Якщо вам дороге своє авто краще оминайте це СТО, майстри недосвідчені, зроблять не професійно так ще і на вас звалять всю провину, можливо якийсь Жигуль вони і відремонтують, але точно не сучасне авто
Фотогалерея
Відгуки
-
Ivan Petrenko ★☆☆☆☆
-
Ігор Жихар ★☆☆☆☆
Вітаю.Минулі власники зробили з цього гаража лялечку.Але їх час минув та настав час нового власника.Дядя Вова....зараз не 90-і...не можна не поважати кліентів та ошукувати їх.Спочатку приема авто кажется одна сумма....коли забираеш авто ця сумма чомусь подвоюється.Поставив авто в субботу вранці...загальні роботи на пів дня.Вважав що після обіду заберу.Забрав аж в 19.00 вівторка((Категорично не раджу...дорого,довго,по шахрайські ряд робіт по декілька разів включався в прайс.
-
Yana Kovaljova ★★★★★
Чудове СТО! Дуже класні, ввічливі та професійні спеціалісти. Завжди обслуговування на висоті! Задоволена! Рекомендую на всі 100%!
-
Yulia Madyka ★★★★★
Якість та обслуговування на вищому рівні! Зручне розташування у самому центрі міста, приємні та сучасні власники. А головне - своєчасне виконання роботи. Дякую! Тепер у вас ще один постійний клієнт)
-
Artem Kovtun ★★★★★
Замовляв і проходив огляд машини перед купівлею, одну Відсіємо відразу, і показали які по ній мінуси, мінуси були значні, при огляді другий знайшли незначні експлуатаційні мінуси, в підсумку вибір зробив на користь другої і не разу не шкодую про покупку. Дякую за якісний огляд, в подальшому і обслуговуватися буду тут.
-
Руслан Барабаш ★★★★★
Класне сто, зручно, що в самому центрі. Швидко допомогли продіагностувати авто. Окремо хочу скасувати консьєрж сервіс, супер зручно, коли ти зайнятий з ранку і до упору :)
-
Никита ★★★★★
Перший раз був у хлопців в сервісі. Заїзд зручний і низький, що критично для мого автомобіля. Кава запропонували, сайлентблоки поміняли, болтики все помазали по підвісці, навіть ті що для розвалу щоб развальщік не мучать. Болтик на захист новий вкрутили і зробили все відмінно. Швидко, якісно і без зайвого геморою. Приємний бонус що хлопці можуть замовляти запчастини і цінники у них не дорожче ніж купувати в інтернеті. Рекомендую!
-
Юрій Креневич ★★★★★
Професійні і пунктуальні працівники, зробили все вчасно і якісно, обіцяли віддати машину в суботу і віддали, хоча роботи було багато, з розумінням відносяться до клієнта , зробили навіть не чого вони не роблять, поварили піддон , відремонтували турбіну, рекомендую,
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Гараж21?
Гараж21 знаходиться за адресою Кузнечний провулок, 8, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Гараж21?
Зв'язатися з Гараж21 можна за номером телефону +38 (068) 638-58-48
Як можна дістатися до Гараж21?
Дістатися до Гараж21 можна за посиланням