Відгуки

  1. Sergei S ★★★★★

    Дякую за надану допомогу по ремонту автомобіля, усе було зроблено в найкоротший термін і якісно.

  2. Игорь Безверхий ★★★★★

    Раджу даний сервіс. Індвідуальний підхід до клієнтів, швидко та якісно робоять свою роботу. Дуже задоволений!

  3. Makswell 555 ★★★★★

    Відмінний сервіс. Звертався неодноразово і проблем не виникало жодного разу. Персонал компетентний, можна отримати консультацію і підрахунок необхідного ремонту по телефону. Ціни адекватні на даний час - робив заміну гальмівних колодок і дисків, заміну фільтрів та мастила. Замовлені запчастини приходять швидко - пропонують варіанти (і краще і дешевше). Правду писали що гарантію надають лише на запчастини які у них придбали, що, в принципі, логічно. Із мінусів - відсутність електрика.

  1. микола воробйов ★★★★★

    Вітаю всіх шановні автолюбителі . Хочу коротенько поділитися про своє враження від вчорашнього візиту на СТО Автоклініка . По-перше . Мені дуже сподобалося відношення працівників до мене , як до клієнта закладу . І керівного складу , і робочого . Все добре роз'яснено , уточнено виниклі робочі моменти , дані чіткі та вичерпні відповіді на питання . По-друге . Не дивлячись на відсутність у більшості СТО програмного забезпечення по моєму авто ( нове та специфічне ) , тут все було зроблене на найвищому рівні , впевнено та професійно . Що вказує на сучасність , фаховість і компетентність організованої роботи . По-третє . Вже можу робити висновки у покращенню роботи авто . Зміни відчув одразу . Отже не тільки перше враження позитивне , а й результати мають місце . Раджу всім за потреби звертатися .

  2. Roman Derevinskyi ★★★★★

    Рекомендую. Через годину після звернення я вже був на сервісі, ще через пару годин було проведено ремонт ходової, заміна масла в АКПП, заміна колодок і обслуговування гальмівної системи. Ввічливий персонал, супроводжують під час ремонту, навіть передзвонили на наступний день уточнити чи все добре.

  3. Vitaliy K ★★★★★

    Был у ребят несколько раз. С разными машинами. Все очень вежливы. Ни разу не видел недовольного лица. Все стараются выполнить договоренности. Девочки после выполненной работы - позванивают и собирают отзывы (если не довольны то чем) и это важно! Сегодня были две проблемы, с бортовой подсветкой и дверью водителя. Ребята потратили время, нашли причину. В обоих случаях реальная причина оказалась пустяковой. Проблемы устранили и денег не взяли!! То есть вообще! Ни копейки. Был приятно удивлен т.к. можно было "напеть" .... да мы тут...да это столько стоит... и т.д. Вот поступили реально по человечески!!. Большой респект Андрею с приемки и парню который подправил дверь водителя. От меня - 100 балов к карме ))!!

  1. Игорь Нежиденко ★★★☆☆

    Доволі професійно, адекватні ціни, загалом задовільно

  2. Цезарь Томасик ★★★★★

    Неоднократно пользовался услугами сто на Гагарина 12А. Механик уже знает мой автомобиль, как себя. Последний раз была проблема с коробкой, думал, что все, но оказалось, что на свифте это не такая уж большая проблема, сделали быстро и не дорого. Буду и дальше обслуживаться! Спасибо.

  3. Діма Гладкий ★★★★★

    Обслуговують у хлопців свій фольцваген Кадді. Завжди ввічливий і чуйний персонал. Часто пропонують всякі акції і знижки, як постійному клієнтові. За весь час обслуговування, був тільки один випадок гарантії, але швидко без конфлікту виправили поломку. Відразу видно, що дорожать своїми клієнтами! Більше ніде не обслуговуюся, крім них!

  1. Tatarenko Serg ★★★★☆

    Все четко

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса AUTOKLINIKA?

AUTOKLINIKA знаходиться за адресою Аерокосмічний проспект, 12а, Харків, Харківська область, Україна, 61010

Який номер телефону AUTOKLINIKA?

Зв'язатися з AUTOKLINIKA можна за номером телефону +38 (067) 621-23-23

Як можна дістатися до AUTOKLINIKA?

Дістатися до AUTOKLINIKA можна за посиланням

Advertisements