

  3. Ksenia Tilm ★☆☆☆☆

    Раніше дуже полюбляла цей світер, але за останні 2 роки- це жах. Всі класні бариста уходять, залишаються тільки грубіяни. Кава стала жахливою, пити неможливо. Я не знаю, як можна було запороти таке кайфове місце, але це просто..

  1. Anna ★☆☆☆☆

    Мені так боляче дивитись що добрі бариста йдуть з цієї кавʼярні, а натомість прийшла невихована мадам, яка не має там працювати ніколи, коли я зайшла вона розмовляла телефоном та навіть не привіталась як я, продовжувала розмовляти з кимось та робила мені раф каву, коли я вийшла я спробувала на смак та виплюнула на землю одразу, я поспішала та не хотіла повертатись, але вирішила повернутись та сказати що я відчуваю, але на мою фразу що вона не мала розмовляти телефоном коли робила мені каву, вона мені відповіла «це нігде не прописано», мені дуже неприємно бачити у своїй улюбленій кавʼярні цю персону, вона навіть не вибачилась та стверджувала, що кава нормальна Маю відео як вона розмовляє та робить мені каву, зробіть їй беседу чи не знаю що, чи я буду скаржитися до власника Sweeter, якщо власники франшизи будуть ігнорувати. 1521

  2. Anna Pryshliak ★★★★★

    Дякую за обслуговування українською і гарну музику ❤️

  3. Александр Самойленко ★★★★★

    Чудова кав'ярня

  1. Олександра Комарова ★★★★★

    Чудова атмосфера, зручні місця, хороше обслуговування. :)

  2. Лілія Гришко ★★★★★

    Дуже смачна кава та десерти. Приємне обслуговування)))

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sweeter?

Sweeter знаходиться за адресою проїзд Стадіонний, 11, Харків, Харківська область, Україна, 61091

Який номер телефону Sweeter?

Зв'язатися з Sweeter можна за номером телефону +38 (096) 123-45-75

Як можна дістатися до Sweeter?

Дістатися до Sweeter можна за посиланням

Advertisements