Обзвонила всі міста України,знайшла деталь у Харкові,оперативно відгукнулися,відправили ,прийшло вчасно...я задоволена.Велике дякую,Євгенію Шетилову окрема дяка))
Фотогалерея
Відгуки
-
Оксана Слюсарчук ★★★★★
-
Денис Бахмутов ★★★★★
Спочатку звернув увагу на більш ніж конкурентні ціни та широкий спектр запасних частин. Але найбільше вразили співробітник Юлія цього магазину. Обслуговування на рівні европейського сервісу. Якщо потрібно, Вас зачекають, не можете знайти магазин, Вам вийдуть на зустріч, деталі підберуть швидко і вони всі якісні. Випадково придбав лишню запчастину, повернули гроші і не навіть не питали чому здаю назад. Рекомендую всім, користуватись послугами данноі фірми. Дуже задоволений, що знайшов Юлію менеджера вона умничка )
-
Віктор Дідур ★★★★★
Гарний магазин! Ввічливий персонал! Менеджери компетентні в питаннях! Швидкий підбір запчастин, швидка допомога в виборі деталей! Швидка доставка замовлення! Замовляв передній бампер на Ніссан Тііда! Ціна і якість на висоті! Дуже задоволений магазином! Рекомендую однозначно!!!
-
Oleksandr Boiarskyi ★★★★★
Магазин дуже рекомендую! Запчастини замовляю тільки у них, вже близько 7 років. Мій персональний менеджер Олексій Шатний, людина з великим досвідом, на зв'язку зі мною 24/7. За весь час співпраці з магазином ні разу не потрапив на підробку!
-
Максим Удовицький ★☆☆☆☆
Скупився у них на 10000 гр, два рази прийшлось миняти запчастини бо 03 менеджер не може їх підібрати. Ну ладно, с ким не буває. Заказав дворники на нісан, отримав. І поїхав на ноль служити. Коли приїхав вони оказались не с той машини, повернув з погрозами від менеджера. Вчора звернувся до іншого менеджера Юли, купити знов ці дворники і масляний фільтр. На що мені було відмовлено, бо вона мені не може допомогти. Обслуговуючий персонал тут некомпетентний і дуже сильно хомят.
-
Сергій Мартинець ★☆☆☆☆
Дуже негативне враження про магазин. Незнаю як обслуговують інші менеджери, особисто мене обслуговував Роман. Новою Поштою прислав мені не цю деталь, яку я замовляв. Витрати на пересилку для обміну хотів покласти на мене (хоть признав свою вину). Мені вдалось переконати його, що я не повинен платити за його помилки і він погодився оплатити доставку. А в кінцевому результаті, коли до мене дійшла вже ця деталь, яку я замовляв виявилось, що за доставку плачу всетаки я. Ну просто ужасне ставлення до клієнта. Нікому не раджу.
-
Андрій Фоменко ★★★★★
Останні кілька років всі запчастини купую тут. Завжди перепитую за звичкою у механіка, який мені все встановлює, щодо підробки - без зауважень). Ціни, як на мене, в місцях де дають гарантії - найнижчі, все оперативно, в строк. Менеджеру Андрію Суркову окрема подяка!
-
Марія Годунко ★★★★☆
Не сподобалося, що зараз треба чекати на замовлення. Раніше було зручно отримувати одразу; доступні ціни, адекватні.
-
Валерий Белецкий ★★★★★
Дуже гарний магазин з нормальними цінами
-
Дмитро Савченко ★★★★★
Замовляю деталі на opel. На даний момент сервісом задоволений.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Automafia?
Automafia знаходиться за адресою вулиця Конторська, 45/47, Харків, Харківська область, Україна, 61052
Який номер телефону Automafia?
Зв'язатися з Automafia можна за номером телефону +38 (080) 030-71-00
Як можна дістатися до Automafia?
Дістатися до Automafia можна за посиланням