Доброго дня. Такого цирку ще не бачив. Змінював олію на машині 17 років, але вперше зняли захист двигуна. На запитання: "Навіщо?" Майстер Віктор відповів: "Треба!" До цього їм же проводилася заміна олії без зняття захисту. На запитання: "Чому зняли?" почалися крики та негативні емоції. Весь персонал СТО так "накинувся" на мене і невиправдано став на захист майстра масла, що виробляла заміну. Після заміни олії персонал визнав свою провину та помилку, але мені від цього не легше і настрій був зіпсований на цілий день. Коротше. Замість 30 хвилин я чекав 1,5 години (зайвий час зайнятий на установку захисту). Якщо такі речі відбуваються при заміні олії, то, що можна говорити про ремонт автомобіля. Друзі, обслуговуйте своїх улюблених "коней" на перевірених та професійних СТО. Всім добрий день. Ні цвяха і не жезла!
Фотогалерея
Відгуки
-
Виталий Валуйкин ★☆☆☆☆
-
Александр Мазин ★☆☆☆☆
Оцениваю только развал- схождения. Приехал: сказали в порядке живой очереди. Прождал в машине на солнце( в теньке все места были заняты ) час. Подошёл спросить сколько ещё ждать и был удивлен ответом: поломался прибор когда починим не известно. А ведь могли выйти предупредить о поломке. В итоге сделал развал за 40 минут на Киргизской.
-
Michael Izumsky ★★★★☆
Постійно багато різних автомобілів, видно що дане СТО користується попитом. Поруч завжди чисто, немає шуму і галасу, персонал дуже ввічливий. Якщо щось треба по машині на Нових домах - заїжджайте!)
-
Max Diakon ★★★★★
Дуже хороше СТО, хороші грамотні фахівці з ходівки та розвалу сходження, особливо рекомендую Олександра та Олексія, завжди йдуть на зустріч, знаходять час на ремонт і роблять його якісно. Ціни найкращі у Харкові. Рекомендую!
-
Roman ★☆☆☆☆
Розвели на гроші та ще сильніше зламали машину. Приїхав зробити розвал, сказали купити кермовий наконечник, і кульову опору потрібно поміняти все це. Я купив, привіз і намагався не заважати "майстрам". Коли почав їздити та заїхав на діагностику до друзів. З'ясувалося, що кульову опору так і не замінили, зірвали болт, так і залишили, ще й пошкодили пильовик, зігнули реактивну тягу, новий кермовий наконечник зіпсували та неправильно поставили. Після розвалу і сходження, яке вони мені зробили, кермо стоїть криво, а машину на трасі веде весь час вправо. Збитки завдано втричі більше, ніж я заплатив їм за ремонт з новими деталями. Машина не моя була, в результаті було завдано мені моральної та матеріальної шкоди, а господар машини сказав що це "СТО" скоро згорить, на що і я сподіваюся і нікому не рекомендую траплятися до цих шахраїв. Тому що такі люди довго не живуть і їх по одному відстрілюють у темних провулках, щоб більше не шкодили, тому там скоро не буде кому працювати.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СТО?
СТО знаходиться за адресою Садовий проїзд, 3, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Як можна дістатися до СТО?
Дістатися до СТО можна за посиланням