Відгуки

  1. Olya ★★★☆☆

    Байдужість працівників вражає — всі просто зайняті своїми балачками або сидінням в телефоні, на прохання допомоги в пошуку товару - відповідь: «Там собі подивіться!». І продовжують розмову про особисте..

  2. Тарас Вакулюк ★☆☆☆☆

    Доброго дня. Магазин сам нормальний. Але коли доходить питання до гарантії-кінець! Можна сказати що гарантії немає! Ремонтують мультипіч Тефаль вже два місяці. Кормлять тільки обіцянками. Результати 0! Сервіс ніякий! Не рекомендую!

  3. Artem Kostiuchenko ★★★★★

    Хочу подякувати, менеджеру консультанту Дмитру. Сьогодні вибирали з донькою накладні навушники, ми мали можливість потестити але головне що Дмитро знав в чому відмінність різних моделей і ми швидко вибрали хоч і дорожчу модель але з гарною знижкою. Дитина в тому віці в якому треба вже вибирати не просто бренд але і якість. В даному випадку звук. Оформив собі картку лояльності буду приходити ще.

  1. Андрій Лана ★★★★★

    Дуже задоволені покупкою телефону у магазині Фокстрот, Львів, пр. Червоної Калини, 62! Вибір великий, ціни конкурентні, а сервіс — на висоті. Особлива подяка Віталію, який допоміг мені обрати саме той телефон, який відповідає моїм потребам. Спокійно, без нав'язування, з реальними порадами та чесними відповідями на запитання. Відчувається, що людина розуміється на техніці — і не просто “продає”, а допомагає. ✅ Швидко оформили покупку ✅ Все налаштували SIM, додатки ✅ Пояснили нюанси гарантії та аксесуарів Це той випадок, коли з магазину виходиш не лише з технікою, а й із приємним враженням. Рекомендую і магазин, і продавця — як надійних партнерів у виборі техніки!

  2. Olha Pykalo ★☆☆☆☆

    Прийшла в магазин купити телефон, для тата, тож базовий. Вже придивилась моделі в інтернеті і зайшла в магазин найближче до мене з твердим наміром купити, але слово на 3 літери уви. Спершу 100 років (мабуть, хвилин 20) чекала поки хоч хтось підійде. Коли нарешті хтось підійшов, краще не стало. Я пояснила запит і що дивлюсь на певні моделі, на що почула "А (...інший бренд...) не хочете?". І ні, не обґрунтування чому інший може підійти краще, лише цю ремарку. Відповіла, що не хочу, (бо сама користуюсь цим брендом, та й татові важко було б адаптуватися до іншого). Тоді телефон на вітрині увімкнути не можна було. Почали розпаковувати новий. З цим теж виявились труднощі і в процесі працівник каже "Та вони всі однакові". Чорт забирай, я розумію, що інтерфейс буде схожий, але я ж маю право подивитись, що купую, так і сказала. В мене вже на цьому етапі було розчарування, але телефон купити таки треба було, тож кажу "добре, братиму". Хотіла б ще взяти одразу скло, чохол, блок для зарядки. Але й з цим не склалось. І це абсолютно ок, що чогось не було, проте зараз бачу, що воно буквально є в інших магазинах мережі, тобто мінімально консультант міг запропонувати замовити онлайн з доставкою до цього магазину, але навіщо. Це вперше я зайшла з наміром за 15 хвилин купити телефон,і вийшла зрештою без нього. Практично ніколи не пишу відгуків, хіба якщо хочу комусь зробити приємно, але тут прям не можу. Цей магазин поблизу дому і я буквально могла б там купувати й іншу техніку. Але я ніколи туди більше не зайду. Мене буквально переконали не купити. Пів години після цієї ситуації зайшла в інший магазин і купила такий же телефон. Нова техніка це й про сервіс та відчуття приємної покупки. І це не про цей магазин, на жаль. Збережіть свій настрій та зайдіть в якийсь інший магазин

  3. Volodymyr Khitsyak ★☆☆☆☆

    Найгірша мережа для покупки девайсів. Придбав восени 2020 р. смартфон. Гарантійного талону не видали. За декілька місяців виникла потреба звернутися в сервісний центр. Телефоную у Фокстрот, а там кажуть, що для того, аби отримати гарантійний талон, потрібно йти в магазин і писати (!!!) заяву. Заяву на те, що покупцеві належить по закону! Написав про це пост на Фейсбуці, менеджер Фокстроту зв'язався у месенджері з повідомленням " Ваше звернення зафіксоване та в роботі. Очікуйте будь ласка на зворотній зв'язок.". Минуло більше тижня. Зворотнього зв'язку так і не дочекався. Тепер буду купувати девайси там, де клієнта поважають, а не футболять...

