Відгуки

  1. Maks Mayer ★★★★★

    Особисто відведу увагу бармену Олені,вона доволі з розумінням і великим позитивом брала у нас замовлення,взагальному на її зміні я у цьому закладі залишив лиш позитивні емоції,кухня смачна але відверто кажучи трішки маленька,хотілось,б більше новинок,особливо відведу увагу до пива,воно було неперевершене,відчувалось що це свіже пиво,і реально воно дійсно доволі смачне,дуже вдячний власнику тому що часто слідкую за новинами,і з кожним разом приємно чути про якісь нові сети,або оновлення по меню. Взагальному враження про заклад позитивне,але на превеликий жаль на мою думку меню трішечки мале )

  2. Петро Щур ★★★★★

    Дуже затишний паб! Атмосфера приємна , музика гарна, а персонал привітний.Особливо хочу відзначити обслуговування завжди з усмішкою і увагою до гостей .Оленка ти чудо підняла настрій, Почуваєшся бажаним гостем ,а не просто відвідувачем .дівчатка на кухні чуйні до побажань . Обов'язково прийду ще ! Оленка буду радий тебе бачити .

  3. LU KA ★★★★★

    Мій улюблений паб на районі! Обожнюю тут їсти, відпочивати, заряджати телефон, водити друзів, похмилятись і випивати) Зверніть увагу на борщ, ребра, оселедець і новинки що вони безупинно вводять в меню! Персонал - душа!

  1. Михайло Коренев ★★★★★

    М'ясо найсмачніше у Львові і околицях! Ребра з м'ясом! Цезар справжній з анчоусами! Крильця в медовому соусі - це щось неймовірне! Всім рекомендацйон!

  2. Андрій Сивик ★★★★★

    Бімба!! Борщ просто відпад

  3. Уляна Дихтярук ★★★★☆

    Любимо цей заклад, завжди смачна кухня та хороше обслуговування, але Були останній раз декілька днів тому на В. Великого, розчаровані офіціанткою , яка ніби спеціально ігнорила наш столик, поводила себе хамовато, чекали їЇ хвилин напевно 20, а коли підійшли на бар і інша дівчинка нас обслужила ця продовжувала виражати своє невдоволення, після такого обслуговування зіпсувалось враження про заклад, мова йде про темненьку дівчинку трошки повненьку

  1. Andry Zaharuk ★★★☆☆

    Були в цьому закладі в суботу 15 травня. Все ніби ок, але дууууже повільно працює кухня! Майже година очікування. І це не лише ми чекали так довго на страви. Дівчата офіціанти - оглядайте частіше зал, може хтось щось хоче дозамовити.

  2. Олег Помірко ★★★★★

    Дуже класно смачно. Ціна якість всім рекомендую.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Паб М’ЯСО?

Паб М’ЯСО знаходиться за адресою вулиця Володимира Великого, 117, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Паб М’ЯСО?

Зв'язатися з Паб М’ЯСО можна за номером телефону +38 (067) 894-31-56

Як можна дістатися до Паб М’ЯСО?

Дістатися до Паб М’ЯСО можна за посиланням

Advertisements