Відгуки

  1. Надія Супрун ★★★★☆

    мотель окуповується приємним персоналом та смачною кухнею. атмосфера "совка" у фойє, в номері приємно змінюється на комфорт та чистоту. в букінгу вказали наявність дитячого ліжка,а по факту запропонували розкладушку( за мотелем красивенний кар'єр.

  2. Юрій Хомяков ★★★★☆

    Готель якість ціна відповідна.

  3. вадим пестич ★★★☆☆

    Жити можна але холодно,доведеться спати в одягу

  1. Den Volotovsky ★★★★☆

    Місце для поціновувачів піздньорадянської естетики. Непогана кухня, красивий ставок, добре збережені радянські елементи інтер'єру у фойє - алюмінієві двері, вітраж на сходах, стилізовані написи на ресепшені. Номери, на жаль, не усі у пристойному стані, інколи не щастить. Стан номеру можна вгадати по дверній ручці - вони усі відрізняються. Тонкі перегородки, через які занадто добре чути сусідів. Банкети трапляються рідко, місце досить тихе, можна виспатися. Гаряча вода до дальніх від входу номерів інколи не доходить. У номерах інколи трапляються маленькі працівники мотелю, зазвичай з довгими вусами, інколи з 20-ма ніжками, інколи з шістьма та руденькі, але вони зазвичай люблять ходити до ванної, під час сну вас вони не турбуватимуть

  2. Denys Volotovskyi ★★★★☆

    Місце для поціновувачів піздньорадянської естетики. Непогана кухня, красивий ставок, добре збережені радянські елементи інтер'єру у фойє - алюмінієві двері, вітраж на сходах, стилізовані написи на ресепшені. Номери, на жаль, не усі у пристойному стані, інколи не щастить. Стан номеру можна вгадати по дверній ручці - вони усі відрізняються. Тонкі перегородки, через які занадто добре чути сусідів. Банкети трапляються рідко, місце досить тихе, можна виспатися. Гаряча вода до дальніх від входу номерів інколи не доходить. У номерах інколи трапляються маленькі працівники мотелю, зазвичай з довгими вусами, інколи з 20-ма ніжками, інколи з шістьма та руденькі, але вони зазвичай люблять ходити до ванної, під час сну вас вони не турбуватимуть

  3. Дарья Кузнецова ★★★★★

    Були в мотелі минулого року на конференції. Для таких заходів - ідеальна локація. Велика зала для конференцій, багато номерів для розміщення гостей. Є навіть номери, куди дозволяють заселятись з тваринами. Це великий плюс, бо відшукати петс-френдлі місця не за всі гроші світу - важко. Ресторан без пафосу і претензій на високу кухню, але готують по-домашньому і смачно. Ціни дуже скромні. Окрема родзинка - велике озеро на території. Дуже мальовниче і затишне. Є маленька площадка, де можно засмагати вдень і насолоджуватись заходом сонця ввечері. А ще можна випадково зустріти черепаху, різні види качок, подивитись, як рибини вистрибують з води. Естетика живої природи на максимумі

  1. Daria Kuznietsova ★★★★★

    Були в мотелі минулого року на конференції. Для таких заходів - ідеальна локація. Велика зала для конференцій, багато номерів для розміщення гостей. Є навіть номери, куди дозволяють заселятись з тваринами. Це великий плюс, бо відшукати петс-френдлі місця не за всі гроші світу - важко. Ресторан без пафосу і претензій на високу кухню, але готують по-домашньому і смачно. Ціни дуже скромні. Окрема родзинка - велике озеро на території. Дуже мальовниче і затишне. Є маленька площадка, де можно засмагати вдень і насолоджуватись заходом сонця ввечері. А ще можна випадково зустріти черепаху, різні види качок, подивитись, як рибини вистрибують з води. Естетика живої природи на максимумі

  2. Олександр Яковенко ★★★★☆

    Непогано але дуже маленькі кімнати. З лівого боку красивий вид на озеро, а з іншого зовсім протилежний вид. Радує що сніданок входить в оплату. При цьому сніданок можна використати протягом дня

  3. Андрій Мельник ★★★★☆

    Ціна реклами не відповідає реальній ціні зі прожиття в два рази. Колишній радянський санаторій, типу "СВІТЯЗЬ" головний корпус,на Волині. Це для тих хто знає. Але можливо рекламка застаріла. Вийшло 470 гр за два місця (за двомісний),але жив один. А взагалі чисто. Постільна білизна пахне(не хлоркою)гарним ополіскувачем. Безкоштовні сніданки. В ресторані приємні люди працюють,страви за здалегідь не наварені,готується страва після замовлення, адекватні ціни. В спирному не розбираюсь,30 гр сто грам горілки, не знаю чи то дорого. Шлюхи не заважають. Та і не наблюдав . (хто знає, знають як зайобують). Тихо і спокійно. Водії виспляться,як і я. Не турбують, по всякі фігні. Як немає де подітись, то кращого варіанту не знайдете. В інших мотелях і гостиницях ціни космос. Ця інфа для простих людей. І для фурщиків(водіїв).

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Дружба?

Дружба знаходиться за адресою Аерокосмічний проспект, 185, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Дружба?

Зв'язатися з Дружба можна за номером телефону +38 (057) 775-10-70

Як можна дістатися до Дружба?

Дістатися до Дружба можна за посиланням

Advertisements