Відгуки

  1. B “BG” G ★☆☆☆☆

    Просто дно. Здавав аналізи на 1000 грн, коли забираєш результати, файлик не дають, відповідають хамськи, мовляв що нам за свої купувати, адміністратор вона ж медсестра нервова і смикана, в результаті пробита вена.. сидять без масок, на прохання одягнути отримав хамську відповідь.. взагалі нікому не рекомендую.

  2. Дарья Бондарь ★☆☆☆☆

    Мама делала ПЦР на коронавирус, анализ стоит 750 грн , а медсестра неправильно и некачественно производит забор материала. Мазок из ротоглотки не сделала, только взяла мазок в носу и даже не достала до носоглотки, материал взят на входе в носовые раковины . Что это за анализ такой ??? Деньги выброшены в мусорку с таким забором материала !!!!

  3. Tatiana ★★★★☆

    Сподобалось: - персонал приємний, тямущий, порадили якісь аналізи здати ще, враховуючи проблему з якою я звернулася. - Відокремлені вихід і вхід (здав аналізи, не стикаєшся з тими, хто заходить). Грамотно зроблено. - Яке живе в 520 мікрорайне зручно, не потрібно нікуди добиратися. Хто шукає комфортних крісел, щоб підносили каву/чаї це не сюди. Тому що місця всередині небагато, але функції свої – взяти аналізи це місце виконує добре.

  1. Дима Иванов ★☆☆☆☆

    Шахраї! По телефону назвали одну ціну, за фактом приїзду через 30 хв збільшили на 100 гривень. Коли зажадав чек про оплату сказали ідіть до банку платіть! При тому, що простояв у черзі на аналіз 40 хв. Тітка бере гроші і теж тітка бере аналізи! За яким правом за що і на якій підставі не зрозуміло, бо ні чек ні квитанцію про оплату за який аналіз не видає! Гроші віддав, а буде результат аналізу, велике питання SOSOSOS навіть довести не чим, що ти був там і платив гроші! НА ПИТАННЯ ЧОМУ ЗМІНИЛАСЯ ЦІНА ЗА ПІДЛОГИ ГОДИНИ НАСТУПИЛА ВІДПОВІДЬ: "Ну ціна змінилася"!!! Якщо такий підхід, то який там аналіз може бути правильний, якщо він взагалі буде? Не ведіться на розлучення!

  2. Anna ★★☆☆☆

    На жаль, немає на карті відділення, де я здавала аналіз 1.12.20. Тож напишу тут. А здавала я на адресу Любові Малої 45 . Це кабінет в аптеці. Мінус обслуговування в тому, що чекати потрібно в аптеці чи на вулиці. Жодної лавки біля кабінету немає. Жінка в кабінеті одночасно і реєстратор і медсестра. Скільки тобі стояти у черзі (в аптеці на проході) не зрозуміло. Після взяття крові з вени тебе виганяють надвір одягати. Це загалом нонсенс. Людині після взяття крові з вени рекомендують посидіти, різко не вставати. А тут вставай і йди на холод одягай свою куртку! А коли ти кажеш цій медсестрі, що це погане обслуговування. Вона каже: "Ну й не приходьте сюди". Шановна адміністрація, прошу Вас звернути увагу на таке звернення.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Евромед?

Евромед знаходиться за адресою ст. м. Студенческая, Валентиновская, 21/29, 61146, вулиця Валентинівська, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Евромед?

Зв'язатися з Евромед можна за номером телефону +38 (050) 819-85-25

Як можна дістатися до Евромед?

Дістатися до Евромед можна за посиланням

Advertisements