Замовляла з розборки двері на Audi , обіцяли відправити через 3 дні , взяли передплату в розмірі 6500 грн . Після чого кормили обіцянками тиждень , постійні відмазки від менеджера . То вона є, то ще не доїхала ! Коли розпочала говорити про повернення коштів , вислали . Підбирала по коду краски , всеодно приїхала фарбована . Колір інший . Царапини всередині , про які ні слова . Не раджу з ними звʼязуватись , беруть передплату, потім ще проси , нагадуй , щоб вислали . Є набагато приємніші фірми.
Фотогалерея
Відгуки
-
Оксана Москаленко ★★☆☆☆
-
Irina Sizonenko ★★★★★
Купували розхідники для автомобіля, всім залишилися задоволеними. Магазинчик із вікон. Хочеться побажати всього найкращого продавцям та власнику магазину)
-
Ivan Posokhov ★★☆☆☆
Рамки номерного знака - немає, запобіжники agu - немає, лампочки плафонів - немає. Це точно автомагазин?
-
Главный Инженер ★★☆☆☆
Замовив ГБЦ у цих людей, запевняли що буде все супер, все робоче 100% .... підсумок отримав головку - повіз на перевірку, а вона виявилася ще в гіршому стані ніж моя ... відправив назад три тижні нагадував їм що потрібно повернути гроші (все таки повернули) але вирахували за так звану пересилання назад ГБЦ в Польщу .... 1500грн. Не розумію чому я повинен платити за те що мені прислали неробочу ГБЦ ?? тут треба на захист прав споживача звертатися ...
-
Vadim Pereverzev ★★★★★
Допомогли знайти і доставити панорамний дах безпосередньо на сто для установки. Все швидко, якісно, в мінімальні терміни.
-
Арестов Юрий ★★★★★
У цьому магазині дуже хороші ціни на автозапчастини
-
Александр Севрюков ★★★★☆
Магазин маленький, але купити можна практично будь-який метис, працюють як за готівковий так і без готівковий розрахунок.
-
Demchenko Yurii ★★★☆☆
На перший погляд, звичайно бажання заходити туди немає Все дуже старе Я був кілька разів там Щоразу в наявності було все, що мені потрібно Хлопці все підкажуть, все по поличках)) Перша думка оманлива загалом Рекомендую,ціни хороші Асортименту хотілося б більше Ну і ремонт взагалі не завадив би)) І Реклама найголовніше це Реклама
-
Леонид Покрасенко ★★★★★
Відмінний магазин хлопці завжди підкажуть і допоможуть іноді краще ніж в авто майстернях, про магазин дізнався мій батько в 90-і і тепер їжу і я туди)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автоліга?
Автоліга знаходиться за адресою Аерокосмічний проспект, 82/84, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Автоліга?
Зв'язатися з Автоліга можна за номером телефону +38 (057) 737-24-12
Як можна дістатися до Автоліга?
Дістатися до Автоліга можна за посиланням