Відгуки

  1. Дарія Король ★★★★★

    Дуже люблю цей магазин і співробітників які там працюють. Завжди багато уваги ,та допомоги, дуже ввічливі. Завжди буду приходити до вас з задоволенням. Велике дякую!!!

  2. Елена Селюта ★☆☆☆☆

    Сьогодні були у Лап-Усику на Михайла Бойчука.Зайшли купити корм для котів.Нас обслуговував продавець,непривітний.В мене були свої пакети і я необачливо змастила палець слиною,щоб їх відкрити.Автоматично!Продавець зважував корм явно з дратливістю,але я не могла зрозуміти,чому.Буває,покупець не подобається.Розумію.В нас з чоловіком було враження,що ми зайві у цьому приміщенні і ми визиваємо щось накшталт огиди.Потім все з'ясувалося!Продавець мені сказав,що якщо я зі своїми пакетами,то щоб я знала,воні дуже легко відкриваються,і зовсім необов'язково на них плювати!Мені 60 років,але я стояла перед ним,(сама зав'язуючи свої пакети з кормом,бо продавець мабуть принципово не хотів торкатися їх,після мого огидного слинозамазання ),як першокласниця,яка нагадила посеред магазину. Враження-отвратительные! Я не забруднила підлогу,я не скидала товари з полиць,я не хамила,я не розмазувала шмарклі по товарам,не кашляла,не плювалась,нікого не ображала.Якщо людина -продавець,він має знати,що покупці різні.І якщо приходять такі невиховані,неохайні,брудні,тупі і взагалі неприємні люди,як ми,продавець має начіпити усмішку,надягнути маску,рукавички і обслужити людину!Та ще й подякувати,що відвідали магазин!До речі,часто буваємо у Лап-Усіку на Саксаганського.Дівчата-продавчині хавжди усміхнені,привітні,навіть якщо я б забруднила щось,та навіть якщо б просто поюнула на підлогу-нічого б не сказали,бо вони орієнтовані на покупця!Пішліть свого продавця до них повчитися! Ніколи більше не зайдемо у цей магазин!Такий брудний осад! Тому моя оцінка-1 бал.

  3. Anastasiia ★☆☆☆☆

    Багато років майже кожного дня відвідую цей магазин. Сьогодні відпало усіляке бажання заходити туди знов. Коли нова співробітниця, після мого кроку в сторону каси та жесту рукою в сторону смаколика, який я хотіла придбати для своєї собаки, почала в неприємній манері казати мені відійти від каси та що це заборонено законом України. Повний неадекват. Чи це поганий настрій, чи синдром охоронця. Я не знаю. Але, так поводитися с постійними клієнтами. Особливо, після років приємних розмов з персоналом, їх доброго ставлення до мого пса та постійних покупок на протязі років. Дуже шкода, що підбираєте таких співробітниць в свій штат. А, замість того щоб бути на стороні клієнта, захищаєте їх та відмовляєтесь називати імʼя. Ганьба. Більше ні ногою туди.

  1. Яна Соломка ★★★★★

    Подобається цей зоомагазин. Ціни приємні, а для постійного клієнта є знижечка. Асортимент хороший.

  2. Олег Лагодієнко ★★★★★

    Дуже приємні люди. Проконсультували як треба.

  3. DenisV V ★★★★★

    Купую все що потрібно собаці, кішці, пацюку і рибам.

  1. Євгенія Онищенко ★☆☆☆☆

    Ціни вищі ніж в інших магазинах. Придбала нашийник від бліх і коли вдома побачила ціну на упаковці і в чеку з скидкою в 7 % була сильно розчарована(

  2. Masenichka S ★★★★★

    Великий вибір, чемний та приємний персонал

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Лап-Усик?

Лап-Усик знаходиться за адресою вулиця Михайла Бойчука, 1/2, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Лап-Усик?

Зв'язатися з Лап-Усик можна за номером телефону +38 (093) 074-34-58

Як можна дістатися до Лап-Усик?

Дістатися до Лап-Усик можна за посиланням

Advertisements