Ставлю цьому закладу послідовну одиницю бо на більше мої потреби не були закриті. Почну здалека. Приїхав у Харків до масажистки, масаж був зроблений, на тілі залишалась олія тож я мав потреби у душі та ліжку. Час був пізній (вже під 22:30) і шукав аби що поближче до місця масажу. Знайшов цей заклад, прийшов і почалось: 1. В інтернеті ціна 850 грн, з мене затребували 950. Прайсу ніде не побачив, ціна в інтернеті досі 850. Не знаю, адміністраторка собі гроші взяла, подорожчало чи ні, куди пішли зайві гроші - не знаю, але чек я не отримав. 2. Заселили у номер з душевою кабінкою (2 або 3, далі буде мова про обидва). Номер чистий, з балконом, було гарно по візуалу. Трохи спантеличила дірка в стіні (можливо від кулі) прямо навпроти входу. Не знайовши капців взув свої і пішов у душову кабінку. У кабінці банально відвалювалась дверцятка, а вода не текла. Спустившись до адміністраторки (жінка років 40) почув що вона повинна бути, запросив її у номер, вона при мені крутила крани хвилини 3, вода ледь капнула і знову зникла. Вказав на дверцятку вона її швидко вставила (мабуть вже знала за неї бо зробила швидко і без звинувачень що це я зламав). Спитавши про інший номер сказала що сусідній, з ванною, вільний і можна сходити туди. Сходили, відкрили воду, вона середнім напором побігла, я закрив кран, домовився що перейду в цей щоб помитись. 3. Перейшовши у кімнату з ванною я знайшов вже 2 пари капців на видному місці, пішов у ванну, але напор був вже майже ніякий. Було вже всеодно, намагався помитись і так. Водна зникла через хвилини 2 коли я навіть не встиг намочити тіло. Знову спустився вниз, адміністраторка вже нічого не змогла відповісти, ні скільки чекати, ні чому води нема. Я ліг спати з олією на тілі забруднюючи їх ліжко. 4. Сон був не найкращий, посередині ліжка була якась перепона дерев'яна, ковдра для мого зросту (186) замала і стопи просто були поза ковдрою, тож усю ніч я провів в позі ембріона + ковдра по діагоналі. Усю ніч з коридору доносився монотонний ритмічний звук. Спочатку я подумав що хтось сексом займається, але з 2 ночі до 6 ранку в 1 темпі - вряд чи, просто потрібно щось замазати аби не скрепіло. Поспавши за ніч години 4 сном не був вдоволений. 5. Прокинувшись з ранку перше що я хотів - в душ, але води не було знову. В мене була вода з собою питна і завдяки ній я хоча б почистив зуби. Вдягнувшись і виходячи зустрів іншу адміністраторку (років 18) і вона хоча б сказала що потрібно було почекати поки інші приймуть душ і тоді вода з'явилась би, але я вже був одягнений і виходив тож ця інформація мені не знадобилась. 6. Окремо про Wi-FI. Він начебто є, але адміністраторка сказала що його нема і навіть паролю не хотіла давати, потім сказала пароль, але він так і не з'явився за увесь час. І так, по окремому: в номері окрім ліжка, шаф, стола і крісел нічого нема. Чайники, мікрохвильовка, сніданок - нічого цим ОТЕЛЬ 4!!!!!! зірки не забезпечує. Рушники були чисті, килимок для ніг у ванних спочатку був брудний/чорний Не рекомендую по жодному пункту, ні поспати, ні відпочити, ні помитись Записав відео з відсутністю води, але не знаю як вставити, якщо господарю чи ще комусь буде цікаво то готовий надіслати докази цього тексту
Фотогалерея
Відгуки
-
A S ★☆☆☆☆
-
Олександр Шалапай ★★★★★
Нормальний готель, чисто та охайно. Є десь машину поставити. Персонал приємний без дешевого пафосу. Загалом дуже так нічого.
-
Станислав Полонский ★☆☆☆☆
Отвратительно, номер прокурен, с канализацией проблемы(утром она текла вся во двор). О горничных в этом отеле не слышали. А если вы соскучились по пружинам впивающимся вам в спину всю ночь то вам именно сюда. Гостиннице не хватает хозяина....
-
Svitlana Kononenko ★★★★★
Дуже сподобався готель. Хороша ціна і якість. Персонал просто чудовий. Якщо будете в Харкові, обов'язково зупиняйтеся в цьому готелі. Тихо, затишно, спокійно
-
Карина Безсонова ★★☆☆☆
Номер забронювали на 2 дня, пт і Зб. Розташований на Салтівці, хв 10 від метро Студентська. За фактом заплатили 1500 грн, але це, звичайно, перебір для такого "готелю". Я б краще сказала - хостел. У нас був номер 5 якраз навпроти вхідних дверей. Моторошно холодно, по ногах дуже відчувалося. У сусідньому номері постійно курили і весь цей запах був і в нашій кімнаті. В туалет і душі погано проходила вода. Спочатку не було фена, але ми потім його попросили. Дуже дивно, що як для "готелю" в номері не було ні міні холодильника, ні чайника, ні обігрівача, ні пульта від кондиціонера, т.к дуже холодно було, ми реально замерзли. Хоча сам номер був чистий, постільна і рушники білосніжні, пилу теж не побачили. Шановна адміністрація, візьміть до уваги всі зазначені вище нюанси і обладнайте, будь ласка, номери відповідно, бо ціна невиправдано висока за такі умови.
-
Карі Безсонова ★★☆☆☆
Номер забронювали на 2 дні, пункти та Сб. Розташований на Салтівці, хв 10 від метро Студентська. За фактом заплатили 1500 грн., але це, звичайно, перебір для такого "готелю". Я б краще сказала – хостел. У нас був номер 5 якраз навпроти вхідних дверей. Моторошно холодно, по ногах дуже прозирало. У сусідньому номері постійно курили і весь цей запах був у нашій кімнаті. У туалет та душі погано проходила вода. Спочатку не було фена, але ми потім його попросили. Дуже дивно, що як для готелю в номері не було ні міні холодильника, ні чайника, ні обігрівача, ні пульта від кондиціонера, тому що дуже холодно було, ми реально замерзли. Хоча сам номер був чистий, постільний і рушники білі, пилу теж не побачили. Шановна адміністрація, візьміть до уваги всі зазначені вище нюанси та облаштуйте, будь ласка, номери відповідно, бо ціна невиправдано висока за такі умови.
-
Игорь Баглей ★★★★☆
Персонал відмінний. У номері ремонт нормальний. Меблі в потрібній кількості, але її вигляд бажає кращого. Білизна чисте ліжко нормальна.
-
Лариса Чкаленко ★★★★★
Готель непоганий, завжди прибрано і охайно в номерах.
-
Vitaliy Chursin ★★★☆☆
Біля готелю цілодобовий шиномонтаж, але дорогий. Для порівняння, на вокзалі прокатати диск 50, а тут 130. І такі всі ціни. Однак вирішувати вам, якщо вже не в моготу, то можна скористатися їхніми послугами. Якість нормальна.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Royal?
Royal знаходиться за адресою вулиця Гвардійців-Широнінців, 34, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Royal?
Зв'язатися з Royal можна за номером телефону +38 (097) 004-04-44
Як можна дістатися до Royal?
Дістатися до Royal можна за посиланням