Касири просто жах. Особливо Валерія. Ввічливості нуль, як і швидкості в обслуговуванні. Часто недодає здачі. У загальному залишає бажати кращого.
Фотогалерея
Відгуки
-
Маргарита Куц ★☆☆☆☆
-
Azovik345 ★★★☆☆
Магазин зручний, знаходиться поряд це великий плюс. Асортимент хороший, продукція свіжа, особливо тішить вибір місцевих товарів. Але, на жаль, неодноразово стикався з непривітними і, м'яко кажучи, неадекватними касирами. Обслуговування залишає бажати кращого, немає елементарної ввічливості. Сподіваюся, керівництво зверне увагу на сервіс, бо сам магазин, по суті, гідний.
-
Dmytro Rudman ★★☆☆☆
Невеликий магазин із серії "магазин біля дому". Товару багато на малій площі, проходи вузькі. Цінники на товарах не відповідають товарам, через що на касі виявляється, що товар коштує дорожче, ніж на ціннику. Сире м'ясо продається по сусідству з ковбасами та кулінарією одним продавцем, що становить небезпеку для споживача.
-
Serhii Pepenko ★★★☆☆
"Посад" на вул.Миру,20 закриває своєю тарою тротуари для жильців цього дому,а також постійно перекриває проїзд через двір своїми вантажівками. Одні незручності. А що там в магазині? Не знаю! Бо він(цей магазин) мені не потрібен взагалі!
-
Ленара Эназарова ★★★☆☆
Магазин чистый , товар есть в наличии который нужен, продавцы вежливые . Кассиры есть нормальные , но есть и хамло которое хамит, кидает товар и когда нету мелких денег, готов послать,а вслед говорит приходите ещё, вот и думаю надо идти или нет туда .
-
Анастасия Ольховик ★★★★☆
Непоганий магазин, але маленький з дитячої коляски не проїхати. Асортимент краще ніж був в ДІГМА на цьому місці
-
Евгений Семёнов ★★★☆☆
Чи не на всі товари є цінники. На питання персоналу "скільки коштує?" дівчинка в залі сказала "запитайте у дівчаток в залі". Безконтактна оплата в терміналі на касі не працює. Треба вставляти карту в термінал і вводити пін.
-
Dick Tracys ★★☆☆☆
У магазині можна допитати персонал зводити дитину в туалет і сорделькі продають в пачках а коли роздруковуємо пачку сорделька всіх кольорів веселки. Коротше магазин в якому потрібно все контролювати і перевіряти ще раз. На мою думку не магазин а очко.
-
Nadiia Vinichenko ★☆☆☆☆
Подумайте, якщо розводять такий бруд біля своїх дверей і двох прилеглих під'їздів, де живуть діти, то про яку якість продукції можна говорити. Вони так і з продуктами поводяться.
-
Mega Quest Mustang777 ★★★★★
Посад гарний, хороший і чесний. Свої продукти продає. Чи не економить він на вазі, і пиво класне він ллє. Заходиш, відразу серцю мило, людей натовп, підходиш до каси, там все жваво, і дрібниця у касирів є завжди. Там знижки щотижня, ПОРАДА в знижки на чолі. Ходи в Посад і буде в нормі справа, таку я порадую дам. Відмінний магазин. Рекомендую.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Посад?
Посад знаходиться за адресою вулиця Миру, 20, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Посад?
Зв'язатися з Посад можна за номером телефону +38 (080) 050-08-33
Як можна дістатися до Посад?
Дістатися до Посад можна за посиланням