Відгуки

  1. A S ★☆☆☆☆

    Ставлю цьому закладу послідовну одиницю бо на більше мої потреби не були закриті. Почну здалека. Приїхав у Харків до масажистки, масаж був зроблений, на тілі залишалась олія тож я мав потреби у душі та ліжку. Час був пізній (вже під 22:30) і шукав аби що поближче до місця масажу. Знайшов цей заклад, прийшов і почалось: 1. В інтернеті ціна 850 грн, з мене затребували 950. Прайсу ніде не побачив, ціна в інтернеті досі 850. Не знаю, адміністраторка собі гроші взяла, подорожчало чи ні, куди пішли зайві гроші - не знаю, але чек я не отримав. 2. Заселили у номер з душевою кабінкою (2 або 3, далі буде мова про обидва). Номер чистий, з балконом, було гарно по візуалу. Трохи спантеличила дірка в стіні (можливо від кулі) прямо навпроти входу. Не знайовши капців взув свої і пішов у душову кабінку. У кабінці банально відвалювалась дверцятка, а вода не текла. Спустившись до адміністраторки (жінка років 40) почув що вона повинна бути, запросив її у номер, вона при мені крутила крани хвилини 3, вода ледь капнула і знову зникла. Вказав на дверцятку вона її швидко вставила (мабуть вже знала за неї бо зробила швидко і без звинувачень що це я зламав). Спитавши про інший номер сказала що сусідній, з ванною, вільний і можна сходити туди. Сходили, відкрили воду, вона середнім напором побігла, я закрив кран, домовився що перейду в цей щоб помитись. 3. Перейшовши у кімнату з ванною я знайшов вже 2 пари капців на видному місці, пішов у ванну, але напор був вже майже ніякий. Було вже всеодно, намагався помитись і так. Водна зникла через хвилини 2 коли я навіть не встиг намочити тіло. Знову спустився вниз, адміністраторка вже нічого не змогла відповісти, ні скільки чекати, ні чому води нема. Я ліг спати з олією на тілі забруднюючи їх ліжко. 4. Сон був не найкращий, посередині ліжка була якась перепона дерев'яна, ковдра для мого зросту (186) замала і стопи просто були поза ковдрою, тож усю ніч я провів в позі ембріона + ковдра по діагоналі. Усю ніч з коридору доносився монотонний ритмічний звук. Спочатку я подумав що хтось сексом займається, але з 2 ночі до 6 ранку в 1 темпі - вряд чи, просто потрібно щось замазати аби не скрепіло. Поспавши за ніч години 4 сном не був вдоволений. 5. Прокинувшись з ранку перше що я хотів - в душ, але води не було знову. В мене була вода з собою питна і завдяки ній я хоча б почистив зуби. Вдягнувшись і виходячи зустрів іншу адміністраторку (років 18) і вона хоча б сказала що потрібно було почекати поки інші приймуть душ і тоді вода з'явилась би, але я вже був одягнений і виходив тож ця інформація мені не знадобилась. 6. Окремо про Wi-FI. Він начебто є, але адміністраторка сказала що його нема і навіть паролю не хотіла давати, потім сказала пароль, але він так і не з'явився за увесь час. І так, по окремому: в номері окрім ліжка, шаф, стола і крісел нічого нема. Чайники, мікрохвильовка, сніданок - нічого цим ОТЕЛЬ 4!!!!!! зірки не забезпечує. Рушники були чисті, килимок для ніг у ванних спочатку був брудний/чорний Не рекомендую по жодному пункту, ні поспати, ні відпочити, ні помитись Записав відео з відсутністю води, але не знаю як вставити, якщо господарю чи ще комусь буде цікаво то готовий надіслати докази цього тексту

  2. Олександр Шалапай ★★★★★

    Нормальний готель, чисто та охайно. Є десь машину поставити. Персонал приємний без дешевого пафосу. Загалом дуже так нічого.

  3. Станислав Полонский ★☆☆☆☆

    Отвратительно, номер прокурен, с канализацией проблемы(утром она текла вся во двор). О горничных в этом отеле не слышали. А если вы соскучились по пружинам впивающимся вам в спину всю ночь то вам именно сюда. Гостиннице не хватает хозяина....

  1. Svitlana Kononenko ★★★★★

    Дуже сподобався готель. Хороша ціна і якість. Персонал просто чудовий. Якщо будете в Харкові, обов'язково зупиняйтеся в цьому готелі. Тихо, затишно, спокійно

  2. Карина Безсонова ★★☆☆☆

    Номер забронювали на 2 дня, пт і Зб. Розташований на Салтівці, хв 10 від метро Студентська. За фактом заплатили 1500 грн, але це, звичайно, перебір для такого "готелю". Я б краще сказала - хостел. У нас був номер 5 якраз навпроти вхідних дверей. Моторошно холодно, по ногах дуже відчувалося. У сусідньому номері постійно курили і весь цей запах був і в нашій кімнаті. В туалет і душі погано проходила вода. Спочатку не було фена, але ми потім його попросили. Дуже дивно, що як для "готелю" в номері не було ні міні холодильника, ні чайника, ні обігрівача, ні пульта від кондиціонера, т.к дуже холодно було, ми реально замерзли. Хоча сам номер був чистий, постільна і рушники білосніжні, пилу теж не побачили. Шановна адміністрація, візьміть до уваги всі зазначені вище нюанси і обладнайте, будь ласка, номери відповідно, бо ціна невиправдано висока за такі умови.

  3. Карі Безсонова ★★☆☆☆

    Номер забронювали на 2 дні, пункти та Сб. Розташований на Салтівці, хв 10 від метро Студентська. За фактом заплатили 1500 грн., але це, звичайно, перебір для такого "готелю". Я б краще сказала – хостел. У нас був номер 5 якраз навпроти вхідних дверей. Моторошно холодно, по ногах дуже прозирало. У сусідньому номері постійно курили і весь цей запах був у нашій кімнаті. У туалет та душі погано проходила вода. Спочатку не було фена, але ми потім його попросили. Дуже дивно, що як для готелю в номері не було ні міні холодильника, ні чайника, ні обігрівача, ні пульта від кондиціонера, тому що дуже холодно було, ми реально замерзли. Хоча сам номер був чистий, постільний і рушники білі, пилу теж не побачили. Шановна адміністрація, візьміть до уваги всі зазначені вище нюанси та облаштуйте, будь ласка, номери відповідно, бо ціна невиправдано висока за такі умови.

  1. Игорь Баглей ★★★★☆

    Персонал відмінний. У номері ремонт нормальний. Меблі в потрібній кількості, але її вигляд бажає кращого. Білизна чисте ліжко нормальна.

  2. Лариса Чкаленко ★★★★★

    Готель непоганий, завжди прибрано і охайно в номерах.

  3. Vitaliy Chursin ★★★☆☆

    Біля готелю цілодобовий шиномонтаж, але дорогий. Для порівняння, на вокзалі прокатати диск 50, а тут 130. І такі всі ціни. Однак вирішувати вам, якщо вже не в моготу, то можна скористатися їхніми послугами. Якість нормальна.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Royal?

Royal знаходиться за адресою вулиця Гвардійців-Широнінців, 34, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Royal?

Зв'язатися з Royal можна за номером телефону +38 (097) 004-04-44

Як можна дістатися до Royal?

Дістатися до Royal можна за посиланням

Advertisements