  1. Liubov Lada ★☆☆☆☆

    СКАРГА НА ОБСЛУГОВУВАННЯ 28 серпня 2021 року звернулися в фокстрот за порадою щодо покупки телевізора і нам дуже розрекламували телевізор Ґазер 24 діагональ за ціною 5 500 грн і 3 роками гарантії . 29 серпня ввечері прийшли купити цей телевізор, але в наявності його уже не було, а гарантійний строк різко зменшився до 1 року. Нам запропонували оплатити всю ціну наперед, а сам телевізор обіцяли привезти максимум до двох днів з іншого магазину в межах Львова. Ми відмовилися оплатити повну суму телевізора, не маючи його на руках. Тоді заступник директора запропонував купити сертифікат на 1 000 грн і пообіцяв, що як тільки телевізор прибуде, то нам зателефонують. Телевізор прибув 1 вересня за годину до закриття магазину (через 3 дні від дня замовлення). Наступного дня 2 вересня вранці ми прийшли по телевізор і нам чекала "приємна" несподіванка: ціна телевізора зросла до 6 700 грн, оскільки почався новий місяць. Про можливе підняття цін нас ніхто не попереджав, а на наше обурення про відсутність попередження відповіли "це ж саме собою розуміється". Ми в торгівлі не працюємо і шо що таке "розуміється" ми не знаємо.

  2. Юрій Панчишин ★★★★★

    Команда яка Знає свою справу на 100%! Якщо навіть щось пішло Не так, абсолютно спокійно та виважено допоможуть розібратися!

  3. Олексій Шумак (ashu) ★☆☆☆☆

    1. Дуже дивне ставлення до повернення товару. Якщо упаковка пошкоджена, тоді повернути не можна. А як ще можна подивитися товар чи підходить він мені, якщо він в упаковці? На сайті фокстрота майже ніяких технічних подробиць немає. 2. Майже всі клавіатури мають англійську та москальську розкладку, та не мають української... Увага, запитання! У якої країні працює ця мережа магазинів?

  1. Мар'ян Пуняк ★☆☆☆☆

    Хочете зіпсувати собі настрій та побачити справжню «орієнтованість на клієнта» - вам сюди. Сьогодні приїхав з метою купівлі вентилятора із стійкою, так як у Фокстроті найбільший вибір, враховуючи наявність інших магазинів на Сихові. Із товару залишилася 1 модель, яка виставлена на показ. Попрохав ввічливо консультанта Андрія Липського увімкнути в мережу, щоб перевірити чи все працює. Чомусь це питання викликало посмішку з дивним бурмотінням собі під ніс - ну можливо у Фокстроті так заведено. Ну цей момент я пропустив - подумав можливо настрою в людини немає. Я готовий купляти і товар після перевірки і прошу його запакувати в коробку - і тут «верх сервісного обслуговування» від Фокстрот: відповідь «ми не запаковуємо товар який стояв на вітрині». На моє питання в якому вигляді мені нести товар по вулиці? - мовчання. Потім Андрій кудись зникає, приходить із коробкою в якій в розібраному вигляді ще 1 одиниця товару (раніше було сказано що це останній). Потім розпочалися історії чому так і дуже виховані і культурні фрази - мабуть зрозумів, що потрібно адекватно поводитися із клієнтом. Так от шановний Фокстрот - це була моя остання покупка у вашій мережі. Надіюся не доведеться звертатися з гарантією. Не знаю хто вам вручає кожного року нагороду «вибір року», але як мінімум рекомендую попрацювати над рівнем спілкування, поведінки та клієнтоорієнтованості ваших консультантів, бо складається враження, що тобі роблять величезну послугу продаючи товар. The End.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фокстрот?

Фокстрот знаходиться за адресою проспект Червоної Калини, 62, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Фокстрот?

Зв'язатися з Фокстрот можна за номером телефону +38 (032) 295-62-40

Як можна дістатися до Фокстрот?

Дістатися до Фокстрот можна за посиланням

Advertisements