Якщо чесно про дану бьюті-студію: привертає вона увагу красивим фасадом, привітним персоналом, зручним місцем розташування і все. Судячи по роботі майстрів (відновлення волосся) компетентність фахівців як така, відсутня взагалі. Майстер з відновлення волосся продемонструвала своє нерозуміння очевидних речей: відмінність типу шкіри обличчя від шкіри тіла - по-перше; нерозуміння правил етикету - заборона торкатись тіла іншої людини (тим паче, тієї, яка платить тобі за послугу) без її дозволу - по-друге; відсутність результату після процедури - третій пункт. Сервіс - ненадання чіткої ціни за послугу. (600 + - це взагалі як: + 500 грн ще, яи + 1000, чи + 1200???). Тобто, за їх думкою, клієнт самостійно повинен гадати, скільки ще потрібно буде заплатити - великий мінус у сервісі. Не знаю: чи це студія для обраної, лімітованої аудиторії клієнтів, але вони себе добре так піарять.
Фотогалерея
Відгуки
-
Anna Shep ★☆☆☆☆
-
Юлія Стаднік ★★★★★
Смачна кава, привітний персонал. Робила манікюр, все сподобалось)
-
Алина Ткаченко ★★★★★
Вперше була з цим салоном, записалася на брівки до майстра Світлани! Залишилась дуже задоволена. Гарний та затишний салон. Шикарний брови, ідеально все, форма, колір, як я люблю! Світлана дуже приємна дівчина! Процедура з нею пролетіла непомітно за розмовою та кавою) Тепер на брівки тільки до Вас! Дякую!
-
Василиса Журид ★★★★★
Очень красиво ,чисто !Невероятно приятный персонал ,отличная косметика и все мастера высшей категории ❤️
-
Anna Krugowaya ★★★★★
Хочу подякувати майстра манікюру Лоліту. Завжди дуже здорово, якісно, красиво. Довго не могла знайти хорошого майстра, Лола - найкраща в своїй справі. Люблю бувати у вашому салоні. Спасибі за сервіс і класну атмосферу краси.
-
Александра Богданчук ★★★★★
Давно ходжу на манікюр тільки до Лоли. Для мене найкращий майстер. Манікюр супер акуратний, завжди відмінно носиться. Кайфую кожен раз, коли приходжу до Вас! Велике спасибі!!!
-
Ness Forest ★★★★★
Інтер'єр оригінальний, приємно сидіти і все придивлявся. Музика непогана грає, ходжу до різних майстрам, у кого вільно, все стрижуть відмінно, якщо забув маску - дають тобі безкоштовно на ресепшені. Перукарню рекомендую!
-
Iryna ★★★★★
Потрапила в цей салон випадково, до майстра Саші. Вона дуже спокійно поставилася що я принесла і звхотела використовувати свої засоби по догляду за волоссям тк багато салонів скептично ставляться до такого бажання клієнта. У салоні панує добра спокійна атмосфера. Саша відмінно впоралася з використанням нової для неї продукції і добре зробила укладку. Велике спасибі!
-
Accountant LOMOD ★★★★★
Приємний салон та гарні майстри. Я робила манікюр кілька разів і лишилася дуже задоволена. Для мене важливо, щоб інструменти були стерильними та майстер акуратний. Мої очікування справдилися. Бажаю успіхів та прийду ще наводити красу до вас!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Hello, beauty! Bar?
Hello, beauty! Bar знаходиться за адресою Улица Клочковская ,93, вулиця Культури, 8, Харків, Харківська область, Україна, 61058
Який номер телефону Hello, beauty! Bar?
Зв'язатися з Hello, beauty! Bar можна за номером телефону +38 (095) 491-11-77
Як можна дістатися до Hello, beauty! Bar?
Дістатися до Hello, beauty! Bar можна за посиланням