Отже, повернення справді не виробляємо, а якщо потрібен обмін, тоді так, всі, хто звертається отримує обмін. Якщо ви потрапили на студентську виставу, місця за вами не закріплені, але ви й не платите за вхід. Ми маємо право вас садити туди, куди вважаємо за потрібне, ваше завдання бути вчасно, і в даному випадку, не зобов'язані всі побажання виконувати, це наша позиція аргументована безкоштовним входом. На спектаклі професійних трупи ви купуєте квиток і сідайте на куплене місце. Тому приходячи на студентські спектаклі, які безкоштовні, не хамайте та виконуйте наші умови. Якщо вам не подобається такий підхід, залишайтеся сидіти вдома або йдіть до іншого театру, який вам зручно. Ми поважаємо глядача, кожного, хто до нас приходить і вимагаємо повагу до наших умов. Ще раз повторюся, на спектаклях, де ви купуєте квиток, ваше місце закріплено за вами.
Фотогалерея
Відгуки
-
Oleksii O ★★★★★
-
Anastasiia Maslennykova ★☆☆☆☆
Перенесли виставу на дату, на яку, на жаль, немає можливості відвідати. Повернення коштів або зробити заміну не хочуть, просто морозяться) точніше відповідають «хвилинку», яка триває тиждень).
-
Мария Дробязко ★☆☆☆☆
Хлопці актори молодці! Дуже сподобалася гра, видно, що людям приємно займатися своєю справою) Вам окреме спасибі. Одна зірка, тому що я прийшла зі своєю другою половинкою, а нас режисер (не менеджер) розсадив по різних кінцях залу, при чому мене в самому кутку, де не видно ПОЛОВИНУ сцени! Дуже засмутило таке ставлення. Зате пару, яка прийшла після нас посадили разом на місця людей, які запізнилися. Вони, до речі, теж потім сиділи на "кушетці" поруч зі мною і пішли, недогляд спектакль, тому що коли не видно половини сцени, то дивитися не так цікаво. Після представлення ми з моїм хлопцем підійшли запитати у Райта (який нас і посадив) чому так сталося, у відповідь на що отримали: "Просто вчора не прийшло 20 осіб, але сьогодні я запросив більше людей, щоб хлопцям, які грають було приємно. наступного разу дам вам місця в першому ряду. Якби це був платний спектакль, то ви б, звичайно, отримали номер місця, ну а зі студентськими роботами іноді так буває. " Не дуже розумію як акторам і самому режисерові може бути приємно, якщо один з нас не зміг повною мірою насолодитися ні грою, ні постановкою. Той, хто займався організацією напевно робить це не в перший раз, але чомусь не подумав про деяких глядачах. Дуже неприємна ситуація. Не дали нормально подивитися одному глядачеві, а в підсумку втратили двох, на платні покази вже точно не підемо.
-
Марія ★☆☆☆☆
Діти актори молодці! Дуже сподобалася гра, видно, що людям приємно займатися своєю справою) Вам окреме спасибі. Одна зірка, бо я прийшла зі своєю другою половинкою, а нас режисер (не менеджер) розсадив по різних кінцях зали, причому мене в самому кутку, де не видно ПОЛОВИНУ сцени! Дуже засмутило таке ставлення. Натомість пару, яка прийшла після нас, посадили разом на місця людей, які запізнилися. Вони, до речі, теж потім сиділи на "кушетці" поряд зі мною і пішли, не додивившись виставу, бо коли не видно половини сцени, то дивитися не так цікаво. После представления мы с моим молодым человеком подошли спросить у Райта(который нас и посадил) почему так случилось, в ответ на что получили: "Просто вчера не пришло 20 человек, но сегодня я пригласил больше людей, чтобы ребятам, которые играют было приятно. В следующий раз дам вам места в первом ряду. Если бы это был платный спектакль, то вы бы, конечно, получили номер места, ну а со студентськими роботами іноді так буває. Не дуже розумію як акторам і самому режисеру може бути приємно, якщо один із нас не зміг повною мірою насолодитися ні грою, ні постановкою. Той, хто займався організацією, напевно, робить це не вперше, але чомусь не подумав про деяких глядачів. Дуже неприємна ситуація. Не дали нормально подивитися одному глядачеві, а зрештою втратили двох, на платні покази вже точно не підемо.
-
Дарья Ткаченко ★★★★★
Неймовірно талановиті хлопці, відвідала майже всі їхні вистави, деякі двічі)))
-
Марина Гринченко ★★★★★
Чисто і комфортно
-
Александр Милаш ★★★★★
Відмінний спектакль "вечерю з дурнем". Виглядає на одному диханні
-
Світлана Балабасьова ★★★★★
"Голі" - потрясний спектакль! Талановиті хлопці. Дякую за здобуток задоволення.
-
Анна Прилуцька ★★★★★
Хороший театр, особливо комедія "Вечеря з дурнем"
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса МДТеатр?
МДТеатр знаходиться за адресою вулиця Григорія Сковороди, 88, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону МДТеатр?
Зв'язатися з МДТеатр можна за номером телефону +38 (063) 115-95-75
Як можна дістатися до МДТеатр?
Дістатися до МДТеатр можна за посиланням