Були 30.09.23 Сам заклад не поганий, ціни приємні, чудові коктейлі і їжа Але обслуговування повний нуль!!! Коли ми прийшли були тільки ми і ще один стіл де сиділа велика компанія, весь заклад працював тільки на цю компанію, на нас усім було начхати, ми чекали своє замовлення півтори години, було три офіціанти і всі вони підходили тільки до столу з великою компанією, як я розумію сподівалися на чайові та виручку, нам дочекатися офіціанта було майже не можливо, а я нагадую що були ми і той стіл і все...... Також не має терміналу, тільки переводи на карту, що є дуже не зручно і не зовсім законо Не раджу до відвідування, обслуговування зіпсує весь настрій і вечір!
Фотогалерея
Відгуки
-
Денис Мишин ★☆☆☆☆
-
Настя Павлий ★★★★★
Дуже затишно та атмосферно! Всім рекомендую відвідати з друзями. Ціни демократичні, навіть дуже!)
-
Радион Тупенко ★★★★☆
Дуже гарне місце
-
Anastasia Ivanova ★★☆☆☆
Очень неприятный опыт посещения клуба. -контингент в основном 35+, молодежи здесь делать нечего, особенно если вы - молодая девушка -очень много «быдла» -зал маленький и узкий, кондиционеры работают, но все равно жарко -расположение не в самом благополучном районе -вся одежда провонялась сигаретами Из положительных моментов, которые никак не перекрывают минусы: -приятный персонал -профессиональные вышибалы которые знают своё дело -классный интерьер -расположение возле метро Посетила первый и последний раз, не рекомендую
-
Ксю Печникова ★★★★★
Була в цьому місці вперше. Для некурящих дуже накурено. Відносно закладу. Вхід для дівчат 40грн чоловікам 60. Верхній одяг обов'язково в гардероб.на вході в зал просять відкрити сумочку. Законність цього під сумнівом але факт залишається фактом. Музика хороша. Досить голосно але не занадто. Внутрішні органи не вібрують. Напої на любителя. Вибір великий. Єдине що для танців мало місця. На вихідних придумана система депозиту за столик. Від 400грн. І вище. У звичайні дні як поки невідомо)
-
Алексей Стародубцев ★★★☆☆
Слабенький клуб
-
Eva-Mariia Yefanova ★★★★☆
Були чотири рази. Смачні коктейлі, але не на свято, 8 березня Зуб акули пахнув скоріше горілкою, ніж кокосом. Музика на трієчку, замовлення пісні дороге, враховуючи середню якість звуку. Недорого, але 8 березня гроші брали чи не за вихід, хоч не було нічого особливого. У решту днів бюджетно. Персонал приємний, радує, що є охорона, назвала б це безпечним місцем. Імовірно, ходитимемо ще, людей не дуже багато, можна спокійно потанцювати. *** На додаток. Вчора відвідували востаннє. 1. Ціни зросли, не критично дорого, але вже очевидно того не варте. 2. Другий момент: будьте дуже уважні, коли розраховуєтеся. Перший раз намагалися 2 рази взяти гроші за караоке, ми списали на те, що реально переплутали вони, ситуація вирішилася. Вдруге намагалися двічі взяти гроші за коктейлі, теж усе мирно вирішилося. А вчора за коктейлі ми заплатили 2 рази, але чекало таксі і моя дівчина погано почувалася, тому мовчки заплатили. Настав час знайти інше місце) на жаль.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса The Bar Chocolate?
The Bar Chocolate знаходиться за адресою вулиця Полтавський Шлях, 140а, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону The Bar Chocolate?
Зв'язатися з The Bar Chocolate можна за номером телефону +38 (095) 194-80-67
Як можна дістатися до The Bar Chocolate?
Дістатися до The Bar Chocolate можна за посиланням