Відгуки

  1. Женя Ченець ★★★★★

    Замовляли з дівчатами чорний рол на хеловін. дуууже смачний. зробіть його в меню, будь ласка)

  2. Люба Жилава ★★★★★

    Замовляла роли та піцу за рекомендацію касира залишилась задоволена врахували всі побажання, роли з великим вмістом риби, піца була дуже смачна, велика кількість начинки та тісто тримало форму а сирний борт з соусами поки я ніде таких не куштувала дуже дуже смачно.

  3. Андрій ★★★★★

    Часто буваю у закладі. Окрім незмінно смачних різноманітних видів піци та суші, тут також подають смачні сніданки. Також замовляю їхню доставку. Особливо подобається суші-сет кілограмовий.

  1. Таня Дубович ★★★★★

    Перший раз попробувала піцу ще коли навчалась в коледжі. Буда повітряна тривога, ми сиділи бомбосховищі і вирішили замовити піцу, але не знали де краще замовити. Пізніше вирішили попробувати піцу від «SushiPizza39». Замовлення нам швиденько доставили і ми дуже смачно поїли. В подальшому я вирішила вже самостійно замовляти піцу, але вже на дім. І ви не повірите, але кожного разу як я замовляла піцу, мені доставляли її дуже швидко, буквально за 30 хв. Я за це дуже і дуже вдячна, тому що не люблю довго чекати. А недавно, у мене був день народження і так сталось, що замовити піцу у мене не було можливості, адже по всьому місту не було звʼязку і я написала в підтримку в інстаграмі. І коли пройшов деякий час, я вже думала що не поїм піци в свій день народження, попросту не встигну, адже я в той день ще мусила йти на роботу, але мені за годинку відповіли і я все пояснила, що не можу зробити замовлення і мені допомогли з доставкою, а за 15 хв я вже куштувала смачну піцу і відмічала своє день народження. Тому якщо бажаєте смачну і не дорогу піцу, то раджу замовляти саме тут. Тут і піца смачна і ціна адекватна і доставляють дуже швидко. А ще дуже хороше ставлення до відвідувачів.

  2. Олег Мягкій ★★★★★

    Смачно, привітний персонал, знижка на замовлення з собою

  3. Reptiloid Reptilia ★★☆☆☆

    Доброго вечора, сервіс на висоті мені сподобалось, але сама піцца, маленька, найдишевші складники, ковбаса салямі була максимольно не смачною, я та моя дівчина їли піццу і після того як зїли половину посиділи 30 хв, пощали боліти животи і я вам скажу це не окей, вибачте звичайно, але потенційного клієнта ви втратили, дякую.

  1. Людмила Голінач ★★★★★

    Неймовірно смачні суші та піца

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sushi 39?

Sushi 39 знаходиться за адресою Цегельний провулок 1 Д, 46003 Тернопіль, Тернопільська область, Україна

Як можна дістатися до Sushi 39?

Дістатися до Sushi 39 можна за посиланням

Advertisements