Відгуки

  1. Mary Popens ★☆☆☆☆

    Графік до 20 а о 19:50 купити вже щось неможливо, бо вже зачинено, а коли дитина хвора бігти часу нема куди. Дякую. Принципово більше не зайду. Я мовчу вже про персонал ваш, які відверто кажучи ведуть себе не професійно в обслуговуванні.

  2. Валерия Зимина ★☆☆☆☆

    Персонал відверто огидний, завжди чимось не задоволені. Аптека знаходиться в моєму домі, але заходити туди не хочется. Хвора йду в іншу, бо персонал своїми не задоволеними обличчями завжди псує настрій!!!!відповідають так, начем я їм шось винна. Огидно!

  3. Юлия Тищенко ★☆☆☆☆

    Аптека Леда, Пр-т Петра Григоренка 3 рази зверталася за ліками і з 3х найменувань немає 3 і так постійно..ви взагалі поповнюєте асортимент? Це неговорячи про те, що обслуговують тебе неначе ти прийшов до них Додому і побираєшся!!! Вираз обличчя і тон простіше робіть, це стосується обох дівчат

  1. Даниил Орлов ★★★★★

    Хочу висловити свою вдячність дівчатам аптеки за професійну консультацію щодо догляду за шкірою. Приблизно 2 місяці тому звернувся до аптеки за допомогою. Дівчата з розумінням віднеслись до моєї проблеми, надали гарну консультацію, порекомендували власну продукцію, якою я користуюся щодня і рекомендую власним знайомим. Їхній підхід до роботи викликав у мене тільки позитивні враження

  2. Yana Tkachenko ★☆☆☆☆

    Бронь підтвердили, а ліків немає. При мені скасували моє замовлення. Чому не скасувати зранку, коли перевірили наявність? Навіщо я взагалі сюди їхала. Лише витрачений час

  3. Дарина Андреева ★☆☆☆☆

    Неприємні фармацевти, дівчина грубила, в зв'язку з моїм мізерним бюджетом, бачте їй потрібно було продати мені ліки по дорожче.

  1. Mariya P ★☆☆☆☆

    Зробила передзамовлення на таблетки юа: ярина + і беруші силіконові. За підсумком коли прийшла ярина була, а беруші немає. Запропонували заміну на взагалі інші беруші, з іншого матеріалу і іншої форми. Я думаю, це дивно, так як коли аптека підтверджує бронь, то значить там вже перевірили наявність. А не роблять це при покупці, коли він спеціально зайшов з передзамовлення. Постійно бронюю, просто в цій аптеці на цей раз і таке у мене в перші. Загалом, це косяк. Ну і черги, так. Працює тільки одне вікно, хоча потік там явно на два. І другий провізор там є, просто сидить в підсобці. А та, яка обслуговує, робить це дуже повільно, довго шукає товар. Там спокійно можна пів години простояти.

  2. Оксана Мирошниченко ★☆☆☆☆

    Досить таки негативний досвід отримала в аптеці цієї мережі, при купівлі ліків уточнюйте які саме ліки Ви хочете і якого виробника, продають ліки власного виробництва в 10 разів дорожче ніж ліки інших виробників, наприклад ібупрофен виробництво "Леда" коштує приблизно 30-40 гривень 10 таб . Т. до ці ж таблетки інших виробників коштують стільки ж але в упаковці 50 таб.

  3. Лилия Немыкина ★☆☆☆☆

    Прогугліла, в якій аптеці знайти потрібне лекарство- видало цю аптеку, зайшла на сайт-таких ліків немає. Добре що не поїхала ..... (((

  1. Іван Скоробогатов ★★★★☆

    Не лише реалізують, а й готують деякі ліки

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Леда №2?

Леда №2 знаходиться за адресою проспект Петра Григоренка, 10, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Леда №2?

Зв'язатися з Леда №2 можна за номером телефону +38 (057) 715-92-59

Як можна дістатися до Леда №2?

Дістатися до Леда №2 можна за посиланням

Advertisements