Відгуки

  1. Kat Katzzchen ★☆☆☆☆

    Купувала сукню для доньки 31.12(година 17–18вечора) на подарунок на новий рік, сукня не підійшла. 01.01 я відразу прийшла її повернути(година 13-14), щоб вона не лежала вдома, був час і вихідний день, дівчина вивернули сукню на внутрішню сторону і почали мені доказувати, що сукня ношена, бо з внутрішньої сторони були білі смужки-чи від дезодоранту чи від тоналки…я сказала, що тоналкою в нас взагалі ніхто не користується, від дезодоранту, можливо, під час примірки залишились білі сліди зсередини, так як сукня була досить облягаюча і чорна, вона сказали, що на інших сукнях слідів немає, тому вона ношена..я запитала як можна було носити сукню з біркою, якшо в ній відкрита спина і бірку ніде не сховаєш, дівчата відповіли, що все можливо, бо після свят багато людей повертають товар…я ще жодного разу не стикалась з тим, щоб повернути назад в магазин якийсь одяг, який не підійшов - прийшлось вислуховувати хвилин 20 про те, що я її одягала і тепер повертаю..(

  2. Anyta ★★★★★

    Приємний сервіс. Дівчатка в примірювальній принесли інший розмір без затримки! Я задоволена покупкою!

  3. Маряна Погорецька ★☆☆☆☆

    Шалено хамовита адміністраторша, не вміє людям докладно пояснити інформацію про розмірацію, не дає сказати перебиває, культури у спілкуванні немає, швиряє речима, дозволяє з клієнтами говорити на підвищених тонах, хоча клієнт правий.

  1. Сергій Середній ★★★★★

    Якісні речі, але було важко підібрати двом двійнятам однаковий одяг, не було розмірної сітки

  2. Maria Kushnir ★★★☆☆

    Купила джинсові шорти по повній вартості 999 грн. Вдома помітила дирку, коли відрізала одну з двох бірку ззаді на поясі( дирка була якраз під нею), іншу бірку основну з ціною і інформацією не відрізала. Коли прийшла в магазин віддати шорти або здійснити обмін на таку ж модель в тому ж розмірі, персонал на касі( вагітна дівчина) дуже грубо відповідала і одразу звинуватила мене, що я носила річ і сама зробила дирку… все закінчилось тим, що десь 20 хв я витратила на те, щоб пояснити, що це вина магазину, а не моя. Все ж таки погодились прийняти назад річ, коли я сама вказала на те, що на інших аналогічних шортах в магазині на місці дирки був прикріплений магніт( від кражі) і не всі магнути були прикріплені в шов( як доказував продавець), а вище, якраз де була дирка. Гроші повернули. Але я отримала масу негативних емоцій і звинувачень в тому, що я не робила. Персонал не вміє адекватно спілкуватись з клієнтом. Обов‘язково оглядайте річ після того як з неї знімають магніт.

  3. Khrystyna, Khrystyna ★☆☆☆☆

    Mango , звертайте частіше увагу на Ваш персонал! Невихований ,грубий ,безкультурний персонал! Окрім цього ,в магазині такого рівня ,повинен бути відпарювач для одягу...щоб клієнтам не доводилося купувати пом'ятий одяг !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Petro Haponiuk ★☆☆☆☆

    Персонал - хамовитий. Хамлять під час кожного діалогу, таким чином, розмова адекватна не виходить. Спілкуються, ніби ти їм щось винний. Таке враження, що був на "не хорошому" БАЗАРІ. Подумайте перед візитом... не рекомендую...

  2. Юлія Борбенчук ★☆☆☆☆

    Куртка з магазину Манго жахливої якості!Це той випадок,коли ціна не відповідає якості (((Що робити,коли після першого разу носіння комір став чорним(куртка бронзового кольору)?Здала в хімчистку,одягнула знову-комір стаєш відразу чорним,жах!

  3. Олег Проданчук ★★★★☆

    Хороший магазин одягу. Також продаються парфуми. Зручне розташування та привітний персонал.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Mango?

Mango знаходиться за адресою ТЦ Forum Lviv, 1 поверх, вулиця Під Дубом, 7 Б, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Mango?

Зв'язатися з Mango можна за номером телефону +38 (032) 295-97-02

Як можна дістатися до Mango?

Дістатися до Mango можна за посиланням

Advertisements