Довелося екстрено звернутися на цей сервіс, поміняти прокладку на газовому редукторі (з моїх припущень) труїв газ, приїхала туди, оскільки було найближче, обіцяли подивитися через 10-15 хвилин, чекала близько 30, потім підтискав час і я їм про це повідомила, після чого ми пішли разом дивитися машину, тільки відкривши капот перший вердикт був міняти повністю весь редуктор, мене це відразу вразило, оскільки вони навіть до нього не доторкнулися, бачачи напевно що перед ними дівчина, вони не очікували що це знає дівчина і почали підштовхувати мене на зміну всього редуктора (нібито він погнутий, несправний і що тільки мені не говорили), після довгих обговорень з їх пропозиціями що "це не допоможе і ми не будемо брати на себе таку відповідальність", міняйте редуктор і все, тільки після довгих переконань з моєї боку і зняття відповідальності з них, ми все таки поміняли цю прокладку разом з фільтром, проблема пішла, на мене потім дивилися звичайно вовчими очима, проблема дріб'язкова, рем ОНТ 15 хвилин, нервів витратила 2 години. Не раджу.
Фотогалерея
Відгуки
-
Лена Арлб ★☆☆☆☆
-
Валерий Акабов ★☆☆☆☆
"ЖАХ" не рекомендую! (Йдеться про філію під мостом) Почну свою історію з того почув що на (БС біля пожарки добре роблять розвал) після ремонту ходової вирішив їхати до нім.После дзвінка дізнався що у них тимчасово не працює розвал і мене направили під міст на другий філія. По телефону мене записали на час спеціально що б не чекати бо немає на це можливості, приїхав заздалегідь, мене попросили почекати пів години ... Сказали що перед моєю машиною загнали на розвал іншу, хоча записаний був я, а машину в бокс заганяють співробітники з парковки так що це їх ініціатива так вчинити, на питання про те як так вийшло отримував хамські відповіді адміністратора. Вирішив почекати так як вже домовився і виділив на цей час в надії що майстри будуть адекватні і все таки не це бидло буде мені налаштовувати ходову. Минуло півтори години, я зайшов сказати що часу чекати у мене більше немає і попросив віддати ключі від машини. На що отримав відповідь почекайте ще, скоро машину яка заїхала перед вами закінчать .. Після довгих суперечок мені віддали ключі і я попросив записати на інший день ..снова суперечки, хамство, з боєм записали але сказали що приїдете і почекаєте півтори години. мораль * Приїхавши додому вирішив почитати відгук про "хваленому БС", абсолютно не здивувався і повністю згоден, і вирішив додати від себе. Хлопчику адміністратору справа хто то занадто завищив самооцінку. Радий що справа не пішла далі і мені не довелося зустрітися з керівництвом і майстрами цього казино! Більше туди не поїду і іншим не рекомендую !!!
-
Юрий ★☆☆☆☆
Сервіс на рівні кидання дешевих понтів. З якістю роботи майже не знайомий, тому що вирішив проблему в іншому місці. Зважаючи на те, що черги в записі майже немає, припускаю, що місце не користується великою популярністю у автовласників. Не рекомендую. ------ Відповідь на відповідь власника Тому що тут не можна вести листування в коментарях, як у Facebook. Що конкретно мені не сподобалося на вашій СТО: На робочій машині при переході на газ, розорило шланг. Я переключився на бензин, почав шукати найближче СТО, що знайшов це. – Це СТО ПрофіГаз? - Так. І тиша... Приїхав, замінили шланг за 500 грн. Директор став казати, що на цьому авто не можна пересуватися, треба терміново ремонтувати зараз. Директор, дізнавшись, що я не буду зараз залишати авто, перейшов на особистість. Заявив, що сподівався на мою адекватність, але це виявилося не так. Я кажу, що мені не подобається, як Ви зі мною розмовляєте. Отримую відповідь: "Я перевіряю вас на адекватність і чи є у вас гроші." Слухаю розповідь про те, скільки клієнтів тут обслуговується, який підхід і бла-бла-бла. Раптую, що з авто, приблизні терміни та сума ремонту? Отримую відповідь: це може бути будь-що. Сума ремонту не менше 2800 грн. Потрібно дивитися, може просто свічки замінити. Запитую, на коли можна записатися? Отримую відповідь: коли ви матимете гроші. Це не професійно, як мінімум. Якщо ви позиціонуєте себе як СТО з наданням висококласного сервісу за відповідну суму, то й все інше має відповідати Заявленому статусу. Неприємні люди в офісі. Харківський хамський підхід у гіршому прояві. костюмах з планшетками розповідали про комплексну установку від виробника. Вирішив проблему з набагато кращим сервісом та підходом.
-
Дмитро Целуйко ★☆☆☆☆
Якщо ви купили вживане авто, і система не ставилася у цих хлопців, то з приводу сервісу вам скажуть - у вас все ху*ня, треба все міняти. За щось окреме не беруться. Ситуація була в наступному – приїхав до них, подивилися під капотом (безкоштовно), вердикт – якщо є 6000-7000 тис грн на заміну електроніки, шлангів та форсунок – будь ласка, заїдь. Навіть не подивившись на комп'ютері, чи працює нормально, потрібна заміна чи ні, вердикт один - все міняти. Починати ремонт чи заміну окремих елементів обладнання категорично не хочуть. Попросив поміняти мультиклапан на електронний балон, відповідь - або змінюємо все, або не беремося за ваше авто зовсім. Так само хамське спілкування вам забезпечене, приклад – "Давайте, придумайте фразу, щоб нічого не робити і поїхати від нас", мат тощо. Рівень спілкування – гараж "дядька Вови на районі".
-
Ігор Чуб ★★★★★
Якісний та професійний сервіс ГБО.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ПрофіГаз?
ПрофіГаз знаходиться за адресою вулиця Чайковського, 158, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону ПрофіГаз?
Зв'язатися з ПрофіГаз можна за номером телефону +38 (050) 364-21-21
Як можна дістатися до ПрофіГаз?
Дістатися до ПрофіГаз можна за посиланням