Замовили дітям 3 комбо . Бургери жахливі, таке враження на смак що котлету дістали зі смітника ( кисла , тухла). Вікторія Гарденс
Фотогалерея
Відгуки
-
Ксюша Бєлова ★☆☆☆☆
-
Анастасія Сажениця ★☆☆☆☆
Замовила лате карамель, лате було дуже гірке, дівчата забули додати сироп, але і з сиром вона була не смачна, та на десерт павлова, була пересушена як бізе, дуже не смачно та не відповідає ціні, ціни дорогі а якість дешева, була вперше і зовсім не задоволена
-
Наталя Коркішко ★☆☆☆☆
Не смачно , ціни не відповідають якості товару , за таку ціну хотілось би смачно поїсти , взяли два комбо і з того всього лише картопля фрі хороша (
-
Олег Козак ★★★☆☆
Замовляв Чіз бургер та Фіш бургер (комбо). Та два ріжки. Загалом за свою ціну варіант може бути, невеликі бургери чисто для перекусу. Чіз бургер був з двома котлетами, котлета мала насичений смак. Рибна котлета в Фіш бургері вдало поєднувалась з соусом тартар, але нічого нового тут немає. Ріжок вартує уваги, смачний і відносно недорогий. Отримав за 8 хв, але ще хвилини 2-3 чекав поки приймуть замовлення. Зал тут фудкорт, який розділений між декількома закладами, тому в години пік місця важко знайти.
-
Олена ★★★☆☆
Замовляли 3 різні десерти. Лише один був смачним і це чізкейк з соленою карамеллю. Інші були не дуже. Мусовий десерт був зовсім несмачним. Кава 50/50. 3 кави і 3 десерти 550 грн.
-
Alex ★☆☆☆☆
Несмачно. Класичні бургери маленькі. Картопля і цибулеві кільця були на смак ніби підгорені. Враження негативні від їжі.
-
Viktoriya Veremchuk ★★★★★
Атмосферний заклад з привітним персоналом та дуже смачною кавою . Спробуйте десерт " Андрути" не пошкодуєте !
-
Nicholas Kril ★☆☆☆☆
Сервіс це основне, а у вас він відсутній частково. Брали каву. Дівчинка за стійкою відносилась до нас вкрай некрасиво. Нам якось всеодно де у вас приймають замовлення, чи метр лівіше чи правіше, а якщо вам так принципово, то про це можна ввічливо сказати, а не з обличчям "Як ви мене дістали". І окремо про маски. В нас вже в закладах можна їх не використовувати? Здається маска має бути обов'язковою, особливо для персоналу, який робить каву! То чому ж ця сама дівчинка, вважає, що відвідувачі не повинні бути в безпеці і вірити, що ця особа не хвора. Однозначно не рекомендую це місце! Тут не має сервісу! Сам не прийду й іншим скажу!
-
Юлія Яценюк ★☆☆☆☆
Мені важко навіть 1 зірочку ставити. Це було жахливо. Геть непривітний та непрофесійний персонал. Працівник, котрий приймав замовлення, перепитував тричі, що саме я хочу. Поки я доходила до третього пункту, він забував перші два. І так двічі) Спочатку це було смішно, але потім я зрозуміла, що дівчата на видачі такі ж. Це вже насторожило. Їжа огидна. Бургери несмачні. Не можу чесно одразу сказати в чому була проблема смаку, він просто загалом ужасний. Колу дали без льоду, бо забули запитати... Чесно, не рекомендую. У Вікторії складно із закладами харчування, але туди я більш ніколи не навідаюсь. Що найсумніше, час йде, а по коментарях бачу, що ситуація не змінюється. Шкода.
-
Igor Dykhta ★★☆☆☆
Айс латте - ціна 49 грн., сироп на вибір як додаткова опція - 12 гривень (серйозно?!), в порції забагато льоду, сироп ледь відчутний, загальний смак - нижче середнього.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Blackwood Coffee and Burger?
Blackwood Coffee and Burger знаходиться за адресою вул. Кульпарківська, 226 А, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Blackwood Coffee and Burger?
Зв'язатися з Blackwood Coffee and Burger можна за номером телефону +38 (068) 850-87-05
Як можна дістатися до Blackwood Coffee and Burger?
Дістатися до Blackwood Coffee and Burger можна за посиланням