Відгуки

  1. Кривчун-Діжевська Крістіна ★★★★★

    Дуже милий готель, обрали через розташування і наявність власного укриття. Номер дуже милий. Перші пів години у санвузлі пахло каналізацією, але витяжка врятувала ситуацію. Постіль чиста, рушники приємні, халати мʼякенькі. Особливо було класно замовити їжу прямо в номер, адже приїхали пізно, і не встигали повечеряти. Персонал дуже-дуже приємний, всі питання швидко вирішувались, супер обслуговування. Єдиний мінус це звукоізоляція, якої по факту немає. Ви можете слухати телевізор з сусіднього номеру, і звуки машин прямо під вікнами, але на загальне враження це майже не вплинуло, якщо дивитися на повну картину. Сніданки смачні і дуже ситні, в готелі приємна атмосфера, на щастя дні були спокійні, тому укриття не відвідували.

  2. Дарья Данилюк ★★★★★

    Дуже гарний, чистий , охайний отель, з власним укриттям. Дівчата з рецепціі дуже привітні і приємні. Приємним бонусом було привітання від отелю з днем народження. Дякуємо, завітаємо до вас обов’язково ще

  3. Maria Hurna ★★★★★

    Дуже сподобалось перебування в цьому готелі. Все чистенько, тихенько і комфортно. Якби можна було поставити 10 зірочок, я б поставила! Окрема подяка неймовірним дівчаткам з рецепції!

  1. Tamara Safarova ★★★★★

    Зупинялася тут на одну ніч у робочій поїздці – чудовий досвід! Готель дуже гарний і затишний, розташування зручне, все поруч. Є можливість замовити смачний сніданок на вибір, що було приємним бонусом. Окремо хочеться відзначити наявність комфортного бомбосховища, що додає спокою в наш час. Рекомендую!

  2. Оля Карпенко ★☆☆☆☆

    Бронювала готель для колег з 25.05.2021 по 26.05.2021: 2 стандартних номера з великим ліжком, та 1 двомісний номер з окремими ліжками (Superior Twins). По приїзду двомісний номер виявився з одним двоспальним ліжком, при цьому адміністратор (молода дівчина) навіть нічого не спробувала зробити, щоб розібратися та виправити ситуацію. Номери шумні, з комарами, рушники запрані, через що колір відрізняється від білого, в одному з номерів був запах каналізації. Склалося враження, що адміністратор в готелі лише для інтер'єру. Дуже розчаровані, що за таку ціну сервісу взагалі ніякого.

  3. Ульяна Гордиенко ★★★★★

    Хороший готель, раджу Недалеко від центру, чудовий інтер'єр, є ресторан всередині Рецепція обслуговує цілодобово. Можна бронювати і через букінг, в через телефон. В номері є вода, чай, капці, халат, рушники, зубні щітки, паста зубна, шампунь та бальзам ватні диски та вушні палички.

  1. Михаил Одинец ★★★★★

    Новий готель, хороший зручний номер, дуже привітний персонал, закрита парковка. Розміщений на глухій темній вулиці, але біля центру.

  2. Rita Zhuravel ★★★★★

    Дуже чистий охайний готель, привітний персонал.

  3. Антон Хлопунин ★★★★★

    Приїжджав до Харкова у відрядження по роботі. Зупинився в готелі Куликівський. Готель видно новий, ремонт свіжий. Номери класні, ліжко зручне та є робоче місце. Великий плюс стоянка у дворі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Kulikovskiy hotel?

Kulikovskiy hotel знаходиться за адресою вулиця Куликівська, 19, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Kulikovskiy hotel?

Зв'язатися з Kulikovskiy hotel можна за номером телефону +38 (099) 100-77-33

Як можна дістатися до Kulikovskiy hotel?

Дістатися до Kulikovskiy hotel можна за посиланням

Advertisements