Купувала сукню для доньки 31.12(година 17–18вечора) на подарунок на новий рік, сукня не підійшла. 01.01 я відразу прийшла її повернути(година 13-14), щоб вона не лежала вдома, був час і вихідний день, дівчина вивернули сукню на внутрішню сторону і почали мені доказувати, що сукня ношена, бо з внутрішньої сторони були білі смужки-чи від дезодоранту чи від тоналки…я сказала, що тоналкою в нас взагалі ніхто не користується, від дезодоранту, можливо, під час примірки залишились білі сліди зсередини, так як сукня була досить облягаюча і чорна, вона сказали, що на інших сукнях слідів немає, тому вона ношена..я запитала як можна було носити сукню з біркою, якшо в ній відкрита спина і бірку ніде не сховаєш, дівчата відповіли, що все можливо, бо після свят багато людей повертають товар…я ще жодного разу не стикалась з тим, щоб повернути назад в магазин якийсь одяг, який не підійшов - прийшлось вислуховувати хвилин 20 про те, що я її одягала і тепер повертаю..(
Фотогалерея
Відгуки
-
Kat Katzzchen ★☆☆☆☆
-
Anyta ★★★★★
Приємний сервіс. Дівчатка в примірювальній принесли інший розмір без затримки! Я задоволена покупкою!
-
Маряна Погорецька ★☆☆☆☆
Шалено хамовита адміністраторша, не вміє людям докладно пояснити інформацію про розмірацію, не дає сказати перебиває, культури у спілкуванні немає, швиряє речима, дозволяє з клієнтами говорити на підвищених тонах, хоча клієнт правий.
-
Сергій Середній ★★★★★
Якісні речі, але було важко підібрати двом двійнятам однаковий одяг, не було розмірної сітки
-
Maria Kushnir ★★★☆☆
Купила джинсові шорти по повній вартості 999 грн. Вдома помітила дирку, коли відрізала одну з двох бірку ззаді на поясі( дирка була якраз під нею), іншу бірку основну з ціною і інформацією не відрізала. Коли прийшла в магазин віддати шорти або здійснити обмін на таку ж модель в тому ж розмірі, персонал на касі( вагітна дівчина) дуже грубо відповідала і одразу звинуватила мене, що я носила річ і сама зробила дирку… все закінчилось тим, що десь 20 хв я витратила на те, щоб пояснити, що це вина магазину, а не моя. Все ж таки погодились прийняти назад річ, коли я сама вказала на те, що на інших аналогічних шортах в магазині на місці дирки був прикріплений магніт( від кражі) і не всі магнути були прикріплені в шов( як доказував продавець), а вище, якраз де була дирка. Гроші повернули. Але я отримала масу негативних емоцій і звинувачень в тому, що я не робила. Персонал не вміє адекватно спілкуватись з клієнтом. Обов‘язково оглядайте річ після того як з неї знімають магніт.
-
Khrystyna, Khrystyna ★☆☆☆☆
Mango , звертайте частіше увагу на Ваш персонал! Невихований ,грубий ,безкультурний персонал! Окрім цього ,в магазині такого рівня ,повинен бути відпарювач для одягу...щоб клієнтам не доводилося купувати пом'ятий одяг !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Petro Haponiuk ★☆☆☆☆
Персонал - хамовитий. Хамлять під час кожного діалогу, таким чином, розмова адекватна не виходить. Спілкуються, ніби ти їм щось винний. Таке враження, що був на "не хорошому" БАЗАРІ. Подумайте перед візитом... не рекомендую...
-
Юлія Борбенчук ★☆☆☆☆
Куртка з магазину Манго жахливої якості!Це той випадок,коли ціна не відповідає якості (((Що робити,коли після першого разу носіння комір став чорним(куртка бронзового кольору)?Здала в хімчистку,одягнула знову-комір стаєш відразу чорним,жах!
-
Олег Проданчук ★★★★☆
Хороший магазин одягу. Також продаються парфуми. Зручне розташування та привітний персонал.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mango?
Mango знаходиться за адресою ТЦ Forum Lviv, 1 поверх, вулиця Під Дубом, 7 Б, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Mango?
Зв'язатися з Mango можна за номером телефону +38 (032) 295-97-02
Як можна дістатися до Mango?
Дістатися до Mango можна за посиланням