Про нас

Орхідея — салон краси, де приділяють увагу деталям і чистоті. Тут доступні послуги, зокрема стрижки, фарбування волосся.

Advertisements

Відгуки

  1. Marina Aldoshina ★★★★★

    Хочу залишити відгук про майстра,не перукаря а дійсно майстра ☝️Ирину.Пішла я перший раз до неї робити каре.За два роки,як я роблю цю зачіску це перший раз,що я дійсно задоволена на сто відсотків.Мої побажання були почуті,вона підказала щось нове, мені не просто розділили волосся на пасма і підрівняли,а на сто відсотків від А до Я приділили особливу увагу моїй зачіски.Якщо вона карє так чудово зробила то я гадаю інші зачіски вона також робить чудово.І ціна на зачіску дуже приємна.

  2. Ksu Kari ★☆☆☆☆

    хамське ставлення! не хочу розповідати подробиці, але я однозначно не раджу ходити до цього салону! якість послуг на нулі, а грошей хочуть більше, ніж у кращих салонах.

  3. Venya Wireline ★★★★★

    Дівчатка хочу залишити відгук про перукаря Юлії. Робить зачіски, гарний колорист, чудово стриже і робить укладання. Рекомендую всім, дуже приємна у спілкуванні та грамотний фахівець. Працює під запис за непарними числами

  1. Виктор Французов ★★★★★

    Перший раз був в цьому місці на стрижці - залишився задоволений! У людей смаки і вимоги відрізняються, тому вірніше буде прийти і оцінити особисто!

  2. Грищенко Николай ★★★★★

    Пишу з аккаунта чоловіка, хочу залишити відгук про майстра перукаря Юлії. Прийшла пофарбуватися і зробити стрижку, за порадою моєї подруги. Вона в захваті від цього майстра. Її зіпсували в іншому салоні і Юля виправила ситуацію. Поки фарбувалися, розговорилися, у Юлі досвід роботи 18 років, вона навчає стрижок і колористики, у неї свої учні. Дівчата, раджу всім, приходьте в Орхідею до Юлії, вона працює по непарним числам не пошкодуєте

  3. Ирина Проценко ★★★☆☆

    Середнього рівня майстра і якість їх роботи. Відчуття, що потрапила назад в 90ті.

  1. Юрій Нєдялков ★★★★★

    Раджу цей салон краси. Стрижуть дуже добре.

  2. Юрко Неділько ★★★★★

    Раджу цей салон краси. Стрижуть дуже добре.

  3. Кассандра Авонина ★☆☆☆☆

    Ходила до цього салону 10.12.18, робити зачіску на День Народження. Фарбувалася вперше. Із плюсів можу назвати шанобливе ставлення до клієнта. З мінусів: зовсім не той колір, який я спочатку просила (відтінки фіолетового від темно-фіолетового до біло-бузкового - це не баклажановий з кремовим, кхм). Щодо перекурів теж напружило, але зачіску вирішила все ж таки доробити. Щодо волосся мені сказали, що вони дуже хороші і навіть шкода було фарбувати. Тепер же, через 2 місяці, мало того, що колір весь пішов (тепер це якийсь русявий з блондом, і я в курсі що фіолетовий не стійкий, але там його і не було майже), так тепер і торкатися до них страшно - дуже сухі, масками відновлюю. Разом: зачіска коштувала 1300 гривень (з яких лише 330 на фарбу пішло), незадоволена майже повністю. Зараз шукаю перукаря для перефарбування в чорно-фіолетовий, сподіваюся, вони зможуть виправити те, що в мене зараз на голові. За фотографіями: очікування, реальність через 2 місяці.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Орхідея?

Орхідея знаходиться за адресою проспект Петра Григоренка, 10, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Орхідея?

Зв'язатися з Орхідея можна за номером телефону +38 (097) 531-95-49

Як можна дістатися до Орхідея?

Дістатися до Орхідея можна за посиланням

Advertisements