Тихо, спокойно. Номера чистые, достаточно комфортные. Главное не ожидать от отеля уровня 5 звёзд и все будет ок.
Фотогалерея
Відгуки
-
Виктория ★★★★★
-
Ber Witt ★☆☆☆☆
По телефону і безпосередньо на місці було домовлено про зніманні номери з 15:00 до 21:00 і оплачено на місці 200грн .. О 18:00 відчиняються двері без стуку (!), Не дивлячись на те, що зсередини була закрита на два оберти замку. І починається шоу: "Ви сказали до 18:00". Доводиться одягатися, виходити і доплачувати як за добу +150 грн = 350грн. до обумовлених раніше 21:00. Без квитанції, чека і без зафіксованого договірного часу. Шахраї на довірі.
-
Сергей Корниец ★☆☆☆☆
Не відповідають опису. Простирадло на односпалку, кондиціонер тече. Брудно не йду взагалі противно
-
Игорь Zabara ★★★☆☆
Заїхали на кілька днів. Меблі проситься на викид. Заглядати під ліжко не раджу ... Так склалося, што мікрохвильовка крутить але не гріє (!), Взяли плитку, теж мовчить .... Але. Персонал привітний, вирішили всі питання. Є все основне, телевізор, бойлер і тд. Про чистоту слід забути. Підсумок. За свої гроші нормально.
-
Ігор Забара (GALANN) ★★★☆☆
Заїхали кілька днів. Меблі проситься на викид. Заглядати під ліжко не раджу... Так склалося, що мікрохвильова піч крутить але не гріє(!),взяли плитку, теж мовчить.... Але. Персонал привітний, вирішили усі питання. Є все головне, телевізор, бойлер і т.д. Про чистоту слід забути. Підсумок. За свої гроші нормально.
-
Mihail Tutunnik ★★★☆☆
Гостинки зі своїм санвузлом. Є все необхідне для зупинки на пару, трійку днів. Чистота сумнівна, У деяких номерах розхитані ліжка і зламаний душ . Є кондиціонер, телевізор, холодильник, мікрохвильова піч, чайник, посуд на 2х. Посуд переважно брудна. Під ліжко краще не заглядати. Ціна відповідає. За 300 грн/сут нічого особливо краще не знайдеш. Пс: гидливим людям краще туди не їхати. Особисто я бував там часто, мене влаштовує.
-
Svetlana Piroh ★★★☆☆
Хороші чисті номери, тихий двір, але вид з вікна або на звалище або автобазу. Номери 2-х, 3-х місні, але набір посуду на одну персону, полуторні ковдри. Від рідкого мила тільки баночка, шматочок рулону туалетного паперу, мабуть, після минулих мешканців лишився. Більше ніякого туалетного приладдя. Фена немає. На одну ніч зійде, на більше – ні. Готель би в хороші руки, було б гарне місце, а так поки що на трієчку
-
Аліна Божко ★★★☆☆
Якщо оцінювати загалом планування номера та вартість, то не погано. Але є дуже багато нюансів. Розташування не дуже зручне. На вході в першу чергу збентежили пару чорних гумових ляпанців розміром ноги 42-43 (одноразові капці були б найкращим варіантом). Підлога була зовсім не прибрана (просто був пісок по всьому, не пил!), ми потім зрозуміли навіщо ці ляпанці, так як весь цей пісок ми носками перетягнули на ліжко (жах). На стелі було павутиння. З набору посуду було пару склянок, рожевий кухоль у формі серця, пару мисок і ніж дуже тупий. Питної води не було, ні банального чаю, довелося самим купити. Вода в душі холодна (це була справа о 2 годині ночі, може просто гарячої води не залишилося, тому що використовуються бойлери, якщо не помиляюся), сама ванна дуже не стійка, трохи було стрімко. Також немає шторочки і частина води природно потрапляла на пральну машину. З Wifi теж цікаво, сказали одну мережу, вона їли потягує в ноутбуку, передзвонюю, вже є інша мережа, добре ловить, пароль на неї довелося чекати в телефонному режимі, заразом чітко чувши розмову адміністратора ще з кимось. Ех...
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mini-hotel Krysha?
Mini-hotel Krysha знаходиться за адресою вулиця Владислава Зубенка, 31, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Mini-hotel Krysha?
Зв'язатися з Mini-hotel Krysha можна за номером телефону +38 (099) 100-66-33
Як можна дістатися до Mini-hotel Krysha?
Дістатися до Mini-hotel Krysha можна за посиланням