Про нас

Апельсин — салон краси у Харків. Послуги: перукарські та нігтьові послуги. Охайність інструментів і ввічливе ставлення — звична практика.

Advertisements

Відгуки

  1. Виктория Бондарь ★☆☆☆☆

    Персонал - рівня дешевої перукарні. Можуть собі дозволити перейти на «ти», не запитавши про це. Вічно поспішають додому, поглядаючи на годинник і закінчуючи свою роботу на тяп-ляп. Охайність самого салону також кульгає.

  2. Катюха Сергиенко ★★★★★

    Притензій немає, зауважень теж. Все відмінно привітний персонал. Чисто і затишно.

  3. Aleksa Vakula ★★☆☆☆

    Була на манікюрі у Людміли.На прохання надіти рукавички отримала відповідь -У мене аллергія.А потім питання чому мені не сподобалися її рукі.В підсумку майстриня наділу рукавички За день дізнавалася можливість апаратного манікюра.Адміністраторка сказала що зроблять такий, який захотіте.А в процесі надання послуги з'ясувалося, що Людмила "не любить апаратний манікюр" і робити його не буде, так як. він не чістий.В добавок хочу сказати що мене порізали 4 рази і на кров ніхто уваги, крім мене не обращал.На одному з нігтів пуд після покриття топом виявилася лисина, коли я вказала на це Людмила видно розлютилася і сказала що це так падає світло , невже я фізику не вчила) Вже йдучи додому я виявила що на одній руці у мене форма балерина (досить широка), а на другий більше схожа на мигдаль, більш закруглена і узкая.Лак став відшаровуватися відразу же.непріятно. Книгу скарг і пропозицій алміністраторка дала, але так як останній запис там 2011 року, не стала витрачати на це час Не рекомендую саме цю майстриню

  1. Марина Оськина ★★★★★

    Декілька років користуюся послугами салону "Апельсин", роблю манікюр у майстра Людмили. Хочеться відзначити чистоту та приємну атмосферу в салоні. Велика увага приділяється обробці та стерилізації інструментів, що у наш час має велике значення. Людмила робить манікюр дбайливо якісно та красиво, руки виглядають доглянутими, гель-лак тримається довго, не втрачаючи привабливого вигляду. Людочка – найкращий майстер та професіонал своєї справи. Всім рекомендую!

  2. Володимер Ткаченко ★★★★★

    У цього місця один плюс-Майстер Марина!

  3. Ірина Ткаченко ★★★★★

    Нещодавно була у салоні, записалася на вирівнювання волосся. Дівчина була дуже привітна, порадила як краще укласти і впоралася за 30 хвилин. Ціна була не високою. Раніше до переїзду часто робила манікюр і завжди чудово виходила. На даний момент по нігтьовому сервісу нічого сказати не можу, але укладання було не погане.

  1. Александра Головатенко ★★☆☆☆

    Манікюр, педикюр з покриттям гель лак - погано у всіх майстрів, сама собі гель лак роблю акуратніше ніж майстри в цьому салоні, відчуття що всі самоучки. записувалися на стрижку, прийшли вчасно, прочекали 40 хвилин, так і не дочекавшись коли майстер прийме, в салоні не розрахували час запису мабуть, неприємно, враховуючи що я свій час розраховую і просто так порожньо витратила свій час на дорогу та очікування. Шугаринг/віск роблять дуже швидко, але не ідеально гладко, брови дуже добре робить косметолог Стася. Інші послуги у салоні не пробувала.

  2. Валерия Вуж ★★★★★

    Тут гарні спеціалісти, гарний салон краси.

  3. Катерина С. ★★★★☆

    Сам салон виглядає дуже презентабельно: приємний персонал чисто. Що стосується саме процедури нарощування вій "класика" (фахівець Любов). Чисто і фахівець при мені все продезінфікувала і одягла одноразові рукавички, це великий плюс. Є питання до густоти вій, але це суто індивідуально.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Апельсин?

Апельсин знаходиться за адресою вулиця Академіка Павлова, 148 A, Харків, Харківська область, Україна, 61146

Який номер телефону Апельсин?

Зв'язатися з Апельсин можна за номером телефону +38 (098) 400-20-94

Як можна дістатися до Апельсин?

Дістатися до Апельсин можна за посиланням

Advertisements