Відгуки

  1. Ігор Малець ★☆☆☆☆

    Взяли в ремонт ноутбук. Спочатку дали одному "майстру" відремонтувати не зміг. Передали іншому поломку відремонтували. Але при видачі десь пропав новий блок живлення, підсунули якийсь незрозуміло від чого. Поламаний роз'єм юсб перепаяли, але поставили не такий як мав бути. Роботою не задоволений , всім раджу обходити цей сервіс десятою дорогою.

  2. Авто ремонт своими руками ★☆☆☆☆

    Доброго дня! Не знаю, як вам вдалося там ноутбуки здати на ремонт або обслуговування, бо сьогодні (16.08.23), коли я намагався здати зламаний ноутбук (з метою скидання інформації з нього) то мені відповіли: "ми такого не робимо, тільки фізичний ремонт…." Я дістав бук і сказав відремонтуйте!!! На що мені відповіли: "ми ремонтуємо тільки ПК" А як же попередні слова??? Запитав я… "Ви не правельно мене зрозуміли" Відчувши себе дов….ом я пішов на роботу. До сьогодні я всім рекомендував цей магазин…. Відсьогодні моя думка змінилась кардинально у протилежний бік…. !!!!НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ!!!!

  3. Red BOSS ★★★★★

    Брав в хлопців оперативку, вона не підійшла під материнку відвіз назад, повернули гроші. Все гуд

  1. Shannar de Kassal ★★★★★

    Непоганий закуток, де можна доволі бюджетно зібрати собі комп'ютер, оновити існуючий тощо.

  2. Андрій Павлів ★★★★★

    Дякую хлопакам! Старий ноутбук Асус тормозив так шо неможна було ним користуватись. Замінили термопасту, почистили від бруду, віоусняки повидаляли. Думав вже купляти новий ноут, але нічо, спасли. Ше покористуюсь. Ще раз дякую.

  3. Solomiya Plahtiy ★★★★★

    Найкращий заклад, ціни відповідають реальністю. Рекомендую)

  1. Bohdan N. ★★★☆☆

    У даному СЦ мені двічі розповідали , що температура у 80 градусів, куплених у них же процесорів core quad q9550 - нормальна. Те що виробник вказав TCASE - 71.4°C - дурниці, а поганими є, або два моїх куллери на теплових трубках , або материнська плата. Зауваження , що позичені для тесту інші процесори не показують перевищення допустимих температур не привели ні до чого. Дослівно було сказано - "ви ж не будете цей процесор кожного дня під зав'язку навантажувати?" Не рекомендую сюди звертатись - дарма витрачений час на неякісний товар і беззмістовну дискусію - продавець до останнього стояв на своєму. Через те що віддали гроші і все таки ішли на зустріч( міняли один проблемний процесор на інший проблемний) ставлю 3 зірочки. До-речі, усі процесори мають вигляд ніби їх з під пресу щойно витягнули - поцарапані , а декотрі з пошкодженими контактами і погнутим текстолітом.

  2. Dmitry Poluektov ★☆☆☆☆

    Взяли за чистку ноута 400 грн, хоча навіть кришку не відкривали. Тобто роботу не виконали, просто потримали ноут в себе 2 тижні. Збентежений. Якби я сам не розібрав ноут, то і не знав би, що його ніхто не відкривав. Результат "роботи" на фото.

  3. Nazar DarkyS ★★★★★

    Купував багато різного товару (були і штатив і материки, харди, оперативка і багато іншого) Хороший магазин. Рекомендував би змінити графік роботи, і відкривати магазин хоча б в 10:00 а не 12.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Сервіс ок?

Сервіс ок знаходиться за адресою вулиця Івана Франка, 88, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Сервіс ок?

Зв'язатися з Сервіс ок можна за номером телефону +38 (097) 317-17-11

Як можна дістатися до Сервіс ок?

Дістатися до Сервіс ок можна за посиланням

Advertisements