Відгуки

  1. inna ushynska ★★★☆☆

    Сьогодні вкотре завітала до АТБ. Я не дуже частий гість цього магазину, так як не місцева. Але, щоразу мене дивує не сам магазин, а ставлення персоналу. Першого разу була неприємно вражена хамством на касі. Причому не лише в мою сторону — дісталося й іншим покупцям. Подумала: буває, людина втомилась, різні причини можуть бути. Через кілька днів прийшла знову, бо якість продуктів мені справді сподобалась: вибір великий, ціни нормальні, в цілому магазин хороший. Але й цього разу помітила безпардонне ставлення персоналу. Складається враження, що кожен із працівників вважає АТБ своїм особистим магазином, де покупці — зайві. Особисто мене штовхнули біля стелажа з мандаринами, коли я намагалась взяти кілька штук. Працівниці було «терміново» потрібно дістатись до лимонів. Хоча можна було просто обійти мене. Сьогодні — нова ситуація. Ледь дісталась до йогуртів, бо кілька "дівчат" вирішили влаштувати собі концерт посеред магазину: співи, танці, ящики на проході. Дістати товар було майже нереально. А на касі знову хамство. Одним словом: магазин прекрасний, якби не персонал. Хочу звернутися до менеджерів: будь ласка, навчіть своїх працівників елементарної ввічливості та правил поведінки. Бо ці «шпаргалки» з фразами для покупців на касі, здається, не дуже допомагають.

  2. kit chan ★☆☆☆☆

    Сьогодні мав неприємну ситуацію на касі. Касирша, поводилась грубо й нахамила, хоча я просто розраховувався за покупку.Така поведінка дуже неприємна. Хотілося б, щоб персонал ставився до покупців з повагою.

  3. Мар'яна Голобородько ★☆☆☆☆

    У вашому магазині постійно працює лише одна-дві каси, хоча кас набагато більше. Через це завжди утворюються величезні черги, покупці витрачають багато часу на очікування. Це не поодинокий випадок, а регулярна проблема. Дуже хотілося б, щоб адміністрація звернула увагу й організувала роботу кас так, щоб обслуговування було швидким та зручним для людей.

  1. Andrii ★★★★☆

    Звичайний магазин АТБ. Від інших відрізняється заїздом на парковку. Щоб підїхати до магазину потрібно форсувати калюжу довжиною приблищно 10 метрів та глибиною до 10 самнтиметрів. Купив продуктів, заодно і помив машину.

  2. Oli Chka ★☆☆☆☆

    Дочекавшись кілометрової черги продавчиня почала пробивати і швирати товар. Я звичайно все розумію ,але перепрошую купляючи черіки по 120 грн, хотілося все таки їх донести додому. Потім вийшов 2 не приємний момент,вже не одноразово саме у цієї пані то немає гривні,то 1.5 і я не є така прискіплива людина. Але коли її було запропоновано щоб 50 копійок не враховувала,бо ж вчора вона гривні немала і я її залишала,то мені відповіли що це мої проблеми. Можливо і дійсно так,але ж ви не забуваєте собі залишати копійки,ба навіть гривню ,і це не про жадібність,а про людський фактор нарешті таки. Їм то завжди дай,і навпаки ніяк І здається що все таки ми прийшли у супермаркет ,а не в хлів. Бо продавці ведуть себе саме так, покупець виклавши кругленьку суму, навіть не встигає положити все у пакет,як на його оплачені продукти вже летять покупки інших покупців. Адміністрація цікаво що ви думаєте?

  3. Снежана Викторовна ★★★★★

    Супер,є де фурой стать і сходить в магазин і паузу матнуть.

  1. Віталій Українець ★★★★☆

    Все ок, але черги до кас такі що просто капець

  2. лариса кутрань ★★★★★

    Доволі зручний маркет , особливо коли акція,хотілося, щоб більше було персоналу , але це проблема усіх маркетів.

  3. Vitalii Kovalchuk ★☆☆☆☆

    Будьте обережні, адже вас можуть дискримінувати у даному магазині. Недавно я прийшов до каси і мені відмовилися продавати товар, тому що я був без маски. Касирка ще й нагрубила мені, підвищувала голос. Носіння масок є рекомендаційним і аж ніяк не примусовим. Але сьогодні в магазині атб я відчув себе людиною другого сорту. Моі права споживача були порушені і я більше ніколи сюди не прийду.

  1. Pavlo Kukharchuk ★★★★☆

    Гідний конкурент ПС Маркету. Плюси: -Регулярні хороші знижки. -Великий та зручний паркінг! -Працює цілодобово! Мінуси: -Досить часто є черга, за що і відгук 4*.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АТБ Кременець?

АТБ Кременець знаходиться за адресою вулиця Симона Петлюри 4, 47000 Кременець, Тернопільська область, Україна

Який номер телефону АТБ Кременець?

Зв'язатися з АТБ Кременець можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15

Як можна дістатися до АТБ Кременець?

Дістатися до АТБ Кременець можна за посиланням

Advertisements