Шиномонтаж класний завжди тут міняю гуму
Фотогалерея
Відгуки
-
Самурай Нано ★★★★★
-
Ольга Ольга ★★★★★
Мені дуже сподобалось. Люди були приємні і допомогли з усім. Все швидко зробили. Ціни нормальні. Я задоволена і буду звертатись ще. Рекомендую!
-
Лукьян Старов ★★★★★
Звернувся на це СТО для діагностики авто перед покупкою. Провели огляд ходової та комп'ютерної діагностики помилок. Майстер розповів плюси та мінуси цієї моделі. Вказав на можливі слабкі місця. Потім провели огляд. Вказав на існуючі проблеми на даний момент і ті місця, куди незабаром потрібно буде звернути увагу. У тому числі вказав на моменти, що не стосуються ходової, які приховав продавець. Огляд ходової зайняв приблизно 20 хвилин! Заглянули абсолютно скрізь. Перевірили помилки комп'ютера. Пояснили, що з цього списку може бути критичним, а що не є приводом для занепокоєння. На СТО порядок та чистота. Що відразу впадає в око навіть на робочих місцях дуже акуратне робоче безладдя. Сам з іншого міста і тільки це є причиною, з якої не думаю, що незабаром знову зможу скористатися послугами цього СТО. Адміністратору та майстрам величезна подяка та відповідальний підхід до роботи. Рекомендую!
-
Євгеній Мовмига ★☆☆☆☆
Ситуация: заехал сделать замер компрессии на ваз 21099, вышел неопытный мастер, начал делать замер на вкрученных 3х свечах, машина соответственно начала заводится, потом ему подсказали как надо, ну да ладно, после чего он начал выкручивать все свечи, и одну уронил, сделал худо бедно замер, я уехал, но машина перестала ехать, троить, и вообщем ужас. Я поменял бронепровода, катушку, датчик положение дроссельной заслонки, РХХ, (свечи новые, менял 1000км назад, и на них подозрения небыло), ничего не помогло, выкинул кучу денег, а когда выкрутил свечи, обнаружил, что на 2м цилиндре, на свечи нет зазора, ну как так? Ну уронил, ничего страшного, но посмотреть что ты вкручиваешь обратно, нельзя?
-
Сергей Антропов ★☆☆☆☆
Міняв в листопаді минулого року ремінь з роликом і паливний фільтр (дизельне авто). З приводу грошей не буду писати, бо не пам'ятаю скільки взяли. Але: сьогодні знову міняв розхідники і виявилося, що паливний фільтр мені поставили не той, який я їм привіз (тойотовский), а якийсь незрозумілий, найдешевший і навіть не відомо чи був він б / у-шний або новий.
-
Viktor Valdes ★☆☆☆☆
Зламали гур, взяли бабки за ремонт і не відремонтували)
-
Талян Гусев ★★★★★
СТО відмінне, все сподобалося, зробили все швидко і якісно, ціна відповідає якості, широкий спектр послуг, майстри кваліфіковані, з великим досвідом роботи
-
Cruze Fan ★☆☆☆☆
Наплювацьке ставлення до клієнтів був у них 30.12.2020 з 6 пунктів що попросили написати зробили тільки 1. Не захотіли возитися з перевіркою оборотів на холодну і електрикою bmw e34 1990 взяли 400грн за лагодження регулятора грубки!
-
Serhii Pidkopai ★★★★★
Гарне СТО. Широкий спектр послуг. Є миття та шиномонтаж. Робив діагностику та ремонт ходової. Всі роботи зробили швидко, якісно і за осудні гроші. Головне, що зайвого нічого не вигадали, як це у нас часто буває. Єдиний мінус – велика завантаженість. Записуватися потрібно попередньо. Але з іншого боку, це говорить про те, що воно добре виконує роботи і має постійний попит у клієнтів. Рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автомир?
Автомир знаходиться за адресою Ювілейний проспект, 45, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Автомир?
Зв'язатися з Автомир можна за номером телефону +38 (068) 398-44-38
Як можна дістатися до Автомир?
Дістатися до Автомир можна за посиланням