Відгуки

  1. Оксана Москаленко ★★☆☆☆

    Замовляла з розборки двері на Audi , обіцяли відправити через 3 дні , взяли передплату в розмірі 6500 грн . Після чого кормили обіцянками тиждень , постійні відмазки від менеджера . То вона є, то ще не доїхала ! Коли розпочала говорити про повернення коштів , вислали . Підбирала по коду краски , всеодно приїхала фарбована . Колір інший . Царапини всередині , про які ні слова . Не раджу з ними звʼязуватись , беруть передплату, потім ще проси , нагадуй , щоб вислали . Є набагато приємніші фірми.

  2. Irina Sizonenko ★★★★★

    Купували розхідники для автомобіля, всім залишилися задоволеними. Магазинчик із вікон. Хочеться побажати всього найкращого продавцям та власнику магазину)

  3. Ivan Posokhov ★★☆☆☆

    Рамки номерного знака - немає, запобіжники agu - немає, лампочки плафонів - немає. Це точно автомагазин?

  1. Главный Инженер ★★☆☆☆

    Замовив ГБЦ у цих людей, запевняли що буде все супер, все робоче 100% .... підсумок отримав головку - повіз на перевірку, а вона виявилася ще в гіршому стані ніж моя ... відправив назад три тижні нагадував їм що потрібно повернути гроші (все таки повернули) але вирахували за так звану пересилання назад ГБЦ в Польщу .... 1500грн. Не розумію чому я повинен платити за те що мені прислали неробочу ГБЦ ?? тут треба на захист прав споживача звертатися ...

  2. Vadim Pereverzev ★★★★★

    Допомогли знайти і доставити панорамний дах безпосередньо на сто для установки. Все швидко, якісно, ​​в мінімальні терміни.

  3. Арестов Юрий ★★★★★

    У цьому магазині дуже хороші ціни на автозапчастини

  1. Александр Севрюков ★★★★☆

    Магазин маленький, але купити можна практично будь-який метис, працюють як за готівковий так і без готівковий розрахунок.

  2. Demchenko Yurii ★★★☆☆

    На перший погляд, звичайно бажання заходити туди немає Все дуже старе Я був кілька разів там Щоразу в наявності було все, що мені потрібно Хлопці все підкажуть, все по поличках)) Перша думка оманлива загалом Рекомендую,ціни хороші Асортименту хотілося б більше Ну і ремонт взагалі не завадив би)) І Реклама найголовніше це Реклама

  3. Леонид Покрасенко ★★★★★

    Відмінний магазин хлопці завжди підкажуть і допоможуть іноді краще ніж в авто майстернях, про магазин дізнався мій батько в 90-і і тепер їжу і я туди)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Автоліга?

Автоліга знаходиться за адресою Аерокосмічний проспект, 82/84, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Автоліга?

Зв'язатися з Автоліга можна за номером телефону +38 (057) 737-24-12

Як можна дістатися до Автоліга?

Дістатися до Автоліга можна за посиланням

Advertisements