Чудовий магазин і приємний сервіс! Дякую! Купували ліжечко, ванну, пеленальний столик і постіль, задоволені на 10000%! Рекомендую!
Фотогалерея
Відгуки
-
Yana Prokopchuk ★★★★★
-
Bobo Biablo ★☆☆☆☆
Дивні люди.... Субота 15:45, приїхав все зачинено, хоча на карті вказано що відчинено. Просніться уже !
-
Віра Дворянин ★☆☆☆☆
Товар продають не якісний, а ціни як і в будь-якому іншому магазині. У всіх магазинах дають на коляску гарантію 1 рік, а тут не дають ні чеку, ні гарантії. Коляскою cybex balios s користуємось навіть не 1 рік, а в колясці не працює телескопічна ручка якби мала. Звʼязалась з власниками, пояснила все, у відповідь почула, що треба віддавати на сервіс. Однак, беручи такі гроші за коляску, то хотіли, щоб я оплачувала сервіс, кажучи, що це експлуаційне зношування під час користування. Як? Яке зношування, як коляскою користуємось менше, ніж 1 рік. Не рекомендую!!!
-
Svitlana Stasiuk ★★★★★
Чудовий магазин та відмінна якість товару, неодноразово купляла там речі, а також ліжечко і повний комплект до нього. Продавці хороші допомогли із вибором ліжечка все підказали і порадили . Все, що мене цікавило також проконсультували . Наразі задоволена, буду звертатися знову при потребі.
-
Уляна Денис ★★★★★
Магазин з гарним асортиментом для малят,вибір на всі смаки.Продавці магазину як найкраще стараються догодити покупцеві.Хороші люди.Виробники товару різні,тому потрібно правильно вибирати товар.Дякуємо дівчинці,яка дуже вдало та якісно вибрала нам ліжечко!!!
-
Marta Yavorska ★☆☆☆☆
Домовилась оглянути коляску 3 в 1 4.01, запиталась чи можна забронювати, 2.01 пишу в соцмережі що приїде чоловік, а коляска вже продана, каже продавець був клієнт ми продали, ніби я не клієнт і мабуть не і людина. Хамовите відношення, якщо продали то хоч повідомте, мабуть на сам новий рік продали, в переписці продавець вела себе не коректно і не професійно, мабуть ще вчора на базарі торгувала і там хамовитості і набралась. Бажання купляти щось в цьому магазині автоматично пропало. Якщо читає ці відгуки директор магазину, то прошу Вас звернути увагу на продавців, які у Вас працюють, це все ж таки імідж Вашого магазину.
-
Катерина Скольська ★☆☆☆☆
Жах.Я розлючена.Ніколи тут нічого не купляйте. Недобросовісний продавець.Можно було би ноль поставити,то він був Ваш. Продали неякісне дороге ліжечко,після півроку використання фарба просто змивається.Про проблему написала в мессенджер в фейсбук.Про відсутність інструкції,про халатність заводу,який то ліжечко робив. Натомість вона просто видалила мене з друзів...І проблема вирішена?Як Ви думаєте? Такої некомпетентного продавця я ще не бачила!!!!
-
Nazar Ol ★★★★★
Гарний магазин.
-
Юля Федоренко ★★★★★
В цьому магазині купляла практично все для своїх двох діток - ліжечко, постіль, комод, коляску 2 в1, прогулянкову коляску, столик годувальний, конверт на овчині. Ціни дуже хороші. Всі товари відмінної якості, нічого не ламалось все моїм дітям добре прослужило, нам все сподобалося у користуванні. п.Юля все порадить, розкаже, відповідальний і чесний продавець, ми дуже задоволені, щиро вдячні!
-
Marta Andriichak ★★★★★
Широкий асортимент товару ,ціни значно нижчі ніж в інших магазинах . Купувала там майже все для малечі . Від коляски до годувадьного столику.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ведмедик?
Ведмедик знаходиться за адресою вулиця Якова Раппапорта, 17, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Ведмедик?
Зв'язатися з Ведмедик можна за номером телефону +38 (097) 665-14-84
Як можна дістатися до Ведмедик?
Дістатися до Ведмедик можна за посиланням