Продавці цього магазину - некомпетентні та пояснюють несінитницю, виставляють клієнтів дурнями через власні помилки. Всі пояснення за невірно надіслане замовлення вони аргументують своїми власними непорозуміння і проблемами в логістиці доставки. Ані вибачень, ані компенсації, у вигляді доставки за свій власний рахунок не було. Ми повністю оплатили замовлену деталь, оплатили послуги Нової Пошти та за власний рахун. І що ми отримали? Деталь не на той кузов автомобіля і повна вартість оплати!!!! Натомість нам почали щось пояснювати. Пояснення, в даному випадку, не мають ніякого значення! Ми замовили товар, оплатили його в повному обсязі + послуги доставки! Що ми отримали? Товар не відповідає замовленню!!!!! Що можна зробити? Вірно, відправити НЕ ТУ ДЕТАЛЬ, ЩО ЗАМОВЛЯЛИ, і лише після отримання деталі складом, нам повернуть кошти, і то не всі! І лише після цього ми можемо зробити перезамовлення, клоунада! Хто має відповідати за такі посилки магазина? Покупець? Відповідальності за власні помилкові дії - ноль! Що ми маємо на виході - замовлення, те що замовляли, не отримали, втрата часу та некомпетентність продавців, ЯКІ Є ОБЛИЧЧЯМ МАГАЗИНУ! Згідно з фото, знайдіть одну відмінність! Номер замовлення 273419! Відредаговано.
Фотогалерея
Відгуки
-
Алена Жицкая ★☆☆☆☆
-
Александр Рындя ★★★★★
Дуже гарна Компанія, гарний швидкий сервіс. Дякую Вам що ви є.
-
Алекс Иванов ★★★★★
Швидка комунікація та супровід при замовленні, конкурентні ціни та, як правило, стислий час очікування.
-
Виталий Гавура ★☆☆☆☆
Не рекомендую магазин. В оголошені було вказано, що товар продається комплектом, по факту отримав одну притисну пружнику гальмівних колодок замість комплекту. На моє запитання менеджеру чому одна пружинка а не комплект як було вказано в оголошені, отримав відповідь, що так по оригінальному каталогу іде, хоча про це в оголошені не вказано.
-
Volodymyr O. ★☆☆☆☆
Оформив замовлення на сайті. На 2 шт однієї позиції з 3шт в наявності. Перетелефонував менеджер, сказав що в наявності лише одна. Підтвердив термін і ціну. Наступного ранку повідомив що ціна буде на 50% більшою ніж в замовленні. Спитав про актуальність на їхньому сайті, бо все ще три в наявності і за старою ціною. Каже що прайс не оновився. Пройшло ще декілька днів, ціна на сайті трохи підросла, в наявності все ті ж 3шт. Здається сайт лише замануха, або менеджери наварюють скільки нахабства вистачить. Бо чеків вони звісно не дають. В магазині все як у відгуках раніше. На видачі дивна дама, хто з 4 працівників видає можна тільки спитати, інакше не зрозуміти. Сплатити можна карткою на р/р З КОМІСІЄЮ додатковою. Або готівкою, але решти у них звісно немає! Решту пропонують покласти собі в кабінет, але сподіваюся мене до них знов доля ніколи не принесе :))))) На момент мого відвідування там було два з двох незадоволених клієнтів.
-
Юлия Бел ★★★★★
Сьогодні купила буксирувальний гак в цьому магазині. Люди пишуть, що трубку не беруть і обслуговують довго. Я подзвонила і мені відразу відповіли, перевірили наявність і оформили замовлення по телефону, зайняло це 5-7 хвилин. Через годину я приїхала за замовленням. Вся процедура видачі замовлення зайняла 5 хвилин. Нічого поганого про цей магазин сказати не можу і мені дуже сподобалася низька ціна на деталь. Буду рекомендувати цей магазин друзям і знайомим.
-
Sergii Paskal ★☆☆☆☆
Обходьте стороною. Продавець взяв 100% передоплату. Чи не повідомивши одержувача відправив замовлення на інше відділення, що не на те на що я замовляв. Також не повідомив одержувача про те, що він відправив замовлення в обрештовке і на вантажне відділення, аргументувавши тим що запчастина пластикова. У підсумку з замовлення до 5 кг, замовлення став 62,5кг. Стоймость товару 656гр, а доставка 577гр. Я відмовився від доставки, але продовец не відреагував. В результаті товар відправили і тепер доставка, упаковка і повернення 834гр. Відправник відмовляється повертати стоймость товару.
-
Ан Моторный ★★★★★
Дуже зручно розташований. Не далеко від зупинки 27 трамвая, є де припаркуватися на автомобілі. Знайшов для своєї Мазди водяну помпу за найнижчою ціною, до того ж вона досить рідкісна. Є послуга повернення товару протягом 14 днів за умови цілісності упаковки і відсутність слідів установки. В цілому, я задоволений і рекомендую цей магазин.
-
Алексей Абраменко (Абрам) ★★★★★
Я власник СТО та купую тут багато і часто. Хотілося б в майбутньому коли магазин підросте перегляду цін для таких клієнтів як я, але поки все відмінно крім незначних дрібниць. Ні доставки, дуже стало важко додзвонитися так як вже магазин підріс. Думаю і сподіваюся що в майбутньому щось зміниться. Пора Вам наздоганяти Автотехникс і Омегу))))
-
Sazha Ol ★☆☆☆☆
Відмінна ціна. Швидко доставляють на пункт видачі де і починається бал сатани. Рекомендую не використовувати пункт «самовивезення». Краще заплатите за Послуги служби доставки. Тут працює одна людина на видачу, сидить в горі запчастин і не можуть нічого знайти. А якщо знаходять, то процес видачі займає 1036лет. Здачі, зрозуміло, теж немає.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса All4Car Україна?
All4Car Україна знаходиться за адресою вулиця Гольдбергівська, 9, Харків, Харківська область, Україна, 61010
Який номер телефону All4Car Україна?
Зв'язатися з All4Car Україна можна за номером телефону +38 (067) 311-55-18
Як можна дістатися до All4Car Україна?
Дістатися до All4Car Україна можна за посиланням