День згаяного часу. Прийшлось звернутись до отоларинголога з болями у вусі. Дві години чекала направлення від сімейного до лора, поки його отримала лікар пішов на обід. Дочекавшись довгоочікуваного прийому, лікар нарешті оглянув поверхнево вухо і відправив до стоматолога, мовляв це суглоб болить, в розмові поводив себе хамовито та з таким відношенням ніби з претензіями чому я взагалі прийшла. Стоматологи відправляли мене з кабінету в кабінет, не розуміючи чому мене до них направили. Під кожним кабінетом доводиться чекати на прийом. Стоматологиня запалення суглобів не виявила, бо в мене реально болить тільки вухо. О другій годині виходжу з лікарні і розумію що прийдеться зайнятись самолікуванням або знову брати направлення до отоларинголога та їхати до іншого компетентного лікаря, бо в Ратнівській лікарні такого отоларинголога не існує.
Фотогалерея
Відгуки
-
Олена Троцюк ★☆☆☆☆
-
Анастасія Литвин ★★★★★
Дуже хочу подякувати лікарю неврологу Світлані Юріївні. Чудовий спеціаліст і людина! Уважна та професійна, детально пояснює всі нюанси лікування. Вона швидко знаходить підхід до пацієнтів і створює комфортну атмосферу. Залишилася дуже задоволена її роботою!
-
ludmila Shtyk ★★★★★
Виношу щиру подяку всьому медичному і обслуговуючому персоналу неврологічного відділення Ратнівської ЦРЛ за їхню працю, за тепле слово, підтримку і віру в те, що все буде добре. Низький Вам уклін! Таїса Кухар с. Кортеліси.
-
AutoDil Аллегро ★★★★★
Ковальчук Віталій Віталійович лікар Реабілітолог № 1 в Україні. Проходив курс реабілітації в Ратнівській ЦРЛ. Відношення лікарів до пацієнтів, харчування, чистота в палатах Все на Вищому рівні. Окрема ПОДЯКА Ковальчуку В.В. За 2 тижні поставив мене на ноги, скажу відверто Я б ніколи не подумав що реабілітація це основа після хірургічного втручання. Хто дійсно має проблеми з рухомим апаратом тільки до Віталія Віталійовича З повагою директор AutoDil - Максим Гавлюк )))
-
Павло Новосьолов ★★☆☆☆
Електронна черга, після 12:00 не працює! Відправляють в 4 кабінет!!!
-
Софія Лукянчук ★★☆☆☆
В лікарні чисто,в реєстатурі приймають привітні люди чого не скажеш про лікарів яких завжди потрібно чекати,лікар ендокринолог постійно грубить,нормально не пояснює,а про стаціонару дуже багато запитань,особливо приділіть увагу інфекційному відділенні,там холодно,дуже занедбані санвузли СССР.Вікна не утеплені,страшно там знаходитися. Особливо приділяйте увагу дітям,беріть проби на алергію перед тим як колоти антибіотики,були в лікарні 2 дні,втікали по своєму бажанні (писали заяву),Куди дівається фінансування муніципальної каси??? Наведіть порядок в колективі і давайте людям звіт про витрачені кошти з каси так як ми платимо за аналізи і тд.люди мають право знати,лікар стоматолог (хірург) не тактовний,погане поводження з дітьми,наведіть порядки!!!!!
-
Олександр Корнелюк ★★☆☆☆
Хамське ставлення до відвідувачів , майже виганяють , ставлення взагалі не допустиме , ти задаєш питання а тебе майже посилають не буду вказувати куда .. по проханню передати потрібне в палату то не дають чіткої відповіді чи передали . Просто жах , коли будуть привітні люди на пункті пропуску на першому поверсі
-
Ольга Хомич ★★★★★
Вічливі жіночки в регістратурі
-
Юрiй Бенедисюк ★☆☆☆☆
Два рази здавав аналізи протягом чотирьох тижнів ,і жодного разу вчасно не одержав! Другий раз були платні 80грн. В обіцяний день видачі результатів не було, їх ніхто не робив!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Лікарня?
Лікарня знаходиться за адресою вул.Газіна, 64, Ратне, Волинська область, Україна, 44100
Як можна дістатися до Лікарня?
Дістатися до Лікарня можна за посиланням