дуже хороший зоомагазин, асортименту не так вже й багато, але є все саме ходове, окреме спасибі дівчині, яка була на зміні 24.03 та 25.03
Фотогалерея
Відгуки
-
Ирина Печеневская ★★★★★
-
Татьяна Андреевна ★★☆☆☆
Купували нашийник для собаки, якість хороша, та й знижки-30% до чорної п'ятниці) ось тільки на ціннику одна ціна, а програма видає іншу. На що ми отримали відповідь продавця "Якщо в житті допоможе, то я зі своїх Вам доповім!" Ставлення реально обурило, навіщо так похамськи відповідати покупцям і за 20 грн псувати настрій і собі і нам, ще й знаючи, що в цій ситуації покупець має право отримати товар за ціною, вказаною на ціннику! Обслуговування залежить від настрою продавця – не рекомендую!
-
Тетяна Андріївна ★★☆☆☆
Купували нашийник для собаки, якість хороша, та й знижки-30% до чорної п'ятниці) тільки на ціннику одна ціна, а програма видає іншу. На що ми отримали відповідь продавця "Якщо в житті допоможе, то я зі своїх Вам доповім!" Ставлення реально обурило, навіщо так похамськи відповідати покупцям і за 20 грн псувати настрій і собі і нам, ще й знаючи, що в цій ситуації покупець має право отримати товар за ціною, вказаною на ціннику! Обслуговування залежить від настрою продавця – не рекомендую!
-
Юлианна Зарицкая ★☆☆☆☆
Продали набір рідкого корму для цуценя 3 + 1.В упаковці будинку виявили 3 шт.Очень неприємно.
-
Yulianna Zarytska ★☆☆☆☆
Продали набір рідкого корму для цуценя 3+1. В упаковці будинку виявили 3 шт. Дуже неприємно.
-
Екатерина Сова ★★★★★
Продавець завжди пояснює докладно і допомагає вибрати. Ціни як в інтернет магазині в основному, тільки асортимент б розширити, є хороші акції та головне для мене, - термінал) Рекомендую! Так як той же самий вологий корм в Ашані наприклад, при відкритті, вже смердить, що означає, неправильно зберігали, а в цьому зоомагазині, такого не буває і це радує)
-
Катерина Сова ★★★★★
Продавець завжди докладно пояснює і допомагає вибрати. Ціни як в інтернет магазині в основному, тільки асортимент би розширити, є хороші акції та головне для мене, - термінал) Рекомендую! Так як той же самий вологий корм в Ашані наприклад, при відкритті, вже смердить, що значить, неправильно зберігали, а в цьому зоомагазині, такого не буває і це тішить)
-
Анастасия Такташова ★☆☆☆☆
Написано Години роботи до 21: 00, прийшла о 19:55 він був вже закритий.
-
Олександр Борисович Кондрат ★★★★★
Чудовий зоомагазин, ввічливі та компетентні працівники, свіжі корми та великий вибір товарів!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса EuroZoo?
EuroZoo знаходиться за адресою вул. Івана Дзюби, 17, Київ, Україна, 03134
Який номер телефону EuroZoo?
Зв'язатися з EuroZoo можна за номером телефону +38 (063) 338-20-19
Як можна дістатися до EuroZoo?
Дістатися до EuroZoo можна за посиланням