Була недавно, все сподобалось кавуся дуже смачна і не дорога, їда теж смачна, персонал привітний, особливо запамятався Сава, допоміг визначитися з кавою і вибрати круасан, круасани, до речі, найсмачніші в всьому Львові, купляю їх тільки в Франсуа, дякую обовязково скоро знову завітаю!
Фотогалерея
Відгуки
-
Софія Ковалик ★★★★★
-
Лариса Тимченко ★☆☆☆☆
Хамовита поведінка. Зайшла з подружкою, вона вибирала лимонад , багато яких з позиції не має в наявності, то зразу нам не дали який в наявності , а прийшлось випитувати. + замовити відповідали.
-
Учись Как надо ★★★★☆
Широкий асортимент випічки, який постійно доповнюється і переглядається залежно від місця розташування у місті. Це є добрі точки для оперативної розмови за філіжанкою кави.
-
Лена ★☆☆☆☆
Замовляла круасан крем-сир,в чек пробили з персиком.Перепитала у баристи,з чим круасан мені принесли,сказали що шоколадом,на що я відповіла,що замовляла крем-сир,дівчина,що обслуговувала мене,зробила такий вигляд ніби їй взагалі всеодно.(До речі,круасан виявився з шоколадом та персиком,мав дивний смак,від самих персиків там ніби тільки назва). В холодні напої з кавою кинули цілий стакан льоду,кава не смачна, Джміль взагалі не солодкий,чи то мало соку,чи топінгу.
-
Nataliya Kulyk ★☆☆☆☆
Неодноразово була клієнтом в закладах за різною адресою та залишалась задоволена. Сьогодні придбала в Франсуа на Бандери тістечко малинове та чай імбирно-медовий взяла з собою. На роботі спробувала чай - він був жахливий на запах і на смак, щось туди додали зіпсуте, спробувала не лише я і думка була однакова. Працюю недалеко, тому після роботи віднесла чай назад, вартував він 46 грн, але справа не в грошах, а в тому що ним можна отравитись за власні ж кошти! Зараз ще мушу купувати додатково атоксіл на всякий випадок, хоч зробила лише 2 ковтки, не виносимо пити було! Пояснила ситуацію дівчині, яка була на касі, на що у відповідь почула «Ну гроші я вам вже не можу повернути, бо в касі буде мінус». Давно не зустрічала такого жахливого ставленння до своєї роботи і людей!
-
R V ★☆☆☆☆
Це якийсь жах, скотились в нікуди.. Мало того, що дають стажеру без форми робити людям каву, звичайно нічого хорошого з цього не вийшло, але окей, забули Сьогодні ця ж стажерка, вже працівник, була на зміні, перше що максимально здивувало - це те, що вона була без маски, взагалі, тобто маска навіть на вухах не висіла (як зазвичай у всіх інших працівників цього закладу вона просто висить на вухах для галочки), то в цей раз вона була повністю відсутня, тобто відвідувачі свідомі, вдягають маски коли заходять, щоб в таких умовах їх обслуговували без маски і без рукавиць, попередньо вибивавши замовлення і відраховуючи гроші цими ж руками, це просто огидно Друге, що мене ввело в ступор: я замовила капучіно, почала мені його робити та ж попередня стажер, стімер не продувши почала взбивати молоко, ну як взбивати - кип'ятити, тобто з нього реально почав йти пар, це нормально? Ні. Я не витримала і попросила, щоб моє капучіно було з ледь теплим молоком, на що мені почали розказувати, що це вже буде не капучіно, а звичайна кава з молоком, яка звичайна кава, до чого тут це? Я не попросила води додати, але окей, сам шок, це коли ця ж стажерка замість того, щоб взбити молоко заново, почала в попередньо взкип'ячене молоко доливати холодне і переливати з пітчера в пітчер, щоб остигло, дуже дякую дівчинці, яка сказала переробити капучіно, хоч одна більш менш свідома людина там є. Стажуйте будь ласка нормально працівників, і подивіться "збоку" на свій заклад, ви здивуєтесь.
-
Orynka Hryhorenko ★★★★★
Піца добра. Какао добре. Подушечки на вуличні стільці нам дали, як ми попросили. Мають додаток для бонусів. Хороші вони.
-
Ростислав ★★★★☆
Зручне кафе, є великий вибір напоїв (особливо кави) також до даного напою можна взяти тістечко , щоб поласувати.Можна присісти дуже зручно.Можна оплачувати готівкою та банківською карточкою.
-
Михайло Царюк ★★★★☆
Приємно що 24/7,я зайшов сюди в суботу в восьмій а тут тепло і затишно) Доречні місця не було ,бо дуже багато людей хто так само хотів з ранку тепла, затишку і гарячої кави.
-
Олег Проданчук ★★★★☆
Хороше місце щоб перекусити між парами. Є невеличкий зал з столиками. Є власна випічка, хот-доги. Смачна кава, особливо флет-вайт. Ціни не високі. Персонал привітний, намагається швидко виконувати замовлення. Мінус - в обідній час великі черги для яких не передбачено місця. Перед касою стоять столики за якими ніхто не сидить і які просто заважають всім хто очікує замовлення.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Франс.уа?
Франс.уа знаходиться за адресою вулиця Степана Бандери, 15, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Франс.уа?
Зв'язатися з Франс.уа можна за номером телефону +38 (080) 021-00-92
Як можна дістатися до Франс.уа?
Дістатися до Франс.уа можна за посиланням