Відгуки

  1. Александра Голубь ★★★☆☆

    з плюсів + Субота / неділя -салон працює, і мені вдалося записатися в п'ятницю на неділю, я була щаслива + Спілкування / атмосфера в дрібницях-все дуже приємно, швидко-чітко по послугах: 1) медичні педикюр-відмінно на 5+ досить складна робота була пророблена-результат відмінний 2) манікюр- до сліз. чогось захотіла спробувати японський манікюр ... підсумок: зняття гель лаку / японський манікюр -500 грн-через 3 дні залишилася без нігтів (половина зламалися під самий корінь боляче і негарно), через тиждень-слідів манікюру вже теж не видно)) )

  2. Олександра Г ★★★☆☆

    з плюсів +субота/неділя -салон працює, і мені вдалося записатися в п'ятницю на неділю, я була щаслива +спілкування/атмосфера в дрібницях-все дуже приємно, швидко-чітко за послугами: 1) медичні педикюр-відмінно на 5+ досить складна робота була зроблена -результат відмінний 2) манікюр-до сліз. навіщось захотіла спробувати японський манікюр... підсумок: зняття гель лаку/японський манікюр -500 грн-через 3 дні залишилася без нігтів (половина зламалися під корінь боляче і некрасиво), через тиждень-слідів манікюру вже теж не видно)))

  3. Игро Мульт ★☆☆☆☆

    Подолог Аліна. Ходила до неї рік, за підсумком стали вростати нігті, чого раніше ніколи не було! Коли повідомила про це їй, вона зробила вигляд, що все нормально. Але дві операції свідчать про протилежне. Хоча віддати належне саме покриття трималося добре і довго. Манікюр. Будьте готові, що звичайна корекція обійдеться вам в 1500 гр або більше. Хоча спочатку скажуть, що вона стоїть 400. Ось тільки 400 це просто зняти старий гель лак. А сама корекція, покриття гель лаком і топом, це окремі за вартістю процедури. І 1500 це просто манікюр без дизайну.

  1. Правда Правдовна ★☆☆☆☆

    Страх і жах! Працюють діти, які не вміють себе коректно вести так ще й руки не з того місця ростуть, мене ніколи стільки раз і так сильно не різали. Взагалі сумніваюся в якості стерилізації інструменту, Подолог Аліна, якою вона подолог, що не смішіть !!! Керівництву потрібно уважніше ставитися до свого персоналу, поставити нормального адміністратора, який буде реально на якість роботи дивитися, а не обговорювати своє особисте життя.

  2. Юлиана Ник ★★★★★

    Салон в центрі міста, що для мене дуже зручно. Гарний дизайнерський інтер'єр, завжди чисто і смачно пахне. Персонал завжди ввічливий і усміхнений. Адміністратор пропонує чай, каву або келих вина. Відвідувала цей салон не раз, але до конкретного майстра не записувалася. Дуже сподобалися Аня та Аліна. Майстри завжди розпитують, що робимо, як робимо. Пропонують новинки. Всі інструменти відкривалися при мені з стерилізованих пакетах. В процес майстер уточнює всели подобається може десь щось заважає і т.д. Завжди йду задоволена і хорошим настрій. Дуже рекомендую .

  3. Кристина Д ★★★★★

    Хороше місце. Майстри і адміністратор - приємні дівчинки. Манікюром і педикюром я залишилася дуже задоволена, видно було що працюють справжні професіонали. Залишилися тільки приємні враження. Побільше б таких місць відкривалося в Харкові !! Обов'язково повернуся туди ще не раз.

  1. Kristina Kristina ★★★★★

    Гарне місце. Майстри та адміністратор – приємні дівчинки. Манікюром та педикюром я залишилася дуже задоволена, видно було, що працюють справжні професіонали. Залишилися лише приємні враження. Побільше таких місць відкривалося б у Харкові!! Обов'язково повернуся туди ще неодноразово.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса LAQUE nails?

LAQUE nails знаходиться за адресою вулиця Каразіна, 1, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону LAQUE nails?

Зв'язатися з LAQUE nails можна за номером телефону +38 (099) 709-01-01

Як можна дістатися до LAQUE nails?

Дістатися до LAQUE nails можна за посиланням

Advertisements