Не раджу приходити до цього. Магазин! Дуже грубі покупці та касир. Я не знаю, за якими критеріями вони судять людей. Напевно, за кількістю купленого товару. Я хотіла купити дитині машинку, так мені з претензією почала вивалювати, щоб я одягла маску, а перед і після мене купували без маски, чомусь у них не спитала! Шановна адміністрація, навчіть своїх продавців ввічливості, все-таки це дитячий магазин.
Фотогалерея
Відгуки
-
Olha Lebedieva ★☆☆☆☆
-
Алена Леванда ★☆☆☆☆
Доброго дня! Ніколи в житті не писала поганих відгуків, але вчора мало не розплакалася. На зміні була дівчина Настя, дякувати Богові до неї ми потрапили випадково і вже точно востаннє. Я скинула фотографію тієї зачіски, яку хотіла б, але мені сказали, що таку вона зробити не зможе і вже підстригла зовсім не так як на фото. Все буває, тому я попросила вибрати дитині просту блискавку, на скільки я знаю - це елементарний малюнок, тим більше якщо дитина добре поводиться. Коли я побачила результат, я здивувалася, чесно скажу з'явилися сльози на очах, оскільки довго готувалася до Дня Народження сина і був замовлений фотограф. Дуже хотіла б додати фото, але не знаю як. Слів придатних я не знаходжу, але мені здавалося в цій сфері, тим більше при роботі з дітьми, повинні бути професіонали, і якщо ти не вмієш чогось, це краще заздалегідь попереджати, а не творити, те, що створили з моїм сином. Дуже шкода, що після цього вже явно повертатися немає бажання. Моя помилка в тому, що я не записалася до свого майстра, так вийшло, що на цей час могла лише Настя.
-
Королькова Мария ★☆☆☆☆
В принципі мені цей магазин подобається, але зіткнулася тільки що з поганим обслуговуванням. Спізнююся на день народження, біжу купувати іграшку (до речі без табличок по віковим групам дуже складно швидко визначитися), вибрала в результаті, але на касі виявляється що ціна на іграшці одна, а заплатити потрібно на 100 грн більше. На мої протести прийшов менеджер і без зайвих жалю пояснив, що у них переоблік, а вночі вони не працюють. (І дістав мені звідки то знизу роздруковану папірець - переоблік. Як в старі добрі часи :)). І ось питання - це взагалі законно? На іграшці одна ціна, в чеку інша. Довелося купити, так як поспішала, але більше, напевно, не буду заходити. Загалом якщо є час купуйте онлайн, в магазині бардак якийсь.
-
Maria Korolkova ★☆☆☆☆
В принципі мені цей магазин подобається, але зіткнулася щойно з поганим обслуговуванням. Запізнююся на день народження, біжу купувати іграшку (до речі без табличок за віком дуже складно швидко визначитися), обрала у підсумку, але на касі виявляється, що ціна на іграшці одна, а заплатити потрібно на 100 грн більше. На мої протести прийшов менеджер і без зайвих жаль пояснив, що у них переоблік, а вночі вони не працюють. (І дістав мені звідкись то знизу роздрукований папірець - переоблік. Як у старі добрі часи:)). І ось питання – це взагалі законно? На іграшці одна ціна, в чеку інша. Довелося купити, бо поспішала, але більше напевно не заходитиму. Загалом якщо є час купуйте онлайн, в магазині якийсь бардак.
-
Даша Зиновьева ★★★★☆
в цілому магазином і асортиментом задоволена Хочу поділиться своєю думкою. Я являюсь частим покупцем Вашого магазину. Розташування магазину відмінне біля метро що дуже зручно. Заходила до Вас минулого тижня в магазин за покупками, засмутила мене Ваше нововведення з приводу цінників (((, стало дуже не зручно, доводиться витягати і перебирати кожну коробку. Раніше було як: зайшов відразу бачиш весь ряд товару і ціни і вже з консультантом вибираєш потрібну іграшку. Спасибо большое консультанту Вікторії на мою звали дівчинку вона мені допомогла зорієнтуватися і вибрати. Але було набагато зручніше як для мене клієнта коли я сама могла орієнтуватися в цінах і у виборі в цілому.
-
Алексей Ивченко ★☆☆☆☆
Прийшов перед святами з хорошим настроєм. Була завжди картка з собою, але виявилося, що я її потерял.Обратілся за допомогою до продавця консультанту.Мне відповіли, що потрібна копія паспорта.Паспорт був з собой.Вечер перед Різдвом де я зроблю копію.Но Вікторія Мироненко грубо "буде копія- тоді і приходьте ".З такими людьми краще не спілкуватися і тим більше не варто приходити з дітьми до нім.Найдіте інший магазин, де продавці будуть зацікавлені в кожному клієнті.
-
Vlad Den ★★★★★
Магазин знаходиться у дворах. Фіг знайдеш фіг побачиш. Але асортимент заліковий
-
Артем Молотко ★★★★★
Великий вибір, дуже часто бувають усілякі акції. Дуже сподобалась акція, купуєш на 1000 гривень і ціни перераховують на оптові, по акції заплатили майже у двічі меньше.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Чудо-Острів?
Чудо-Острів знаходиться за адресою проспект Тракторобудівників, 59/56, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Чудо-Острів?
Зв'язатися з Чудо-Острів можна за номером телефону +38 (066) 899-59-15
Як можна дістатися до Чудо-Острів?
Дістатися до Чудо-Острів можна за посиланням