Просто жахливо,ніколи нікому не раджу туди йти,Зайшли підстригти сина. Бо по обставинах і часу не виходило піти туди, де зазвичай стриглися Майстер досить різка, їй було байдуже, що їй кажуть, просила не стригти верх, Підстригла ,да ще й відфелірувала,у сина кудрі, тепер гімно, а не зачиска. Син засмучений, я виню, що настояла, що треба підстригтися, до стрижки було краще, і за це я заплатила кошти Мабуть майстер вже дуже хотіла додому, 15хвилин і готово Дитина просила поправити,Йому сказали ні ,зачіска вже зроблена Я повернулася,з сином, бо над вухами просто нерівні зрізи. Просто жах,ніколи більше, навіть якщо це буде останній салон куди можно піти
Фотогалерея
Про нас
Adore — салон краси, де важливі акуратність і ввічливе обслуговування. Серед послуг: стрижки. У роботі тримають порядок і стабільну якість.
Відгуки
-
Vita Rina ★☆☆☆☆
-
Mariia Svishchova ★★★☆☆
Як таке може бути??? Завітавши, щоб записати дитину на стрижку зранку я не могла і подумати, що все так обернеться ввечері. Я вирішила спонтанно освіжити каре зранку, і завдяки майстру Віті все було швидко і вона все зробила майстерно, стрижка вийшла просто ідеальна. Але ввечері, коли ми прийшли на стрижку дитини і попали вже до іншого майстра Наталії. То нажаль тут все вийшло навпаки - я дуже обурена і незадоволена якістю наданих послуг дитячої стрижки. Майстер не змогла якісно виконати свою роботу. І на зауваження і прохання виправити недоліки і доробити стрижку тільки зробила все ще гірше. Зробивши занадто коротко, хоча я попереджала, що дитині не треба дуже коротко. Але це ще не все... Погано зроблений перехід з одного боку від верхньої частини з більш довгим волоссям, чубчик взагалі зрізали по різному з різних боків. Залишила волосся біля вушок. З одного боку нормально підстригла на вилицях, а з іншої ні. Залишила шмат стирчащого більш довгого волося нижче маківки. І потім замість того щоб обережно прибрати ножицями свій промах, просто машинкою все підрівняла, від вуха до вуха, зрізавши волосся занадто коротко. Все закінчилось тим, що я просто зупинила це знущання, діставши малечу з машинки. От і як після цього приводити дитину до такого майстра?
-
Ирина Кулик ★☆☆☆☆
Звернулася до салону, щоб підрівняти кінчики. Майстер підстриг лише ззаду, а передні пасма залишив без змін, пояснивши це тим, що це нібито «чолка», і її стрижка оплачується окремо. На моє запитання, чому ця зона не входить до загальної стрижки, чіткої відповіді не отримала. Передні волосся не були оформлені як чолка, і я не замовляла окрему послугу. Залишилася незадоволена підходом і відсутністю прозорості у ціноутворенні. Більше не прийду і нікому не раджу.
-
Xiaiomi Redmi4x ★★☆☆☆
Ходила до цього салону, на процедуру - тонування волосся та стрижку кінчиків. Персонал був привітним, але робота виявилась поганою! Відтінок взагалі не взявся на волосся, і це за півгодини очікування. Залишила 920 гр. Але результату не було. ( Крім стрижки кінчиків) За такі гроші хочеться отримати хоч якийсь результат. Але, нажаль. Мені побажали - гарного дня!
-
Юлия Бугаева ★★★★★
Щомісяця підстригаю сина, дуже задоволені
-
Александра Матюшина ★☆☆☆☆
Стриглася 24.03.2021, мені ЗІПСУВАЛИ каре. Про який професіоналізм можна говорити, якщо елементарно не можуть зробити каре. Вистреглі шматок, дуууже сильно профільованих кінці. З такою "красою" мені доведеться ходити мінімум 2 місяці, щоб виправити помилку майстра. Нормальні майстри просто звільнилися !!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ !!!!!!!! ДЕВОЧКИ, БЕРЕГИТЕ СВОЇ ВОЛОССЯ І краще потратьте ГРОШІ В ІНШОМУ САЛОНІ !!! ГРОШІ НЕ ПОВЕРНУЛИ
-
Татьяна Коломиец ★★★★☆
Стрижем дитини. Все добре. Майстер знаходить підхід до малюка
-
Наталія Дичко ★★★★★
Добре й затишне місце. Дівчатка професіонали своєї справи. Прийшла на стрижку, розповіла свої переваги і отримала першокласний результат. Дівчинка на ресепшине дуже приємна і ввічлива. Кава або чай-без проблем.
-
Дар'я Кохан Сергіївна ★☆☆☆☆
Доброго дня читачам даного відгук, оцінка "жахливо" обусловленна аналогічної стрижкою, якщо бути точніше то під час процедури майстер неодноразово вертіла мене, мою голову і просила підніматися з робочого місця, не звичайно правда? По-друге стрижка була виконана неякісно, було безліч пасом різної довжини і деякі навіть стирчали, було відчуття що роботу виконала не спеціалізовані стиліст а дворічна дитина з пластмасовими ножицями: D (Якщо що стрижку робила жінка з прямими чорними волоссям, не звернула увагу на то як її звуть, так що не раджу йти до неї на стрижку, дівчатка мої). Загалом було жахливо забавно потім дивитися на це все (на щастя потім записалася до знайомого майстра і він, будучи в шоці, перестріг мене), але з усього цього можу виділити косметолога у якій в той же день робила депеляцію, приємна жінка і якісна робота , проконсультувала з питання виникнення небажаних почервоніння і опуклостей, але після її процедури нічого такого не виникло. Висновок: стрижка жахлива, аж смішно наскільки кострубато можна було зробити, а депеляція відмінно.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Adore?
Adore знаходиться за адресою вулиця Дудинської, 1а, Харків, Харківська область, Україна, 61064
Який номер телефону Adore?
Зв'язатися з Adore можна за номером телефону +38 (067) 120-85-55
Як можна дістатися до Adore?
Дістатися до Adore можна за посиланням