Хочу залишити відгук про майстра,не перукаря а дійсно майстра ☝️Ирину.Пішла я перший раз до неї робити каре.За два роки,як я роблю цю зачіску це перший раз,що я дійсно задоволена на сто відсотків.Мої побажання були почуті,вона підказала щось нове, мені не просто розділили волосся на пасма і підрівняли,а на сто відсотків від А до Я приділили особливу увагу моїй зачіски.Якщо вона карє так чудово зробила то я гадаю інші зачіски вона також робить чудово.І ціна на зачіску дуже приємна.
Фотогалерея
Про нас
Орхідея — салон краси, де приділяють увагу деталям і чистоті. Тут доступні послуги, зокрема стрижки, фарбування волосся.
Відгуки
-
Marina Aldoshina ★★★★★
-
Ksu Kari ★☆☆☆☆
хамське ставлення! не хочу розповідати подробиці, але я однозначно не раджу ходити до цього салону! якість послуг на нулі, а грошей хочуть більше, ніж у кращих салонах.
-
Venya Wireline ★★★★★
Дівчатка хочу залишити відгук про перукаря Юлії. Робить зачіски, гарний колорист, чудово стриже і робить укладання. Рекомендую всім, дуже приємна у спілкуванні та грамотний фахівець. Працює під запис за непарними числами
-
Виктор Французов ★★★★★
Перший раз був в цьому місці на стрижці - залишився задоволений! У людей смаки і вимоги відрізняються, тому вірніше буде прийти і оцінити особисто!
-
Грищенко Николай ★★★★★
Пишу з аккаунта чоловіка, хочу залишити відгук про майстра перукаря Юлії. Прийшла пофарбуватися і зробити стрижку, за порадою моєї подруги. Вона в захваті від цього майстра. Її зіпсували в іншому салоні і Юля виправила ситуацію. Поки фарбувалися, розговорилися, у Юлі досвід роботи 18 років, вона навчає стрижок і колористики, у неї свої учні. Дівчата, раджу всім, приходьте в Орхідею до Юлії, вона працює по непарним числам не пошкодуєте
-
Ирина Проценко ★★★☆☆
Середнього рівня майстра і якість їх роботи. Відчуття, що потрапила назад в 90ті.
-
Юрій Нєдялков ★★★★★
Раджу цей салон краси. Стрижуть дуже добре.
-
Юрко Неділько ★★★★★
Раджу цей салон краси. Стрижуть дуже добре.
-
Кассандра Авонина ★☆☆☆☆
Ходила до цього салону 10.12.18, робити зачіску на День Народження. Фарбувалася вперше. Із плюсів можу назвати шанобливе ставлення до клієнта. З мінусів: зовсім не той колір, який я спочатку просила (відтінки фіолетового від темно-фіолетового до біло-бузкового - це не баклажановий з кремовим, кхм). Щодо перекурів теж напружило, але зачіску вирішила все ж таки доробити. Щодо волосся мені сказали, що вони дуже хороші і навіть шкода було фарбувати. Тепер же, через 2 місяці, мало того, що колір весь пішов (тепер це якийсь русявий з блондом, і я в курсі що фіолетовий не стійкий, але там його і не було майже), так тепер і торкатися до них страшно - дуже сухі, масками відновлюю. Разом: зачіска коштувала 1300 гривень (з яких лише 330 на фарбу пішло), незадоволена майже повністю. Зараз шукаю перукаря для перефарбування в чорно-фіолетовий, сподіваюся, вони зможуть виправити те, що в мене зараз на голові. За фотографіями: очікування, реальність через 2 місяці.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Орхідея?
Орхідея знаходиться за адресою проспект Петра Григоренка, 10, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Орхідея?
Зв'язатися з Орхідея можна за номером телефону +38 (097) 531-95-49
Як можна дістатися до Орхідея?
Дістатися до Орхідея можна за посиланням