Відгуки

  1. Inflact ★★★★★

    Автомобіль Ford Focus. Змінював на цьому СТО моторне масло, фільтри та акумулятор. Трохи раніше робив адаптацію коробки Powershift. Проконсультували з приводу олії, допомогли з вибором. Під час заміни акумулятора попередньо здалося, що купили не той акумулятор з невідповідною полярністю. Хлопці почали розбиратися і дійшли висновку, що акумулятор встановлений раніше був неправильно підключений, плюс і мінус поплутали, через що половина електроніки в салоні через кілька хвилин після відключення двигуна просто відключалася з повідомленням "для збереження заряду акумулятора". Загалом майстри дуже точно виявили проблему та встановили акумулятор правильно, після чого всі проблеми зняло як рукою. Найдивовижніше, що в дилерці форд про це нічого не сказали на ТО, точно так само, як і на 3 інших СТО, де я був раніше. Дуже задоволений роботою, все було зроблено добре, люди зацікавлені в тому, щоб розібратися і зробити правильно.

  2. Юрий Курцев ★★★☆☆

    08.11.21 заїжджав на дане СТО зробити розвал, відразу уточню по роботі ніяких питань немає, все зроблено добре. сказав, що розвал буде коштувати 300 грн. ведуться) на що він відповідає, ну я ж ззаду теж подивився, хоча я приїхав після діагностики та ремонту ходової, і нікуди дивитися я не просив.

  3. Андрей Петров ★☆☆☆☆

    Приїхав 2 вересня в другій половині дня з метою консультації з кузовного ремонту. Вислухали, задав своє питання про попередню вартість робіт, на що отримав відповідь що рихтувальник і маляр оцінять обсяг робіт і мені в той же день дадуть відповідь на моє запитання. Зі спокійною душею (відгуки то он, які солодкі) їжу у своїх справах. Дзвінка 1 вересня не надійшло ... Ну думаю, мало чи, втомилися коли вважали і чого ще трапилося. Набираю в районі 11 годин номер 90-04. Бере трубку співробітник і починає здивовано говорити що це дуже дивно, але запевняє - вас обов'язково наберуть (якщо правильно пам'ятаю то назвали ім'я Максим). У що ж у нас відбувається? Правильно! Нічого. І проходить 3-е вересня, а за ним настає 4-е ... але клієнт (потенційний) все чекає дзвінка ..)) З одного боку радий що така безвідповідальність з'ясувалася до початку робіт, з іншого боку сумно що відгуки нічого не варті. У підсумку зрозуміло що все вирішують співробітники, і керівництву треба чітко контролювати всі процеси в такому складному механізмі як СТО

  1. Andrew Dol ★☆☆☆☆

    Категорично не рекомендую звертатися в СТО. Займалися фарбуванням, рихтуванням, складанням моєї машини. Якість виконання роботи непогане, але абсолютно безвідповідальне ставлення починаючи від директора. Терміни названі по роботі множити на 4. При тому, що оплачував всі вчасно, без затримок. Нікому не рекомендую - нерви будуть коштувати дорожче!

  2. Денис Островский ★★★★★

    Гарне СТО. Кваліфіковані майстри. Обов'язково звернуся до них ще...

  3. Станислав Евтушенко ★★★★★

    Мийка ок! 160 грн. "Експрес + салон"

  1. Станіслав Євтушенко ★★★★★

    Мийка ок! 160 грн. "Експрес + салон"

  2. Danylo Sankov ★★★☆☆

    Все на середньому рівні, авто астма не дуже ретельно, та високі ціни.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО Спарта?

СТО Спарта знаходиться за адресою вулиця Конторська, 55, Харків, Харківська область, Україна, 61052

Який номер телефону СТО Спарта?

Зв'язатися з СТО Спарта можна за номером телефону +38 (097) 624-90-04

Як можна дістатися до СТО Спарта?

Дістатися до СТО Спарта можна за посиланням

Advertisements