Відгуки

  1. Дарья Иванова ★★★★★

    Доброго вечора! Оніщенко Яна Сергіївна, лікар-гінеколог, надала мені розвернуту КОМПЕТЕНТНУ супер консультацію! Уважна, класна! Дякую велике! також сподобалося обслуговування в лабораторії! На ресепшені без додаткових питань надали всю інформацію про ціни, послуги, час роботи!

  2. Ann Astakhova ★☆☆☆☆

    Був дуже не приємний досвід з цією лабораторією, а швидше навіть з медсестрою. 14.04.2023 прийшла здавати кров, але за день до цього мені вже брали кров з правої руки і я запропонував взялась кров з лівої, на що отримала таку відповідь з насмішкою «Так что вы теперь никогда с правой руки кровь сдавать не будете? Сейчас просто в боковую уколим» Я не дуже полюбляю, коли беруть кров не з центральної вени, але завжди довіряю спеціалістам. Я звично що тримала руку в зігнутому положенні потрібний час. Сьогодні 25.04.2023 і я маю величезний синець на руці, який ще й почав боліти. Якби брали кров з центральної вени лівої руки, швидше за все, ситуацію вдалося уникнути, але у тому кабінеті, де була я, все підлаштовано під праву руку, а медсестра зробила як швидше, бо у коридорі була черга. Імені медсестри, на жаль, не знаю З плюсів, результати дуже швидко прийшли на пошту

  3. Jane Fox ★★★★★

    Склала тести вранці, сказали на пошту будуть увечері, хоча в інших лабораторіях близько двох днів очікування. Сподіваюся достовірність тесту. Персонал хороший, черги є, у зв'язку з НП у всьому світі, але вони просуваються досить швидко, чекала хвилин десять, погулюючи парком Хочу доповнити: тільки тут беруть кров із вени, без синця після. В принципі я затискаю весь час однаково, але в інших клініках синяк :(

  1. Валерия Ванакова ★★☆☆☆

    Моє враження про УЗД в аналітиці. Ніхто не попередив, що УЗД робить чоловік. А всюди попереджають. Особливо якщо УЗД по жіночому. Це був перший неприємний момент. Вважаю, що такі моменти повинні уточнюватися. На УЗД лікар поводився грубо, на запитання відповідав роздратовано, що не їсти прийнятно. Це мій перший досвід негативний на УЗД. Кров здаю в іншому відділенні аналітики, все ок. УЗД тут в перший і останній раз зробила.

  2. Алексей Коновалов ★★★★★

    Все просто на вищому рівні. Починаючи з дзвінка в колл-центр, закінчуючи готовими результатамі- все пройшло дуже швидко і якісно. У лабораторії реально працюють фахівці своєї справи.

  3. Лиля Бондаренко ★★★★★

    Кілька разів робила тести ПЦР перед виїздом за кордон і завжди була дуже задоволена. Головне - чітко пояснити, що тобі необхідно і в які терміни. Я рекомендую !

  1. Ольга Каренек ★☆☆☆☆

    Я просто була сьогодні в люті від «професіоналізму» забору крові, як у себе, так і у моєї дитини 2.5 йому Завжди їздили на універ, все було ок, в цей раз мені на на гарячій лінії запропонували поїхати на бот.сад, так як черга менша і я так і зробила Брали клінічний аналіз крові і у мене і сина, все було ок до забору підсумок: 1.У мене синець і синець, болить в місці уколу (хоча вени самі по собі видно відмінно! 2. А з дітьми працювати не вміють, брали дві медсестри тиснули цей маленький палець по черзі, не могли взяти він кричав просто .... для мене це був кошмар, після таких прийомів діти і бояться ходити в мед.заведенія Тепер питання !? У чому взагалі перевага і за що вам платити?

  2. Александр Шляховой ★☆☆☆☆

    Потрібно було летіти до Німеччини з ПЛР-тестом не більше 48 годин. Тест здав близько 12:00, але в результатах написали що о 7:09. При тому що вони в принципі роблять цей тест після 11:00. У підсумку довелося робити новий тест в аеропорту, щоб без проблем пройти контроль а Німеччині. У лабораторії ніхто ні за що не відповідає і всім на всіх начхати

  3. Nataliia Sikora ★★★★☆

    Прийшла здавати ПЛР, черга була на вулиці. Стояла, нічого страшного, гадаю я. Простояла 50 хвилин(!) через натовп дітей, але тут гаразд, проблема не в клініці. Зайшовши всередину, виявила, що на дистанцію не те, щоб усе забили, а про неї і не чули. Тут справа навіть не в ковіді, а це лікарня, і тут взагалі все підряд може бути, та й не забуваємо просто про елементарні дистанції особистого простору. Ніхто з лікарів чи працівників клініки нічого не говорив людям. Ось це прям дуже не сподобалося. Робота реєстратури та лікаря, який брав аналіз- дуже круто, швидко, зрозуміло, чисто та акуратно, спасибі ❤️.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Аналітика?

Аналітика знаходиться за адресою вулиця Трінклера, 6, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Аналітика?

Зв'язатися з Аналітика можна за номером телефону +38 (063) 145-14-15

Як можна дістатися до Аналітика?

Дістатися до Аналітика можна за посиланням

Advertisements