Перший раз я записалася на макіяж до Марини, сказати, що мені сподобалося, нічого не сказати. Макіяж шикарний, атмосфера настільки жіночна та приємна, мені дуже сподобалося. Потім я записалася до Марини на брови та навчання макіяжу. Я дуже задоволена, мене Мариночка навчила макіяжу, підібрала, як краще малювати стрілки. А які губки мене навчила робити, такі класні лайфхаки. Всі питають, де я робила губи ... До вас хочеться повертатися знову і знову. Я до вас приїхала вчора з іншого міста. Ви найкращі.
Фотогалерея
Про нас
Brow Bar & Make up studio — салон краси у Харків з фокусом на манікюр, педикюр, догляд за бровами та депіляція/шугаринг. Заклад підтримує чистоту та ввічливий сервіс.
Відгуки
-
Мария Борисенко ★★★★★
-
Олександра ★★★☆☆
Довго думала, писати свій відгук чи ні, вирішила розкласти по поличках, відзначити як плюси, так і мінуси. З плюсів це дуже приємний майстер Яна, вона ввічлива і завжди цікавиться що б хотілося, може запропонувати варіанти, загалом її роботою я залишалася задоволеною. АЛЕ Мені потрібен був манікюр до певної дати, Яна була у відпустці, і мені запропонували іншого майстра, я скинула картинки, що б хотіла, і мене переконали що це топ майстер, що все буде в кращому вигляді. Робили гельлак. Прийшла я в день Х, до цього топ майстра на ім'я Вікторія, показала картинку, на що вона сказала що аерограф не працює, давайте мовляв щось інше ... Хоча я заздалегідь спеціально скидала приклад ... Ну, всяко буває подумала я, знайшла іншу картинку, яка сподобалася. І роботою я, заради справедливості, залишилася задоволена, виглядало красиво. Але вже через 1,5 тижня частина нігтів почала надламуватись під саме м'ясо. І один звичайно обламався не встигла я дійти до салону. Було сумно, але знову ж таки всяко буває. І все б нічого, якби колись я прийшла, записавшись знову до свого майстра Яни, вона мені не сказала, що ця Вікторія не зробила мені зміцнення, і що цей майстер уже у них не працює. А я нагадую, що мене переконували, що ця Вікторія була топ-майстром... Звичайно мені стало не дуже приємно. Я вирішила зняти весь гельлак, просто зробити по можливості акуратний звичайний манікюр, розуміючи, що довжину всю доведеться зняти. Ситуація посилилася тим, що японський манікюр мені зробити не змогли, запропонували замість нього кератин, який також не зробили, бо не знайшли. У результаті я пішла з похитнутими нігтями, в дуже розтроєних почуттях. Після цього дуже змішані почуття. Тобто до цього дня було все бл. Я не знаю, чому пишуть про не ввічливість, адміністратор завжди вітається, чай, кава пропонує, правда трохи розсіяна, і може забути принести, але це дрібниці. З мінусів ще те, що часто плутали дати запису, або послуги, нагадували мені не мій час, або доводилося показувати листування, що я на це не записувалася.
-
Марина К ★★★★★
Сподобалася майстер Марина, обстановка та результат. Майстер у масці, дуже товариська) напевно, у них якісь курси з підтримки розмови з клієнтами)) приємна дівчина) Однозначно рекомендую.
-
Diana Tatska ★★★★★
Студія для справжніх принцес. Вже понад 5 років користуюсь послугами Bar.B.Studio, і завжди отримую професійний догляд. Професійні майстри, тільки найкраща продукція , тендітний догляд. Турбота та безпека. Манікюр, педикюр , нарощування вій, макіяжі, зачіски - все роблять феї студії у найкращому вигляді. 100% рекомендую всім.
-
Kira Borysevych ★★★★★
Уже кілька років ходжу сюди. Роблю брови, депіляцію, ламінування. Все подобається дуже
-
Татьяна Сильченко ★★★★★
Тут все просто на 5+
-
Viktoriya Shevchenko ★☆☆☆☆
Була у вас на манікюрі, перший раз, та й останній, в принципі. На початку, після моєї записи мені подзвонив адміністратор, і запитав: чи можна мене перенести на інший час, «тому що тут прилетіла дівчина і їй зручно на 19:00». Обслуговування не найкраще. Від адміністратора ні «здрастуйте» ні «до побачення», ні води, ні кави не запропонували. Адміністратор жодного разу не підійшов. Ім'я майстра не запам'ятала, тільки зовні: світла, коротковолосого. Перед манікюром руки не обробили !!! Майстер постійно кудись поспішав, було видно, що вона поспішає. Саме покриття зроблено так само не дуже: місцями не докрашено, про те, що покриття «під кутикулу» ні натяку. На зауваження майстру з цього приводу, вона почала відповідати «тут і так все прокрашено», «я далі не можу фарбувати», на що я відповіла: «але до вас же майстри якось могли», на що вона відповіла «я не знаю як ". Загалом ЦЕ не варто 330 грн. Фото також надаю!
-
Anna Bolshak ★★★★★
Відмінний салон !!! Роблю тут манікюр, педикюр і брови. Якість на високому рівні, майстри дуже приємні. Раджу всім це місце !!!
-
Ирина Кошкина ★☆☆☆☆
Такий нелюбові до своїх клієнтів я не бачила ніколи, навіть в самих примітивних радянських перукарень. Найбільше вражає той факт, що в залі працює власниця і спокійно реагує на те, що відбувається: за 4 моїх відвідин даного місця зі мною жодного разу не привіталися. Тобто ти заходиш в приміщення, починаєш шукати очима куди тобі йти, а на тебе взагалі не реагують. Манікюрниці все так же пиляють, перукарі крутять кучері і навіть власниця Влада продовжує МОЛЧА фарбувати комусь брови! Другий момент - пунктуальність. Я жодного разу не сіла в крісло вчасно. Сьогодні я дозволила собі зробити зауваження майстру, на що вона стала сперечатися і доводити, що все одно вийду з приміщення я в належний час. Пардон, але мені не потрібно, щоб 20-хвилинну процедуру робили 10 хвилин, ну тобто від цього мені не легше. Вибачення тут не вітаються, на мої слова, що в разі запізнення прийнято вибачатися, вона відповіла: «добре, вибачте, АЛЕ я ж була тут»))) тут - це в перукарському кріслі, тобто їй продовжували робити укладку в той час як прийшов клієнт і сидів чекав !!! Мені звичайно приємно, що брови мені робив майстер з укладанням, хоча кого я обманюю, мені все одно як виглядає майстер, якщо він не цінує свою роботу і людей, які її дають! Оцінка - фууу. Ніколи більше ні ногою сюди не прийду, тк була вже кілька разів і встигла зрозуміти, що так тут відбувається завжди, що це норма, а я хочу від процедури отримувати позитивні емоції.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Brow Bar & Make up studio?
Brow Bar & Make up studio знаходиться за адресою проспект Науки, 56, к. 223, Харків, Харківська область, Україна, 61072
Який номер телефону Brow Bar & Make up studio?
Зв'язатися з Brow Bar & Make up studio можна за номером телефону +38 (068) 994-88-99
Як можна дістатися до Brow Bar & Make up studio?
Дістатися до Brow Bar & Make up studio можна за посиланням