Відгуки

  1. Катя Даніловська ★☆☆☆☆

    Дуже грубо, пихато та хамовито спілкується персонал (а саме дівчина)! Дуже неприємно!

  2. Екатерина Васькевич ★☆☆☆☆

    Приїхала на таксі на початку 6-го ранку, так як терміново потрібні були ліки. Провізор 20 хвилин збирала список ліків з 5ти найменувань і зібрала не всі (помітила це вже вдома) !!! При цьому я її двічі просила робити це трохи швидше, так як мене чекає таксі і вважається простий! У підсумку 1. Зібрані не всі потрібні ліки і доведеться ити знову в аптеку, але вже коли відкриється та, що поруч з будинком. 2. Через цю зупинитися провізорші у мене -40грн за простій !!! Навчіть своїх співробітників працювати оперативно, а не спати на ходу !!!

  3. Катерина Васькевич ★☆☆☆☆

    Приїхала на таксі на початку 6-го ранку, тому що терміново потрібні були ліки. Провізор 20 хвилин збирала список ліків з 5-ти найменувань і зібрала не все (помітила це вже вдома)! При цьому я її двічі просила робити це трохи швидше, тому що на мене чекає таксі і вважається простою! У підсумку 1. Зібрано не всі необхідні ліки і доведеться йти знову в аптеку, але вже коли відкриється та, що поряд з будинком. 2. Через цю гальмівну провізоршу у мене -40грн за простий!!! Навчіть своїх співробітників працювати оперативно, а не спати на ходу!

  1. Nadiia B. ★☆☆☆☆

    Грубий персонал, розкажіть людям які у вас працюють що спілкуватися з клієнтами потрібно ввічливо

  2. Roman Kapatsyna ★☆☆☆☆

    Продавець відмовився приймати трохи надорваную купюру (і склеєних прозорим скочив у місці надриву), внаслідок чого через відсутність інших грошових коштів товар придбати не вдалося, хоча за законом працівники магазину, продавці на ринку та ін. Не тільки не мають права не прийняти зношену купюру, а в ньому прямо викладено: "Касири та інші працівники, які мають право отримувати від покупців гроші за проданий товар, зобов'язані приймати від них зношені купюри."

  3. Дария Фоменко ★☆☆☆☆

    Як не соромно обманювати дідусів? Скористалися тим, що не бачить, і в чеку 95641 продали рекламну папірець (яка даром не потрібна), на половину препаратів не застосували знижку, хоч була надана дисконтна карта. Що, ходити кілька разів, брати по одному препарату і перевіряти, а чи провели знижку, а не продали чи рекламну папірець? Ганьба обманювати людей похилого віку!

  1. Ирина Власова ★☆☆☆☆

    В аптеці 3 в Харкові біля Познані обманюють дідусів. В одному чеку на свій розсуд то роблять знижку по картці не роблять. Дідуся сліпі, думають на все зроблять знижку, раз надав картку. Підсовують дорогі імпортні ліки замість вітчизняних виробників. Вітчизняних виробників ліків у них Відітел нет.Чек 116598: продали траву фіалки без знижки, а замість вітчизняного L-тироксину підсунули Берлінський, ще й втілити кульок за 0,80копеек, дідусь не знав, що кульки у них платні. Будьте пильні з шахраями в цій аптеці.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Аптека 911?

Аптека 911 знаходиться за адресою вулиця Академіка Павлова, 160к, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Аптека 911?

Зв'язатися з Аптека 911 можна за номером телефону +38 (080) 050-59-11

Як можна дістатися до Аптека 911?

Дістатися до Аптека 911 можна за посиланням

Advertisements