Був у кузовщика Саші. Зробив все швидко, якісно і за розумні гроші. Залишився дуже задоволений. Обов'язково звернуся ще!
Фотогалерея
Відгуки
-
DESTROY ★★★★★
-
EVGN ★★★★★
Був у кузовника Сашка. Зробив все швидко, якісно та за розумні гроші. Залишився дуже задоволений. Обов'язково звернуся ще!
-
Sprut SD ★★★★★
Чиню тут дві своїх машини 30 і 24 літні, хлопці роблять відмінно за адекватні гроші, + запчастини можна замовити у них же за нормальною ціною. рекомендую
-
Таня Кисиль ★★★★★
Відмінне СТО. Всім рекомендую
-
Евгений Ильин ★★★★★
Відмінне СТО. Хлопці тлумачні, займаються практично всім. Ціна / якість супер!
-
Моя бандитка Делай сам ★☆☆☆☆
Кантора яка знімає запчастини ...... Ціни луплять і грублять
-
Вадим Розинський ★☆☆☆☆
Кантора яка знімає запчастини...... Ціни б'ють і грубять
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сто?
Сто знаходиться за адресою проспект Олександрівський, 2А, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Як можна дістатися до Сто?
Дістатися до Сто можна за посиланням