Ціни на деякі позиції перевищують загальноміські в 3 рази!!!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Alex Msrt ★☆☆☆☆
-
Liudmyla Nikolaieva ★☆☆☆☆
Фармацевти в аптеці вічно втомлені та роздратовані, що із задоволенням і демонструють покупцям. Часто відсутність здачі в касі супроводжується відкритим обуренням, зверненням до молодих покупців на "ти" та вимогою! шукати дрібні гроші. Така поведінка на робочому місці щодо покупців не допустима!
-
Алиса Александрова ★★☆☆☆
Ціни вирівнялися на середній рівень по місту порівняно з 10 роками тому. Про привітність нічого не можу сказати, бо приходжу по товар, а не за посмішками! АЛЕ! Страшно напружує нав'язливе втулка гомеопатичних аналогів тих ліків, за якими приходиш.
-
Иван Алешко ★☆☆☆☆
Ужасная аптека, а точнее персонал, такое впечатление что его набрали ещё со времен совка, вечное хамство, нету постоянно сдачи, и вообще выражение лица у кассиров как будто они делают все бесплатно и я вообще не клиент, а какой-то проходящий человек, администратору сети аптек 911 нужно обратить внимание на данную ситуацию и сменить персонал, так сказать декомунизировать
-
Инна Даценко ★☆☆☆☆
Ужасное обслуживание! Несколько раз заходила в разные периоды времени и никогда нет необходимых лекарств! Аптекари,которые стоят на соседних кассах позволяют себе комментироватт жалобы покупателей на отсутствие товара и грубят!
-
Rose Rouge ★★★☆☆
Ціни на порядок вище, так як аптека знаходиться прямо біля поліклініки та пологові будинки. Часто чогось немає в наявності, то рукавичок, то препаратів. Черги. Ставлення провізорів далеко не привітне.
-
M Chojnacka ★★★☆☆
Ціни на порядок вищі, тому що аптека знаходиться прямо біля поліклініки та пологового будинку. Часто чогось немає в наявності, то рукавичок, препаратів. Черги. Ставлення провізорів далеко не привітне.
-
Anna G ★☆☆☆☆
ЖАХ !! Сподіваюся хтось із керівництва це читає Хоч скільки прийду, таке у них вираз обличчя, як ніби я їм щось зробила або повинна. І думала одна вона така, так кожен раз різні і так само спілкуються. Не розумію: це норма для них .. ??? Тим більше аптека біля пологового будинку і можна з дівчатами по простіше спілкуватися, по ввічливіше спасибі .
-
Philin ★☆☆☆☆
Жахлива аптека з огидним персоналом. Після її відвідин залишаються тільки негативні емоції, по можливості раджу відвідати іншу аптеку.
-
Mary Popens ★☆☆☆☆
Скільки заходжу, постійно стикаюся з хамством. Хотілося б, щоб керівництво проводило бесіду зі співробітниками, пояснюючи їм, як потрібно спілкуватися з покупцем. Тепер перед візитом до лікаря купую все заздалегідь і вам раджу.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Аптека?
Аптека знаходиться за адресою вулиця Шота Руставелі, 10, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Як можна дістатися до Аптека?
Дістатися до Аптека можна за посиланням